Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Erhan Atalay

Ruslar Geliyor │ 2.Dünya Savaşı sonrası T Serisi.. │ Erhan Atalay

Recommended Posts

T-90 A bu şekilde tamamlandı. Telsiz anteni de yapmıştım ancak kutuladığımda uzun geldi ve kırılıverdi... Zaten daha önce de hiç yapmamıştım, bunda da olmasın artık... Açıkçası Rus zırhlılarına karşı feciiiii sempatim vardı, bu araçta biraz daha arttı... Yakında Rusların T serisinin diğer araçlarını da yapmak üzere sizlerle birlikte olacağım :)

DSCN2204_zps17eadd7c.jpg

DSCN2206_zps85892db1.jpg

DSCN2207_zpsc513820f.jpg

DSCN2208_zps0ca79f3a.jpg

DSCN2209_zpsc90af47a.jpg

Kit harika birşey..Nereye baksam detaylar çok hoş..sis bomba kapakları, bidon ağızları, perçinlerrrr..Bu ölçeği 35 sınırına taşımış vallaaa..

Erhan kitin hakkını vermişsin bence..Sadece siyah renge katılıyorum..AB üzerine fırça havası veriyor ..Ama bütüne etkisdi yok bence..Dile gelince dikkatli baktığımızdan gözümüze takılıyor..Yıkama biraz daha olabilirdi (Panel-siyah) sana bir tamiya panel sıvısı alacağım denk gelirse..

Anten kuntenle uğraşma dostum zaten yapsan kısa yapacan, kısa yapınca da tuhaf oluyor..

Şu zeminle görsek fotoyu severim zeminleri bilirsin..

Eline sağlık diyorum miniafv ye hayırlı olsun..Burak Özdil çatlasın..Hakan Karlı patlasın...Ohhh miss..

Erhanım merhaba,

Bu ara sık giremediğim için yazamandım. Alet çok güzel olmuş, zaten motaja diyecek birşey yok, ancak airbrush olayını da acayip güzel halletmişsin. Tek eleştirim siyahına olacak. Aleti airbrush'dan geçirmişsin siyahı fırça yapmışsın oldu mu şimdi :)

Öncelikle topic sonuna kadar gösterdiğiniz ilgi ve sabırdan dolayı hepinize teşekkürler, sonrasında, eleştirileriniz için de teşekkürler, ben bir kısmını görmüyorum.. Zaten normalde pek büyük sayılmadıkları için ancak büyük çekilmiş resimlerde çıkıyor bazı hatalar..

Bir de kapak tersmidir, makinalı neden ters durur şeklinde düşünceler var, bunu özellikle yaptım aslında, sonuçta 360 derece döndüğü için her yön doğru :)

gelelim ferdi cevaplara..

Kit harika birşey..Nereye baksam detaylar çok hoş..sis bomba kapakları, bidon ağızları, perçinlerrrr..Bu ölçeği 35 sınırına taşımış vallaaa..

Erhan kitin hakkını vermişsin bence..Sadece siyah renge katılıyorum..AB üzerine fırça havası veriyor ..Ama bütüne etkisdi yok bence..Dile gelince dikkatli baktığımızdan gözümüze takılıyor..Yıkama biraz daha olabilirdi (Panel-siyah) sana bir tamiya panel sıvısı alacağım denk gelirse..

Anten kuntenle uğraşma dostum zaten yapsan kısa yapacan, kısa yapınca da tuhaf oluyor..

Şu zeminle görsek fotoyu severim zeminleri bilirsin..

Eline sağlık diyorum miniafv ye hayırlı olsun..Burak Özdil çatlasın..Hakan Karlı patlasın...Ohhh miss..

Teşekkürler Halan, siyah ile sonuna kadar hemfikiriz, hem de bunu Burak Özdil den önce yazmışsın, çatlasın... Yatıyor adam uzun süredir zaten.. hoş makul gerekçeleri var ama yine de söyleyelim burdan..

Yıkama vardı yeterince ama, üstüne yaptığım pigmenti, nasıl olsa sprey vernik ile büyük oranda yok olacak diye abattım. Ama verniği airbrush ile atınca, yok olmadılar, tersine iyice sabitlendiler.. Demekki bu pigmentlerdeki keramet de buymuş.:)

Sağ taraf biraz tuhaf geldi muhtemmelen fotoğraftan

Tuhaf olan ne Kerem, baktım baktım merak ettim bende.. Bir taraftaki (ben sol diyorum) siyahlık egzosttan çıkan isten kaynaklanıyor ama sanırım onu söylemedin sen.

Erhanım merhaba,

Bu ara sık giremediğim için yazamandım. Alet çok güzel olmuş, zaten motaja diyecek birşey yok, ancak airbrush olayını da acayip güzel halletmişsin. Tek eleştirim siyahına olacak. Aleti airbrush'dan geçirmişsin siyahı fırça yapmışsın oldu mu şimdi :)

Bu konuya değinilmiştir, yaratıcı olalım lütfen :) (biz senin gibi yıllardır maske yapmıyoruz hamurdan, yemedi yapmak işte)

http://www.ebay.com/...=item48539ccc4c

Eran abiii...Bana bunu alsana...

Bir de beni Burak Özdil'le tanıştırsana...

Bir de menekşeye gelsene...

Sana aldım , Burak'a aldım. Yoldalar Çin uzakta malum.. Burak Özdil ile tanıştırırsam, ona da menekşe ısmarlamak zorunda kalabilirsin, bir daha düşün istersen :)

Modelcollect TOS-1A görüyorum abi her yerde acaba burada görebilecek miyiz ?? ;)

Yaman TOS-1A yı elbette göreceksin. Ama bu zevki Burak Özdil'e bırakacağım , hoş ben gönderirsem yapabilecek, önce yapıp sonra mı göndersem ona acaba..

Paletler kaba duruyor, hatta neredeyse m48 paletleri gibi detaysız göründüler bana.

Paletler güzel ve fazlasıyla gerçekçi aslında Murad, çekimlerden sanırım.. Bir kaç foto alırsam eklerim palet detayından da..

Of suyundan da koy. Şahane olmuş

Eline sağlık valla

Ne yarışması abi, bizi de götürsene .....)

bu da Gürkan'a ona hem de ayrı bir cevap ile kişisel mesaj yazalım :)

Teşekkür ederim Gürkan, ben de çok sevdim. Bunun TOS_1 modelini de fecii yapasım var.

Yarışma hobimaket diye bir sitede.. Katılmazsak ayıp olur şimdi..Admini tanırım, sen de katıl istersen.