Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Recommended Posts

20131110_200507_zps7021602a.jpg

üretime ufak bir süpriz ile başladık , kaput taşıma esnasında sanırım kırılmış ...

20131112_223133_zpse642e99e.jpg

o yapışa dururken bende iki parçadan oluşan kapıyı iç ve dış olarak birleştirdim ve iç kapı kolunu kesip extra parça ekleyerek yükselttim ..

20131112_222542_zpsa80a2049.jpg

şimdilik bu kadar

üretime devam ..

askerlikten beri sevdiğim bir araçtır:)) merak ettiğim bir kit detaylı bir çalışma olacağa benziyor. şimdiden kolay gelsin aşamaları sıkı takip edeceğim.

ve cem beyin dediği gibi yavaş yavaş pişirile ve sıcak servis edilmesi dileğiyle:))

Hevesle aldığım, fakat facia tekerleklerini görünce bir kenara attığım kit. Belki bir gün gerekli update setleri çıkarsa şöyle bir şey yapma umuduyla bekletiyorum. Kolay gelsin, takipteyim...

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=175299

Not: benimkinin kupasıda ezik ve revell inatla yandan açılan kutularda üretime devam ediyor.

Aydın kolay gelsin. Pek sevdiğim bir araçtır kendisi. Ancak kitte bir yanlışlık var. Üstteki makineli tüfek deliği ortada değilde muavin tarafına yakın olmalı. Şu konumda makineli tüfekçi geri vites kolu, vites kolu, el freni ve akü şalterinin üzerine basıyor olur. Detay oldu ama bilgilendirmek istedim.

Aydın hocam kolay gelsin kamyon gibi model :P yavaş yavaş pişirile sıcak servis edile :lol:

şubat ayına kadar sürem var yeterli sanırım ;) soğumaz

askerlikten beri sevdiğim bir araçtır:)) merak ettiğim bir kit detaylı bir çalışma olacağa benziyor. şimdiden kolay gelsin aşamaları sıkı takip edeceğim.

ve cem beyin dediği gibi yavaş yavaş pişirile ve sıcak servis edilmesi dileğiyle:))

arkadaşımda askerde kullandığı ve çok beğendiği için modeli istedi umarım elimize yüzümüze bulaştırmadan teslim ederiz ..

teşekkür ederim İbrahim ..

Hevesle aldığım, fakat facia tekerleklerini görünce bir kenara attığım kit. Belki bir gün gerekli update setleri çıkarsa şöyle bir şey yapma umuduyla bekletiyorum. Kolay gelsin, takipteyim...

http://www.armorama....topic_id=175299

Not: benimkinin kupasıda ezik ve revell inatla yandan açılan kutularda üretime devam ediyor.

vayyy beee umarım en kısa sürede dilediğin gibi setler çıkar ve bu aracın modellenmesini görürüz ..

kutulardan bende çok şikayetciyim yaww : ton : wway miyicteyakiş koç edneb nadralutuk :P

Aydın kolay gelsin. Pek sevdiğim bir araçtır kendisi. Ancak kitte bir yanlışlık var. Üstteki makineli tüfek deliği ortada değilde muavin tarafına yakın olmalı. Şu konumda makineli tüfekçi geri vites kolu, vites kolu, el freni ve akü şalterinin üzerine basıyor olur. Detay oldu ama bilgilendirmek istedim.

sanırım tavanın ortasındaki delik kule için değil de tavana extradan eklenen üst tavan parçasının dişi yuvası :blink: sanırım neyse ..

kalıpcının bir kuyuya taş atmış kırk modelci şimdi onu çıkarmaya çalışarak vakit kaybetmeyelim :ph34r: ..

senin güzel üretimlerinin içindede bu modeli görmeyi çok isterim Özgür hocam ;)

Aydın Bey, çalışmanızı ilgiyle takip edeceğim. Çalışmanız, stoğumda bekleyen unimog'un yapımı için iyi bir referans olacağına inanıyorum. Kolay gelsin.

ne demişler hocanın dediğini dinle yaptığını yapma :lol: :lol:

öylemiydi neyse benden referanslık üretim çıkmaz Volkan abicim :huh:

inşallah Cenker , Özgür gibi abi ve hocalarımız yaparda bizde senin gibi keyif ile seyrederiz

yinede çok çok teşekkürler ...

Aydııııın, döktürmeye başlamışsın yineeee :) :) ....

döktürüyoz sonra arkayı toparlayamıyozz :lol: :lol: Can abimm ..

sağol varol ;)

Aydın detaylar süper. Eline sağlık. Kolay gelsin. :)

72 ölçekte şasede gördüğüm o boya dökülmesinden sonra modellciliği bırakmam lazım ama neyse , inatla devam <_<

teşekkür ederim Özgür ;)

Aydın'a maket yaptırmayın demedim mi ben.. Neden eldeki parçalar ile yetinilmez..

Ders gibi işte, nerden nereye ulaşılır.. Üşenmeyip tek tek paylaştığın için forum adına teşekkür ederim..

:D

beni aranıza kabul ettiğiniz için asıl ben sizlere teşekkür ederim ...

Aydın bey, mütevazi olmayın.

Referanslık bir üretim çıkıyor hiç kuşkunuz olmasın.

:wub:

teşekkür ederim Volkan hocam ...

Koltuklar iyi olmuş. Aracın konsol detayları süper. Kolay gelsin.

senden mesaj gelince korkuyorum kardeşim yaaa , koosskaca 35 ölçekte yapa yapa bunu yaptın diyeceksin diye ^_^

herkese hayırlı bir hafta dilerim , iç mekana devam ettik ..

20131121_223652_zpsf3323512.jpg

20131121_215145_zps3260dde4.jpg

20131121_223701_zps859cff02.jpg

vites , takviye ve havalı el fren kolu ve kemerler ve kemer tokaları ve kontak anahtarı eklendi ..

20131123_101549_zps2e9b73c2.jpg