Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Berhan Dönmez

internet alışveriş siteleri

Recommended Posts

http://creativemodels.co.uk./ benim favori sitem 1 yıldır alıyorum araştırırsanız memnun kalırsınız...tek parça küçük koliler bizim kargolardan daha ucuza gelyor. Products Model Unit Total 1 x Miniart 1:35 - Soviet light tank T-70M Special Edition MIN35113 £9.99 £9.99 1 x Masterbox 1:35 - West European Cart MAS3562 £3.20 £3.20 Sub-Total: £13.20 Standard Delivery (Airmail Europe 3 day Service): £3.50 Total: £16.70

son alış verişimde hem ürün fiyatı ham karfo fiyatı dikkate alırsınız..

Merhaba arkadaşlar, luckmodel`den 40 gün önce verdiğim sipariş hala elime geçmedi. Geçen hafta mail gönderip sordum, biraz daha bekle dediler. Tracking number yok. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ?

Gelir Engin Bey. Yurtdışından gelen kolilerin sağı solu belli olmuyor. Aynı yerden alıp 5 günde gelen de oluyor 40 günde gelen de. Zaten takip numarası hiç yok. Takip numarası olması için çok ciddi kargo ücreti vermek gerekiyor, kimse de ürünün 2 katı kargo parası vermiyor

Pay-Pal ile ödemiştim. Luckymodel para iade garantisi veriyormu ? ebay de faydalandım bu özellikten. Ben alışveriş sitesine ait bir şey zannediyordum.

para iade özelliği aslında paypalın. şikayet dosyası açıyorsunuz onlar satıcı ile irtibata geçip size dönüyorlar 30 günü geçtiyse ve takip numarası veremiyorsa para iade oluyor...

paypal her daim candır, özellikle japon sitelerinden alış veriş yaparken bir çok kez stokta var gözüken modelin sipraişi verdikten sonra stokta yok dolayısıyla cancel edildiğini gördüm, paypal ile ödeme yaptıgınızda sipariş onayından sonra ödeme yaptıgınızdan sıkıntı olmıyor. Ama kartla alsanız bir de geri iade prosedürü ile uğraşmak gerekiyor...

tabi bu dediğim genelde japon sitelerinde var :) e bayde zaten adam elindeki malı satıyor

paypal her daim candır, özellikle japon sitelerinden alış veriş yaparken bir çok kez stokta var gözüken modelin sipraişi verdikten sonra stokta yok dolayısıyla cancel edildiğini gördüm, paypal ile ödeme yaptıgınızda sipariş onayından sonra ödeme yaptıgınızdan sıkıntı olmıyor. Ama kartla alsanız bir de geri iade prosedürü ile uğraşmak gerekiyor...

tabi bu dediğim genelde japon sitelerinde var :) e bayde zaten adam elindeki malı satıyor

Tolga ebay da tokyo hobby diye bir satıcı var fiyatlar güzel sen maket alıyormusun buradan

Modelhobbies.co.uk sitesinde 20 defa herseferinde de paypall ile alışveriş yaptım hepsi de elime 10 gün içinde ulaştı hepsinde de takip numarası vermişler..

Temmuz sonunda paypall da bir sorun yaşadım ve 2o alışverişe güvenerek kredi kartı ile 70 pound değerinde bir paket yaptım..Gönderilmiş gözüküyr ama ne bir takip numarası var ne de PTT de var. 18 mail attım cevap veren de yok..Aklınızda olsun.. Hala bekliyorum (ve de çok beklerim.) Paypall dan şaşmayın...

Bu gavurlara da güvenmeyin ..Sağlam kazık iyidir atı bağlamak için.. Order History pixel_trans.gif 07/26/2014 Pending 07/27/2014 Processing The comments for your order are

Automatic order update notification.

07/29/2014 Despatched. Thanks for the order