Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/35 │ WW2 Peaceful Life Food and Rest │ Diorama │ Baki Temel

Recommended Posts

Misafir   
Misafir

çok teşekkürler sizin tarafınızdan beenilmek guru verici

Ne demek , yaratıcılığınızı hiç bir kalıba bağlı kalmadan değişik kitlerle uygun kombinasyonu yaratmışsınız .

Ayrıntıları tasarlayıp yaratmışsınız ve kurgu içinde yerlerini almışlar .

Elinize sağlık diyorum .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne demek , yaratıcılığınızı hiç bir kalıba bağlı kalmadan değişik kitlerle uygun kombinasyonu yaratmışsınız .

Ayrıntıları tasarlayıp yaratmışsınız ve kurgu içinde yerlerini almışlar .

Elinize sağlık diyorum .

Hiçbir kalıba bağlı kalmadan bu cümle önemlidir ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vay :) çok beğendim ben bu çalışmayı, elinize sağlık.

aşağıdaki ifadenizden yola çıkarsak,

"Yapım aşamalarınıda fotoğrafladığım için fotoğraf sayısı biraz fazla oldu umarım sıkmamışımdır sizleri."

Bu ortamda, modelcilik ile ilgili paylaşılan herşey ilgi ile izlenir, sıkılan olmuşmudur bilmem ama bu güzel çalışmadan sıkılanı döverler burda .

Çalışma ile ilgili düşüncelere gelince

Öncelikle çalışma aşamalarını paylaşmadığınız için kınıyorum tüm hobimaket ailesi adına.Çıkan sonutan anlaşılan aşamaları paylaşmak hem size ama özellikle de bizlere çok şey öğretecekti. Mesela o ahşap eşyaları siz yapmışsınız anlaşılan. O ahşap fıçının yapımını çok çok merak ediyorm, eminim herkes ediyordur.

Evin duvarlarını inceledim çokça, bana biraz zayıf halka gibi geldi, daha düz yüzeyli bir strofor kullanılabilirdi, ama güzell toparlanmış sonuçta.

Tekrar ellere gözlere sağlık..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vay :) çok beğendim ben bu çalışmayı, elinize sağlık.

aşağıdaki ifadenizden yola çıkarsak,

"Yapım aşamalarınıda fotoğrafladığım için fotoğraf sayısı biraz fazla oldu umarım sıkmamışımdır sizleri."

Bu ortamda, modelcilik ile ilgili paylaşılan herşey ilgi ile izlenir, sıkılan olmuşmudur bilmem ama bu güzel çalışmadan sıkılanı döverler burda .

Çalışma ile ilgili düşüncelere gelince

Öncelikle çalışma aşamalarını paylaşmadığınız için kınıyorum tüm hobimaket ailesi adına.Çıkan sonutan anlaşılan aşamaları paylaşmak hem size ama özellikle de bizlere çok şey öğretecekti. Mesela o ahşap eşyaları siz yapmışsınız anlaşılan. O ahşap fıçının yapımını çok çok merak ediyorm, eminim herkes ediyordur.

Evin duvarlarını inceledim çokça, bana biraz zayıf halka gibi geldi, daha düz yüzeyli bir strofor kullanılabilirdi, ama güzell toparlanmış sonuçta.

Tekrar ellere gözlere sağlık..

teşekür ediyorum yorumlarınız için

çalışma aşamalarını da paylaşmak istiyordum ama çok resim olur endişesiyle koymadım ama anladımki bu endişem yersizmiş.Ahşap fıçıya gelirsek aslında ahşap görünümü verilmş 1/2 parmak plastik su borusundan kesilip şekillendirilmiş plastik.çemberlerse metalik boyanmış maskeleme bandı.duvarlar konusunda ise haklısınız bir daha ki diyoda artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir daha zeminden itibaren burada buluşalım o zaman :)

Bir de , o hortum parçası nasıl bir fıçı haline gelmiş, bir demo rica ediyorum.. Nasıl bir yaratıcılık..

DSC_19_zpsdf945fa5.jpg

fçıyı neden yapayım ağaçtanmı oyayım diye iş yerinde dolanırken plastik tesisat borusu gözume takıldi boruyu ölçeginde kestiktensora taş motorunda varil formu verdim üst ve alta kalan deliklere kahve çubuğundan kapak yaptım maket bıçagığylada üsten alta çizerek fıçıyı oluşturan tahtaları oluştudum iyice zımparalayıp tamiya buffla boyayıp raw umberle yıkayıp vernikledim maseleme bandındanda metal halkaları yaparak sonlandırdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.