Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Erhan Atalay

Tezgahlarımızı Yarıştıralım Bölümü

Recommended Posts

Şafak iyiymiş yahu :) nohut oda bakla sofa işte, daha iyisi şamda kaysı..

Hakan bey maşallah önce modelcilik arkadar ikebana :D:lol::D ama sanırım o alan her modelcinin fantezisi...ama gördük mutfak masasının üstündeki sytroporu :))

Sertay'cım yemezler koy bakalım şu diğer topicdeki fotoları.

Şafak iyiymiş yahu :) nohut oda bakla sofa işte, daha iyisi şamda kaysı..

Hakan bey maşallah önce modelcilik arkadar ikebana :D:lol::D ama sanırım o alan her modelcinin fantezisi...ama gördük mutfak masasının üstündeki sytroporu :))

Sertay'cım yemezler koy bakalım şu diğer topicdeki fotoları.

O masa üstündeki sürekli değişiyor üstelik bazen pizza kutusu bazen koli artık bizim bakkalın önünde ne varsa günlük iş dönüşü:)

Ev hali anlamak lazım tabiki. Az kucakta yapmadım ben de zamanında, şimdi, bu masa dışında, iki ayrı sehpada, TV karşısında geçen zamanları da değerlendirmek için muhtelif parçalar var elbette...Yeni sehpalar alsam iyi olacak galiba...

Dağanık bu dolaptan dolayı paylaşmamıştım boya attığım alanı ama üretimde olduğum için savaş alanı gibi :)

DSC_0090-1.jpg

DSC_0089.jpg

DSC_0091-2.jpg

Burasıda atölyemin köşesi :D atölyemi tadilata sokucam cam vitrinler gelicek bu köşeyide keyif köşesi yapıcam armut koltuk sehpa ve nargile olucak ohhhh birde sabil aldım mı elktrikli aşağı ile alakam kalmaz benim :D

DSC_0092-1.jpg

bende yarın bi yükleme yapayım... çalışmadan önceki hali ve sonraki hali diye :D

ERHAN ABİ : ortam süper... hemen 2 ayrıntı ve güzelliği çalışıyorum abi haberin ola ;)

1- iki masa lambası

2- cd kutusu ve cd'den yapmış olduğun boyama aparatına bittim...

ŞAFAK: küçük ama kullanışlı bi atölye ;) uçak süper... hadi itiraf et sırf resim çekilecek diye bu derli toplu dimi :D

hastalık boyutunda olanlar için klozet başı portatif atölyede iyimiş :D

HAKAN ABİ : sen o atölyeyi yap abi... beni evlat edinebilmen için tüm evrak işlemlerini ben hallederim :D

SERTAY : stoklar dışında kalorifer, sandalye ve bilgisiyar üçlüsü hayran oldum :D

bu arada Şafak abine bakta bişeyler öğren... bu dağınıklık ve :D:P

bende yarın bi yükleme yapayım... çalışmadan önceki hali ve sonraki hali diye :D

ŞAFAK: küçük ama kullanışlı bi atölye ;) uçak süper... hadi itiraf et sırf resim çekilecek diye bu derli toplu dimi :D

barışım forumu görmüyor diye arkasından sallıyorum ama hakkını yiyemem sağolsun hanım hergün toparlıyor. gece yatarken berbat halde bırakıyorum, akşam işten gelince tertemiz buluyorum. yanlız korkuyorum yakında tezgahın, uçağın, rafların üzerine dantel örtecek diye :lol: (bak yine lafı çaktım)

çalışma masasında ve yakınında bilgisayar bulunduran arkadaşlara attenşın pls attenşın

normalde bile çalışırken deli toz ortaya çıkan bu modelcilikde... ki extra tesviye veya başka işler uğraşıldığında çıkan ve etrafa yayılan tozlar özellikle elektronik aletlere musallat olma konusunda bir numaradır ;)

sanırım uzun bir cümle ile derdimi kısaca anlattım :D

illa ısrar edilecekse de tez önlem alına ya da 3 ayda bir bilgisayar içi temizlene... laptoplarda ise (sertay bilir) fan temizlene :ph34r:

En büyük derttir ..Laptop veya masa üstü bilgisayarların içine kaçan her toz gün geçtikçe ana kart- işlemci ve kuzey -güney çipinin zarar görmesine dahada büyük sorun olan fanın yavaş çalışmasına neden olup aşırı ısınma ile bilgisayarı cayır cayır yakıp kullanıcıya yeni bir ana kart almak zorunda bırakır buda insana pahalıya patlar nerden baksanız 500 tl veya civarı dır :)

Ya valla airbrush falan olursa napcam bilmiyorum. Kapalı balkon var oraya geçerim diyorum, kışın soğuk hava deposu gibi oluyor. Hani boyayı püskürtsen kar olarak yağar yani o derece. Artık azimle bi yerlere varıcaz ama nereye :) Şimdilik bilgisayar kasasındaki toz filtreleri işi görür diye ummakla yetiniyorum :)