Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Can TARI

Bu da benim stoğum...

Recommended Posts

Bana epey kit stokladım gibi gelmişti ancak sitedeki diğer stokları görünce biraz daha alışveriş yapmam lazım diye düşünmeye başladım :)

Yine de mevcut durumu paylaşayım dedim. Bu hızla hepsini yapmam ne kadar sürer bilemiyorum...

DSCF4825_zps4c7a4490.jpg

DSCF4831_zpsc0f47b78.jpg

DSCF4833_zpsa89a6f25.jpg

DSCF4838_zpsa68bd141.jpg

Herkese selamlar, bol ve güzel modeller..

Bana epey kit stokladım gibi gelmişti ancak sitedeki diğer stokları görünce biraz daha alışveriş yapmam lazım diye düşünmeye başladım :)

Güzel bir koleksiyon. Bence gaza gelme. Yeteri kadar kit olmuş.

F-4'e özel bir ilgi olduğu belli. F-14 ve F-16'da arkadan geliyor. Academy'nin F-4'ü çok güzelmiş. Şimdi de C/D modelleri ya çıktı, ya da çıkıyor.

Guest   
Guest

Stok gayet başarılı ve zamanlı , döviz fiyatlarının hızla arttığı şu dönemde fazla stok işini de askıya almak gerekebilir .

En azından ben öyle yapıyorum , güzel kitler var ama benim en sevdiklerim Rus jetleri siz anladığım kadarıyla F-4 .

Bekliyoruz stogu eritmenizi 4 gözle .

Saygılar .

Güzel bir koleksiyon. Bence gaza gelme. Yeteri kadar kit olmuş.

F-4'e özel bir ilgi olduğu belli. F-14 ve F-16'da arkadan geliyor. Academy'nin F-4'ü çok güzelmiş. Şimdi de C/D modelleri ya çıktı, ya da çıkıyor.

Gaz yok, eksikler var :) Hem jetçiyim diyeceksin, hem de F-104, A-4, A-6, F-100, Tornado, Harrier vs bulunmayacak stoğunda... Olmaz :)

F-4 uçakların kralıdır, hepsi bir yana o bir yana... 1/32 Tamiya F-4C ve F-16CJ yapmaya başlayacağım günü ben de iple çekiyorum.

Academy F-4B gerçekten çok güzel, Hasegawa F-4'lerinin pabucu dama atılmış kesinlikle. Kit zaten C/D planlanarak basılmış, belli... Bunun C/D'si de muhteşem olur mutlaka...İnşallah fırsat olur da yaparız :)

Stok gayet başarılı ve zamanlı , döviz fiyatlarının hızla arttığı şu dönemde fazla stok işini de askıya almak gerekebilir .

En azından ben öyle yapıyorum , güzel kitler var ama benim en sevdiklerim Rus jetleri siz anladığım kadarıyla F-4 .

Bekliyoruz stogu eritmenizi 4 gözle .

Saygılar .

Doğru Levent, döviz fiyatları bizi çok etkiliyor, ortalık durulana kadar biraz beklemekte fayda var özellikle dışarıdan edinilen modeller için. F-4'e karşı büyük hayranlığım var oldum olası, birkaç model sonra F-4 fabrikasyonuna başlamak niyetindeyim kısmetse :) ... İşten güçten ve sizlerin yaptığı şahane modelleri izlemekten fırsat bulup stoğu eritmeyi umuyorum ben de, özlemişim model yapmayı :)

Hürmetler, selamlar...

Sundown'ı öne al abi, bir de o Kamov'un solundaki S60 mı yoksa S70'mi onu merak ettim.

Sundowner F-4B sırada Tolga, Raptor'dan sonra inşallah :) Kamov'un solundaki Hasegawa SH-60B, uzun yıllardır 1/72 yapmıyorum, yurt dışında acayip düşük bir fiyata rast geldiğim için almadan duramadım işte, belki bir gün :)

Her türlü F4 ve F16 var gibi.

Stoğa karşıyım ama ister istemez bi ton stok oldu bende de . Görmüşken alayım yaparız diye alıyoz alıyoz alma hızında maket yapamayınca birikip kalıyor. En güzeli raftan alıp koşa koşa eve gelip açıp başlamak ama olmuyor öyle.

slm can guzel stok beyendım allah yapmayı nasıp etsın epeyce varmıs tahmınen benım tarz yapıyorsun jet modern

Selam Korhan, sağolasın, inşallah nasip olur hepimize tüm modellerimizi gönlümüzce yapabilmek... 30 yıl önce başladığımdan beri hep jet yaptım, stoktaki 3-4 helikopter ve 1 adet tank indirime denk geldi. Senin 32'ler de fena değil bu arada ;)

Her türlü F4 ve F16 var gibi.

Stoğa karşıyım ama ister istemez bi ton stok oldu bende de . Görmüşken alayım yaparız diye alıyoz alıyoz alma hızında maket yapamayınca birikip kalıyor. En güzeli raftan alıp koşa koşa eve gelip açıp başlamak ama olmuyor öyle.

Valla en güzeli dediğin gibisi Cihan... Ortaokulda kuruş kuruş para biriktirip aldığım, tam da dediğin gibi koşa koşa eve gelip de açıp yapmaya başladığım PM ve Esci'lerin tadı hala damağımda :)

Abi stoğu güzel düzmüşsün :) orda almayı istediğim 4 tane kitide görüyorum, hepsini güle güle yap hepsi güzel modeller.

Sağolasın Veysel, inşallah kısmet olur yapabilmek. Hala eklemeyi istediğim birkaç uçak daha var bakalım...

Jet sevmem, son jetimi yapali herhalde bir 10 yil olmustur, sonraki jetimi yapmama da herhalde bir o kadar var ama sunu tartismam, tartisamam: Dunyanin en yakisikli uc jeti Phantom, Tomcat ve F-16'dir arkadas!

Bu sebeple, sahane bir stok oldugunun altini cizmeden gecemeyecegim, ellerinize saglik..