Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Özgür Aydın

1/72 │ Sd.Kfz.7 │ Revell │ Özgür Aydın

Recommended Posts

Vay şu halini bile beğendim . merakla takibe aldım

Teşekkürler Levent abi. :)

sıcak su olayına hiç girmeden de şekillenebilirler. aynısını leo2a5 içinde söylüyordü revell ama bir işe yaramadıydı pek bende, masaj yapa yapa eğdiydim paletleri fazla zorlanmadan en sonunda..

Uyarı için teşekkürler Murat bey. Su olmadan da gayet iyi şekil verilebiliyormuş. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin Revelin 1/72 afv' leri iyidir.... yada ben hep iyilerine denk geldim. ;)

Teşekkürler Cenker. 1/72 ölçkte bende kötüsüne daha denk gelmedim. Ama 1/35 ölçekte iyi değil. Bulaşmayın derim. :)

Son kurban beyaz çikolata :)

tam beyaz çikolata :) takipteyiz :)

Teşekkürler arkadaşlar. Bakalım çikolatayı eritmeden, batırmadan ne hale getireceğiz. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kolay gelsin özgür :)

Teşekkürler Barış. :)

Ne oldu durdun??..Fine kafa mı bekliyon? hehehe

Abi çok sağol. Hakkını nasıl öderim bilmiyorum. Resmen ilaç gibi oldu. Hani "İyi olacak hastanın ayağına doktor gelir" atasözü tam bu olay için geçerli. Modelcilik alanında da doktor ünvanı verilmeli sana. Çok çok sağol. :)

Hakan abinin gönderdiği fine kafa ile modele devam edebiliceğim. Yakında fotoları paylaşırım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar herkese,

Sonunda modele devam edebildim. Astar XF-1 ve ana boyasını (XF-63 %60, XF-19%30, XF-8%10) attım. Açık bir renk tercih ettim. Sonradan koyultmayı düşünüyorum. Bakalım. Sonrasında paletlere giriştim. Şimdilik son durum aşağıda. Buyrun.

Sd.Kfz.7_2.jpg

Sd.Kfz.7_19.jpg

Sd.Kfz.7_17.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buna rağmen, paletler ne de güzel durmuşlar öyle...

Teşekkürler Erhan abi.

bu modellerde palet konusu sıkıntı galiba

Paletlerde bir sıkıntı yok. Montajı çok kolay yapılıyor. Hatta şimdiye kadar yaptığım maketlerden (Dragonları saymazsak) paletleri en kolay ve sorunsuz olan modeldi. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar selamlar,

İşlerin yoğunluğundan pek vakit ayıramadım. Cenker'in uyarısıyla paletleri düzelttim. Farklı tonlarda dökülmeler yaptım (gri için 6, haki için 3 farklı ton). Sonrasında da daha ağır boya dökülmesini yaptım. Bagajlara yük ekledim. Daha çooook işi var. Şimdilik bu halde.

Sd.Kfz.7_1.jpg

Sd.Kfz.7_3.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.