Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Murad Özer

1/35 T-90 Meng Model

Recommended Posts

http://www.meng-mode.../new.php?id=362

çıkış tarihi geçmiyor yazıda ama 3 vakte kadar herhalde, haziran ayında referens resimlere ait albüm yayınlayacaklarmış

plastik parça sayısı 1303, 26 adet çerçevede geliyormuş. bunlara ek olarak 3 çerçevede 10 adet pe ayrıca topun taretle birleşim yerindeki yağmurluk ve 2 tane de tankçı kaskı (malzemeleri yazmıyor) olacakmış...

kutu resminden başka bir resim yok yazıda:

T90news(2).jpg

Bu MENG de sasirmis belli oldu 1303 parca 1/35 tank mi olur?

Meng'in mayin patlatan traktor gorunumlu tankimsi seyini almistim, kutu bir geldi, gulle gibi. Meger mayin patlatan paletlerin her bir disini bayagi dokum metalden yapmis adamlar..

Beni bozar dedim, sattim gitti :)

inceledim şimdi, çok ilginç, zaten çok acaip bir araç, captured B1 BİS ile hayal ettim yanyana, çok hoş durabilir.

1112_rn.jpg

Şimdi gördüm faceden heyecanlandım :o .. Tiger'ı bekliyordum önsiparişte bu nerden çıktı, Meng siparşı ertelendi gene :blink:

Bir tane Zvezda T-90'nımız olmadı bari birtane Meng olsun ..

yaman, sen nerden alışveriş yapıyorsun meng'i?

inceledim şimdi, çok ilginç, zaten çok acaip bir araç, captured B1 BİS ile hayal ettim yanyana, çok hoş durabilir.

1112_rn.jpg

Benim bahsettigim bu degil Vskfz 617 modeli....telefonla resim basamadim meng vskfz 617 google yaparsaniz hemen cikar

Benim bahsettigim bu degil Vskfz 617 modeli....telefonla resim basamadim meng vskfz 617 google yaparsaniz hemen cikar

yok yok anladım, ben sadece bunun yanına çok yakışır demek istedim. (bu tankında çok fütüristik bir görünümü var.)

Bu MENG de sasirmis belli oldu 1303 parca 1/35 tank mi olur?

Meng'in mayin patlatan traktor gorunumlu tankimsi seyini almistim, kutu bir geldi, gulle gibi. Meger mayin patlatan paletlerin her bir disini bayagi dokum metalden yapmis adamlar..

Beni bozar dedim, sattim gitti :)

Güzel modeldir keşke satmasaydınızda bu cümlenin altındaki asıl niyet tabiki bana satsaydınız :D Bence paletleri tek tek saydıklarından o sayı ve büyük ihtimalle relative armour gibi zırhın küçük parçaları yoksa 1300 .. :o

yaman, sen nerden alışveriş yapıyorsun meng'i?

Kaynağım çok gizlidir efendim :D

Ebay'den model_space ve şuan çek ettim benim tiger gelmiş ben veriyorum siparşi dayanamıcam T-90'a 1 ay var daha :D

En uygun en iyi yer orası çok araştırdım kargo biraz pahalı ozamanki hızına göre, 15 gün tuttu (Çinde tatil zamanıda olabilir) ama ayrıca sınırlıda olsa bir takip numarası veriyorlar oda güzel.

Murad ve Serdar aynı konuda başlık açmışlar birleştirdim. Bu nedenle bazı mesajlar çift olabilir...:)

Aklıma birden Zvezda T-90 yaparken helak olan Eralp geldi... Nerde acaba, Manisadamı..:)

Valla sormayın, bakmadan kek gibi açtım konuyu, sonradan farkettim.

Güzel modeldir keşke satmasaydınızda bu cümlenin altındaki asıl niyet tabiki bana satsaydınız :D

Haha Baku'deki gumruk rusveti vs yuzunden nihai satis fiyatlarini gorseydin oyle demezdin...:)

Sen al ebay'den ucuz ucuz :)

Bu arada beni bozar dedim yapmadim ama inceledim, sahane bir last generation kiti ha, yapilir aslinda, du bakim :ph34r: