Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
a.mümtaz yıldız

V E D A

Recommended Posts

Değerli arkadaşlarım

yaklaşık 25 yılı bulan plastik modelcilik geçmişimle yüzlerce model yapmaya çalıştım. Hataları ve ufak tefek yanlışları ile tamamladım.

hem şahsi, hem de sağlık sorunlarım sebebi ile bir müddet bu sevdiğim hobime, 1/35 / Lkw gl Leicht "Wolf" / Revell'i tamamladıktan sonra  ara vermek istiyorum.

Hepiniz haklarınızı helal ediniz. Sizlerden ricam formumuzu yalnız bırakmayın ve bu güzide hobimizi lütfen yaşatın.

Hepinize en derin selam,saygı ve sevgilerimle, bol maketli Günler dilerim

Helal olsun,hayırlar olsun Mümtaz abi . Yazını okurken çok üzüldüğümü özellikle belirtmek istiyorum :(  Umarım en kısa sürede tüm sorunlar çözülür ve tekrar; ''Mümtaz abi acaba neler yapmış'' diye söylenip kahvemi alarak forum sayfasını açmaya devam ederim.  Saygı ve sevgilerimle.

Üzüldüm abi.
Asıl sen kendi hakkını helal et. Umarım sıkıntılarını en kısa sürede atlatırsın.  İnşAllah o süre çok uzun süre olmaz. 

Açıkçası ilk düşündüğüm yapmadığın model kalmadı o yüzden ara veriyor oldu :) Senin hızını özleyeceğiz. Arayı çok uzatma :wub:

Geçmiş olsun Mümtaz abi, eskisi gibi foruma giremiyorum bu ara. Ama en çalışkan maketçilerin en başındasın hala.  En kısa sürede sağlığına kavuşup geri dönmen dileği ile .
Veda değilde ara daha uygundu bence :)

Bir modelin bittiği gün diğerine başlamanız, benim gibi senede bir model bitiren birini acayip motive ediyordu ama demek ki stoğu bitireyim diye uğraşıyormuşsunuz. Umarım en kısa zamanda sorunlarınızı çözüp tekrar dönersiniz aramıza.