Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Cem Doğut

Türk Hava Kuvvetleri'nde F/RF-4E Phantom II

Recommended Posts

Hava Kuvvetleri Komutanlığı işbirliği ile hazırlamış olduğum, Havacılık tarihinin yaşayan efsanesi F/RF-4E Phantom II kitabım tamamlandı. Okuyucusu ile buluşmaya hazır. İnanıyorum ki efsaneye yaraşır bir kitap oldu. Hem bir modelci olarak hem de havacılık meraklısı olarak eksikliğini hissettiğim kaynak sıkıntısına umarım bir nebze olsa da faydam dokunur.

https://fb.watch/aKmoRttjSi/

Not: Paylaşımım forum kurallarına aykırı ise kaldırılabilir.

fejldev.jpgMerhaba,

1 dakika önce, Cem Doğut yazdı:

Merhaba,

Hava Kuvvetleri Komutanlığı işbirliği ile hazırlamış olduğum, Havacılık tarihinin yaşayan efsanesi F/RF-4E Phantom II kitabım tamamlandı. Okuyucusu ile buluşmaya hazır. İnanıyorum ki efsaneye yaraşır bir kitap oldu. Hem bir modelci olarak hem de havacılık meraklısı olarak eksikliğini hissettiğim kaynak sıkıntısına umarım bir nebze olsa da faydam dokunur.

https://fb.watch/aKmoRttjSi/

Not: Paylaşımım forum kurallarına aykırı ise kaldırılabilir.

Cem bey bol satışlarınız olsun. Darısı F-16 lar için diyelim. Satın alma linki var ise hemen sipariş edelim,linkte var idiyse ben mi görmedim acaba. Hem katkı sağlamış olalım hemde bu eseri kitaplığımıza kazandırmış olalım. 

Merhaba, çok teşekkür ederim. Umarım devamı gelir. Şimdilik elden satıyorum yayın evi olmadığı için kitapçılarda şuan satışı yok maalesef. Daha sonra internetten de satmaya çalışacağım. Elden sattıklarımı imzalı olarak yollayacağım🙂

Satış için https://www.facebook.com/BookOfPhantom adresinden benimle irtibata geçebilirsiniz.

Arşivlik harika bir eser ortaya çıktı bence.

3 dakika önce, Cem Doğut yazdı:

Şimdilik elden satıyorum yayın evi olmadığı için kitapçılarda şuan satışı yok maalesef.

Basım, yayım işlerinden anlamam ama kendi girişimlerinizle bunun ortaya çıkması da ayrı bir özveri gerektirir diye düşünüyorum. Elinize sağlık.

Üstadından harika bir kaynak. 

Yayınevi değil de kişisel kaynaklarla çıkarttığınıza göre Özellikle Şu dönemde size bayaaaaa bir külfet olmuştur. Kağıt fiyatları şu dönemde doların 3 katı arttı. 3 ay önce 1x e mal olacak kitap şimdi 5-6x'e mal olmuş olmalı. 

Ellerinize sağlık. 

Teşekkür ederim. Hem şanslıydım hem şanssız. Ödemelerin bir kısmını kur artışı olmadan önce yapmıştım ama kalanlar maalesef sonra oldu. Şuan parasıyla kağıt bulmanız bile sıkıntı. Benim en büyük kabusum oydu, neyse ki matbaa sözünde durdu da baskıyı yapabildik.   

13 saat önce, baki temel yazdı:

Ellerinize sağlık havacılık camiası ve modelciler için harika bir kaynak.Ayrıca yayın evi olmadan kendi çabalarınızla böyle bir kaynağı ortaya çıkarmanızda ayrıca tebriğe değer.

Teşekkür ederim, sağ olun. Zor bir süreçti ama sonu iyi bitti :)