Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

1/48 | A-A6 Intruder|HOBBYBOSS| Kenan Turhan

Recommended Posts

24 dakika önce, Musa Peker yazdı:

Yaw şu kadar uğraşıyorsun, bari şu iniş takımlarını hareketli yapsana. Koy içine hidrolik. Kaldırınca yükselsin, bırakınca ucagin agirligi ile insin felan.

Işınla beni sıkaty diyorsun amma :lol: makina soğuhhhh agam:D;)onu yapsa yapsa DOT3 Baky yapar,ben sade tel çekerim,o ise kıvılcım çıkarır bilirsin :P

Ön iniş takımı dikmesine bir,iki ilave helezon rekor takıldı.Hava alıkları toplandı,iç kısımda yine klasik birleşim yeri tesviye ve zımpara işleri yapıldı.Delikli olarak verilmiş hava fren kapakları krem tüpü ile değiştirildi :DGövde altı avyonik havuzu kit içerinde verilmemiş.Elde mevcut plastik çubuk,plastik levha,krem tüpü ne varsa olabildiğince ref.lere uygun havuzun iç yüzeyleri yapıldı.Kapak kısmında da raflı sistem elektronik aksamın bulunduğu yerler yapılacak,zaman için de ağır ağır :P

78

79

80

81

12 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Komtanım ni ittin yine yaw. Konuşturmuşsun plastiği kutsal krem tüpünü...

zosyal medyaya girsen sallarsın yemin ediyorum. Uğur Kenel'le yarışırsın valla. Yanılırsam smet'in davukları kaçsın... :D:D:D 

Çok sağ ol Bulut ustam ben kim plastiği konuşturmak kim :P ağam bizimle eğleniy :D

Sen o plastiği konuşturmayı geçtim, İstiklal Marşını tersten söyletirsin :) 

Bu nasıl işçiliktir. Hiç mi elin titremez, cetvelin kaymaz... (Nazarım deyecek, dilimi ısırayım)

İşteydim, Salim kafa ile bir daha baktım. Yok aynı... yorgunluktan nevrim dönmemiş, hakikaten adam şiir yazmış plastikle ya.

51741074616_8e56d33f82_b.jpg

On 12.12.2021 at 22:41, Bulut Solmaz yazdı:

Yanılırsam smet'in davukları kaçsın... :D:D:D 

O davuklar gagalar seni innnnnşşallllaaahhhhh...

Gomtanım ben bıraktım artık, saldım getti.

Bu davlumbaz hokkabaz arabalara ad-Blu olasıynan biz trene bakar gibi bakıyoz artık. 

Vallahi çok güzel billahi çok güzel...

5 saat önce, ismet güralp yazdı:

O davuklar gagalar seni innnnnşşallllaaahhhhh...

Gomtanım ben bıraktım artık, saldım getti.

Bu davlumbaz hokkabaz arabalara ad-Blu olasıynan biz trene bakar gibi bakıyoz artık. 

Vallahi çok güzel billahi çok güzel...

Dövüşmeyin siz kardişsiniz benlen Baky kibin:):Pvallah bu detaylar ömrümü yedi hala uçak iki ayrı parça garipler birleşip Baky gibin vuslata eremediler :D;)

5 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Komutanım eline gözüne sağlık. Bunların kalıplarını çıkarmak lazım aslında her noktada yüksek derecede işçilik var. Sayende gözlerimiz bayram etti :)

Eren çok sağ ol,kalıpları biraz zor çıkar bu parçaların,tak yerine kalsın metodu :lol: kalıp alınacak master parçalar farklı işlemlere göre imal ediliyor ;)

yav arkadaş adam 1/16 ölçeğinde kocaman aviyonik haznesini yapmış yer geniş diye istediği gibi çalmış oynamış en ince lehim teli dediği 1,5 luk tesisat kablosu koymuş foto şok moto şok yapmış 48 ölçek diye kakalıyor:lol::lol::lol::lol:.Tamamen çin modeli bu:P:P:P

716

3 saat önce, baki temel yazdı:

yav arkadaş adam 1/16 ölçeğinde kocaman aviyonik haznesini yapmış yer geniş diye istediği gibi çalmış oynamış en ince lehim teli dediği 1,5 luk tesisat kablosu koymuş foto şok moto şok yapmış 48 ölçek diye kakalıyor:lol::lol::lol::lol:.Tamamen çin modeli bu:P:P:P

Allah adamı taş eder daş,vicdansız yakından da gördün hatta el,kol hareketi bile yaptın:lol:hatta az da olsa o beyin difüzöründen 1/2 fikriyat verdin unutkan ehtiyar :D:P

9 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

:PB);)

4 saat önce, Levent Burak Kara yazdı:

Inanilmaz bir şey. Müthiş detaylı ve o kadar da temiz bir işçiliğiniz var. Oturup yanınıza canlı izlemek istiyorum nasıl yapıyorsunuz boyle öğrenmek icin. Baska bir level bu. 

Levent hocam çok sağ ol,vakit bol,işte yok :lol:tezgahtaki garibi toplamaya sıra gelmedi,detay girdabından :):P

On 15.12.2021 at 14:01, Kenan Turhan yazdı:

Allah adamı taş eder daş,vicdansız yakından da gördün hatta el,kol hareketi bile yaptın:lol:hatta az da olsa o beyin difüzöründen 1/2 fikriyat verdin unutkan ehtiyar :D:P

Hade be doğru diyon kahve de ikram etmiştin hatta geç geldin bir gün önce san sebestian cheesecake yapmıştım nefis oldu dediydin;):P

İhtiyarlık ne edek

2 saat önce, baki temel yazdı:

Hade be doğru diyon kahve de ikram etmiştin hatta geç geldin bir gün önce san sebestian cheesecake yapmıştım nefis oldu dediydin;):P

İhtiyarlık ne edek

Yine ben haklıyım yine :P yaaa la maketten çok aklında emükleyemediğin san sebastiyan mı kaldı yazık kıyamam sie ben :P sen uslu dur emmisinin gülüne ben yaparım şapırdata şapırdata yiriz :lol:;)

Hehhehe kıskançlıkta çığır neyin açtım.

Smet dahil, Kimse görmesin diye Komutanın resimlerini sansürledim. şimdi sadece girilmez işareti görebilirsiniz. Yeni gönderilen tüm resimler iptal :D:D:D Gözükmüyor.

Forumca Smet'i katran ve tüye bulayıp meydanda dırmıhla dürtmeyi kabul ederseniz sansürü açarım :D:D