Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Ferhat Karadeniz

1/100 | MsN A101|Bandai | Ferhat KARADENİZ

Recommended Posts

On 11.11.2021 at 23:41, Şerif Sadık yazdı:

çok güzel olmuş. hiç bilmediğim bir alanda cahil cahil yorum yapmak istemem ama öğrenmek için soruyorum, bunlarda biraz chipping ile savaş görmüş havası güzel olmuyor mu?

Teşekkürederim bu gundam işi çok acayip dostum boyamadan decalleyip bitiren bile var yani sen nasıl istersen o şekilde bitirebiliyorsun.

18 saat önce, Enes ÇALDIR yazdı:

Gıcır gıcır görünüyor :wub: elinize sağlık.

Yanarım yanarım zamanında Metal Gear maketlerini almadığıma yanarım. Bu maketi görünce aklıma geldi. :ph34r:

Sağolasın hocam. Benimde malesef almadığım ve şimdi çok pişman olduğum maketler var o zamanki ile şimdiki fiyatlar arasında dağlar var malesef. Ama böyle giderse seneyede bugün için aynı şeyleri söyleyeceğiz gibi..

23 saat önce, Enes ÇALDIR yazdı:

Gıcır gıcır görünüyor :wub: elinize sağlık.

Yanarım yanarım zamanında Metal Gear maketlerini almadığıma yanarım. Bu maketi görünce aklıma geldi. :ph34r:

Ya Metal Gear için bende aynı şeyleri düşünüyorum, hem serinin hayranı ol hemde alma :) . @Ferhat Karadeniz 'ın dediği gibi bugün almadığımıza da pişman olacağız. :

Ellerine sağlık bu arada .

On 13.11.2021 at 20:14, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık sayın Ferhat başğanım,seni aramızda görmek güzel ama Bakynen benim aram da değil :lol: biliyorsun evrenin mıknatız ikilisiyik,ölümüne de kankayık onunlan :D;)

Abi siz birbiriniz olmadan yapamassınız sen ying isen o yang sen sarı isen o pembe :D