Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Gökay Yalçın

Hobimaket yöneticiliği devri hakkında...

Recommended Posts

Merhabalar dostlar,

2022 yılı Nisan ayı içinde şehir ve iş değişikliği yapacağım için forum yönetimini devretme kararı aldım. 

Bir senelik domain ve host ücretleri ödenmiş, yıllık güncellemeleri ödenerek yapılmıştır.

Yönetimi devralmak isteyen dost veya dostların özelden iletişim kurmalarını rica ediyorum.

Oooo kötü haber.

Senin öz verili çalışman foruma çok şey katmıştı. Bir süredir forumdan kendini çekmenden zaten belliydi. Emeğine sağlık. Hakkın ödenmez. Kendi adıma konuşsamda eminim tüm arkadaşlar aynı görüştedir.

Benim boyumu aşacak bir sorumluluk olduğundan, o sorumluluğun altına girme cesaretini kendimde görmüyorum. Ama talip olacak arkadaşa elimden gelen yardımlarımı esirgemem.

Emeğin ve  harcadığın zamanın için Çok çok teşekkürler. 

İşi ve şehri değiştirsen de senin harika çalışmalarından bizi mahrum kılma...

37 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Oooo kötü haber.

Senin öz verili çalışman foruma çok şey katmıştı. Bir süredir forumdan kendini çekmenden zaten belliydi. Emeğine sağlık. Hakkın ödenmez. Kendi adıma konuşsamda eminim tüm arkadaşlar aynı görüştedir.

Benim boyumu aşacak bir sorumluluk olduğundan, o sorumluluğun altına girme cesaretini kendimde görmüyorum. Ama talip olacak arkadaşa elimden gelen yardımlarımı esirgemem.

Emeğin ve  harcadığın zamanın için Çok çok teşekkürler. 

İşi ve şehri değiştirsen de senin harika çalışmalarından bizi mahrum kılma...

Sağolasın Bulut,

Elimden geldiğince katkı vermeye çalıştım, hobiyi eski yoğunluğunda yapmayı düşünmüyorum.

Bakalım zaman neler gösterir...

Gökay üzüldüm …

Uzun süredir maddi manevi ve zaman anlamında forumu taşıdın, camia adına teşekkür ederim. 
 İşin yıllık maliyeti konusunda bilgi verebilirmisin, belki düşünen arkadaş/arkadaşlar için de fikir olabilir . 
Sevgiler 

Gökay öncelikle herşey için teşekkürler,
Ekonomide durumlar kötü ama belki birşeyler yapabiliriz topluca diye düşünüyorum. 
Maliyette bende Erhan Abi gibi düşünüyorum.  
Üzülüyorum ama senin adına da seviniyorum. Değişiklik her zaman iyidir. Umarım kolay ve rahat bir süreç olur taşınma.

On 19.11.2021 at 09:42, Erhan Atalay yazdı:

Gökay üzüldüm …

Uzun süredir maddi manevi ve zaman anlamında forumu taşıdın, camia adına teşekkür ederim. 
 İşin yıllık maliyeti konusunda bilgi verebilirmisin, belki düşünen arkadaş/arkadaşlar için de fikir olabilir . 
Sevgiler 

On 22.11.2021 at 09:21, Evren İmgel yazdı:

Gökay öncelikle herşey için teşekkürler,
Ekonomide durumlar kötü ama belki birşeyler yapabiliriz topluca diye düşünüyorum. 
Maliyette bende Erhan Abi gibi düşünüyorum.  
Üzülüyorum ama senin adına da seviniyorum. Değişiklik her zaman iyidir. Umarım kolay ve rahat bir süreç olur taşınma.

Teşekkürler,

Yıllık maliyeti 200 - 250 usd arasında, artık zaman ayıramadığım için hakkını verecek arkadaşlara devretme zamanı geldi.

Öncelikle çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum. 

Yıllardır bir çok konu hakkında bilgi alabildiğim aynı zamanda ciddi bilgiler edindiğim bu güzel paylaşım platformu için ve tüm desteklerin için kalpten teşekkürler Gökay.

Umarım sayfanın devamlılığını sağlayacak bir arkadaş/arkadaşlar olacaktır. Elimden geldiğince ben de destek olmaya çalışırım. 

Şahsi fikrimi söylemek istiyorum.Bence yönetimi @Bulut Solmaz ve @ismet güralp devralsın. Maliyet konusunda başlık açılsın ve ben toplam tutara katkı sağlarım diyenler belirlensin. 50 kişi 50-100 lira ara verse sıkıntı  olmaz diye düşünüyorum. Bu arada Bulut ve İsmet beyler kusura bakmasın onların adını izinsiz telaffuz ettiğim için ama bence öyle birşeyi en çok onlar hakediyor.

Bir saat önce, İbrahim fevzi mutlu yazdı:

Bu arada Bulut ve İsmet beyler kusura bakmasın onların adını izinsiz telaffuz ettiğim için ama bence öyle birşeyi en çok onlar hakediyor.

Estafurullah.

Beni ve ismet'i bu göreve layık görmeniz onur verici.

Gökalp ve forum zor durumda kalmasın diye sorumluluğu alırım o konuda sorunum yok. Şunu da biliyorum ki, Forumda bu işi yapabilecek kabiliyette bir çok arkadaş var. Birde bana düşük çenem yüzüden sinir olanlar forum müdavimleri var(dır). Onlara bazen bende hak veriyorum açıkçası :D Arada çenemi tutmaya gayret ediyorum. Her hangi birini küstürmek istemem :D 

Bir saat önce, İbrahim fevzi mutlu yazdı:

Maliyet konusunda başlık açılsın ve ben toplam tutara katkı sağlarım diyenler belirlensin. 50 kişi 50-100 lira ara verse sıkıntı  olmaz diye düşünüyorum.

O konuda da sana kesinlikle katılıyorum. 200-250 dolar tek bir kişininin, karşılık beklemeden yüklenebileceğinden daha fazla. Gökay da şimdiye kadar bu yükü bize hiç yansıtmadan taşıdı. Sırf bu yüzden bile ayrıca teşekkür etmek lazım. 

Onun yapabileceğinin yanından bile geçemem. Eksikliğini hissedeceğimiz kesin. 

Başka hiçbir mecrada hissedemediğimiz yardımlaşma, fikir alışverişi, yol göstericilik ve de yerine göre gırgır şamatayı burada buluyoruz. Maddi yükünü karşılamak adına herkes gönüllü. zamanı geldiğinde hızlı bir transfer trafiği ile çözülür kolaylıkla.

forum yönetim altyapısı nasıl hiç tecrübe etmedim ama orada da belki görev paylaşımları ile yük hafifletilecek bir düzen olabilirse çok iyi olur belki. yöneticilik, moderatörlük gibi 3-4 görev şeklinde paylaşılabiliyorsa misal.