Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

baki temel

1/35 | Syrian T-55 Diy Armor|Italeri| Baki Temel

Recommended Posts

Infrared Searchlight'lara (cahilliğim belli olmasın diye Infrared arama ışığı diye çevirmeyeyim) biraz parlaklık çalışacak mısın? Çok mat kalmışla

ivet parlatılmalı bencede

Paleti bağladın mı? Öndeki bakla sorun çıkartmış gibi duruyor. Geçicimi taktın merak ettim.

geçici değil az sorun vardı orda halllettik

fazla merak cilde zarar:P

Arkadaki beyaz küpler ne olacak?

Vallahi beende bilmiyorum zaten geçici koymuştum.ama hani şu elstik su bidonları varya onlara çevirebilirim mesela

2 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Baki abi eline gözüne sağlık. Çok keyifli oldu detayları incelemesi, son fotoğraflarda tam bir metal yığını gibi duruyor. Daha neler gelecek acaba ekstra olarak. 

teşekkürler eren bir kaç aksesuar dah olacak hem tarette hemde ana gövdede

On 6.11.2021 at 21:57, Bulut Solmaz yazdı:

Smet zararlısı ne hikmetse bir kaç haftadır sessiz sedasız. Ona devrettiğim "Delünk mü o namlu" görevini geçci olarak devralayım dedim. Yokluğunu aratmayayım gayesinde, hemen namlulara laf atayım

Lem teksas tommiks hortumu, cartlina kasırgası kılıklı. Asıl felaket sensin. 😂😂 kandilli rasathanesi bütün sensörleri sana yöneltmiş. En ufak hareketinde tsunami alarmı verecekler😂😂😂 Yok sana meydan falan geldim artık sana uyku muyku haram. 😂😂😆

3 saat önce, baki temel yazdı:

teşekkürler eren bir kaç aksesuar dah olacak hem tarette hemde ana gövdede

Abi naçizane zihni sinir fikrim var. Wc de telefona bakıyordum. Resimleri incelerken aklıma geldi. 😆😆😆

Taret koruması sıfır hasar. Bu mallar tankı sokakta falan kullanıyor ya, direkler balkonlar çıkıntılar mutlaka hasar verir. Hatta bir kaç kurşun deliği de hiç fena olmaz. Ezilmeler yırtılmalar ihtiyaç gibi duruyor. 

Bir de çok gördüm bu taret modifikasyonlarının üstüne de reaktif zırh mı deniyor ne işte o kartuşlardan koymuşlar. 😁

15 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

La bi akıllı olun akıllı,kokutmayın ortalığı,sifon çekin sifon :Pzencirsiz rezervuarlara mı denk deldiniz sij,kıyamam şije bın :lol::P

ara sıra kokutmak lazım rahatlamak lazım kollej mi la burası :P

adam bir brain storming yapmış bu konudaki feedbacleri merak etmiş ve konuda bir concern içine düşmüş

mesele bu kadar clear yani kenan komutan

OooOOoo Ellerine sağlık Baky abem. Fevkaledenin fevkinde olmuş. 

PiRiketler çok iyi duruyor (Biriket deeel, piriket) :) 

Hişşşt... smet kuşkonmazı namluyu da göğdünmüüüüüü.

51682748809_78f951b86a_b.jpg

Kağıt Un çuvallarına bayıldım. 

Manyak gerçekçi olmuş. O Kağıt un çuvallarını nasıl yaptın. Sanki gerçek un çuvalını küçültüp koymuşsun gibi. (Muhtemelen çimentodur :D:D ) O kadar muntazam nasıl katladın ya.... Bir ara fırına uğrayıp bırakacakmış gibi...

51682335498_a3d989a6b2_b.jpg

Turretin üstündeki ek zırhın, Kaynak yerlerinin diplerine ufacık neyin, incecik pas akıntısı hoş olur. Malum kaynak yüzünden boya kalkıyor pasa açık kalıyor. 

Sayın bay bey Baky ellerine sağlık,çok beğendiğimi ifade edeyim,her şey yerli yerinde,yerinde olmayan sanki yok gibi,alis harikalar diyarında,tom jerinin peşinde,jeriy peynirin evrimsel döngünün kuantum noktası,sen bir modelci değilsin,ulusların değil evrenin ayınştaynısın bu camia da,devrin değil öncesi ile sonrasının modelcisisin, sanki bir casio saatli bombasın,bu cihetle benden uzak dur git nerede patlarsan patla :D:P:ph34r:

On 16.11.2021 at 11:03, Kenan Turhan yazdı:

Sayın bay bey Baky ellerine sağlık,çok beğendiğimi ifade edeyim,her şey yerli yerinde,yerinde olmayan sanki yok gibi,alis harikalar diyarında,tom jerinin peşinde,jeriy peynirin evrimsel döngünün kuantum noktası,sen bir modelci değilsin,ulusların değil evrenin ayınştaynısın bu camia da,devrin değil öncesi ile sonrasının modelcisisin, sanki bir casio saatli bombasın,bu cihetle benden uzak dur git nerede patlarsan patla :D:P:ph34r:

Eyvallah cetlere üfüren atılmış kakılmış kram tüplerine bir ruh bir kimlik kazandıran detayların efendisi son lehim teli bükücü vs vs vs