Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
a.mümtaz yıldız

1/35 | M4 Sherman US. Medium Tank | Tamiya | Mümtaz Yıldız

Recommended Posts

Eline sağlık Mümtaz abi. 

Bazı Aksesuarların Tanka takılan kelepçelerinin boyası gözden kaçmış abim

20210905_205516.jpg

Küreğin ortadaki kelepçesi, sapındaki tutulacak orta alan, baltanın ucunda, aslında tanka sabit olan bölge gibi.

Yine aksesuarların Ahşap sapları biraz koyu kızlı kahve yağlı boya ile zenginleşebilir miş. 

Kanvas renkli çantanın arkası gözden kaçmış. (ah bu fotolar.... normalde görünmeyen her şey fotolarda çıkıyor)

20210905_205537.jpg

Birde anten çekseydin daha da iyi olur muş?

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Eline sağlık Mümtaz abi. 

Bazı Aksesuarların Tanka takılan kelepçelerinin boyası gözden kaçmış abim

20210905_205516.jpg

Küreğin ortadaki kelepçesi, sapındaki tutulacak orta alan, baltanın ucunda, aslında tanka sabit olan bölge gibi.

Yine aksesuarların Ahşap sapları biraz koyu kızlı kahve yağlı boya ile zenginleşebilir miş. 

Kanvas renkli çantanın arkası gözden kaçmış. (ah bu fotolar.... normalde görünmeyen her şey fotolarda çıkıyor)

20210905_205537.jpg

Birde anten çekseydin daha da iyi olur muş?

söylediklerin hep doğrudur Bulut

bu arada anten vardı koptu fakat tekrar sipiru çekeyim diyordum atladım yaşlılık işte

Abi, geçen ay spitfire'ın gövdeyi kapattım.

Bir baktım planda takmadığım bir parça gözüküyor.

hassss ben bunu nasıl unuttum dedim. Gövdeyi birleştirmek için de bayaaaa uğraşmıştım. açıklık yerleri grafit tozu ile renklendirdiğim japonla doldurdum. üstüne eğe ve zımpara. zımpara sonrası kaybolan detayları açması filan.  bir ton uğraşmıştım. dikkatsizliğime küfrede küfrede bir şekilde gövdeyi ayırdım. (Normal bir adama bu kadar dikkatsizlik ve sonuçları yeter değil mi.... Yooook bana yetmez.)

bir baktım. unuttuğum parça aslında kapalı iniş takımları için miş.... Revel planda yanlış vermiş. Boşuna sökmüşüm...

Asıl ben yaşlıyım. Sen beni sulu götürür orada bırakırsın (susuz getirmezsin :D)

Şimdi model bana ben modele bakıyorum :D:D:D 

Şimdi, Bulut Solmaz yazdı:

Abi, geçen ay spitfire'ın gövdeyi kapattım.

Bir baktım planda takmadığım parça gözüküyor.

hassss ben bunu nasıl unuttum dedim. Gövdeyi birleştirmek için de bayaaaa uğraşmıştım. açıklık yerleri grafit tozu ile renklendirdiğim japonla doldurdum. üstüne eğe ve zımpara. zımpara sonrası kaybolan detayları açması filan.  bir ton uğraşmıştım. dikkatsizliğime küfrede küfrede bir şekilde gövdeyi ayırdım. (Normal bir adama bu kadar dikkatsizlik ve sonuçları yeter değil mi.... Yooook bana yetmez.)

bir baktım. unuttuğum parça aslında kapalı iniş takımları için miş.... Revel planda yanlış vermiş. Boşuna sökmüşüm...

Asıl ben yaşlıyım. Sen beni sulu götürür orada bırakırsın (susuz getirmezsin :D)

Şimdi model bana ben modele bakıyorum :D:D:D 

hasbihal bu ya, geceleri tv izlemem pek kahve alışkanlığım da yok naparım ben de çıkıp çatı altındaki mütevazi minik odamda kendimi model yapımına veriyorum aslında sık sık gördüğünüz biten modeller, hep hummalı ve ara vermeden yaptığım çalışmaların semeresidir, eh zevk de alıyorum daha nolsun :)