Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Burak Bedir

1/48|F-16C "Anatolian Eagle 2021 "Red Dagger" |Hasegawa|Burak Bedir

Recommended Posts

Anadolu Kartalı 2021 tatbikatında Düşman rolünde uçan 132. filonun kırmızı kuyruklu uçaklarından 93-0687'i yapmaya karar verdim özellikle bu kuyruk numarasının bababi nin 5 li setinde bulunmasıda işimi kolaylaştırdı :) .

www.paintfield.com.tr dan aldığım  Ammo boyayı IPA(isopropil alkol) ile incelttim çok iyi sonuç aldım yüzeye tutunması Mr.hobby ye göre bence çok daha iyi.Ammo boyaların şişeleri vallejo ile aynı ama boyalar kesinlikle vallejodan farklı zaten direkt Ammo'nun kendi üretimi.IPA ile incelince özellikle gölge kısmını ammo fs36118 le H-77 yı karıştırıp gölgelendirme yaptım iki boyanın karışımında herhangi bir sorun yaşamadan homojen şekilde karıştı kesinlikle tavsiye ediyorum ? hayırlı olsun Paintfield.

IMG_20210821_173248-01

IMG_20210821_173343-01 IMG_20210821_173351-01 IMG_20210821_173406-01 IMG_20210821_173415-01 IMG_20210821_173422-01 IMG_20210821_173430-01 93-0687 kalkış 2 93-0674 kalkış 3 92-0023 kalkışta 2 231310054_419995769377664_7699219590652989466_n

Eline sağlık. Güzel gidiyor. Takipteyim.

paintfield'dan haberim olduğu da iyi oldu. Adres defterime kaydettim. Yeni ürün çeşitlerinin gelmesi iyi olmuş. İhtiyaç halinde bakarım. Ammo mig boya hakkındaki bilgiler de inanın işime yaradı. Artık Alternatifimde olan boyalar. paintfield'ın sitesine ilk baktığımda yanlışlıkla yabancı bir siteyi açtım da Gugıl kırom çeviri yaptı sandım. Web Sitelerine Biraz daha çalışmalılar bence. Buradan takip ediyorlarsa geri bildirimim olsun :D 

F-16 her zamanki gibi göz dolduruyor.

Konuyu modelden çok uzaklaştırmak istemem ama konusu açılmışken, ben de ammo'nun bazı boyalarını merak ediyordum. Kartın ödeme tarihi gelsin bir deneyeceğim ?

Ben de minik bir geri bildirim ben de yapayım yeri gelmişken. site wordpress ile hazırlanmış sanırım. Özellikle mobilde çok kullanışlı değil, daha pc'de inceleme fırsatım olmadı. Çok güzel ürün yelpazesi var gibi, ancak kullancı dostu bir site işleri daha da açar ?

On 21.08.2021 at 21:18, Bulut Solmaz yazdı:

Eline sağlık. Güzel gidiyor. Takipteyim.

paintfield'dan haberim olduğu da iyi oldu. Adres defterime kaydettim. Yeni ürün çeşitlerinin gelmesi iyi olmuş. İhtiyaç halinde bakarım. Ammo mig boya hakkındaki bilgiler de inanın işime yaradı. Artık Alternatifimde olan boyalar. paintfield'ın sitesine ilk baktığımda yanlışlıkla yabancı bir siteyi açtım da Gugıl kırom çeviri yaptı sandım. Web Sitelerine Biraz daha çalışmalılar bence. Buradan takip ediyorlarsa geri bildirimim olsun :D 

teşekkürler :) 

On 21.08.2021 at 22:56, Şerif Sadık yazdı:

F-16 her zamanki gibi göz dolduruyor.

Konuyu modelden çok uzaklaştırmak istemem ama konusu açılmışken, ben de ammo'nun bazı boyalarını merak ediyordum. Kartın ödeme tarihi gelsin bir deneyeceğim ?

Ben de minik bir geri bildirim ben de yapayım yeri gelmişken. site wordpress ile hazırlanmış sanırım. Özellikle mobilde çok kullanışlı değil, daha pc'de inceleme fırsatım olmadı. Çok güzel ürün yelpazesi var gibi, ancak kullancı dostu bir site işleri daha da açar ?

On 22.08.2021 at 15:16, ismet güralp yazdı:

Bu F-16 zaten oldum olası güzel kuş. Ehil ellerde de çok iyi model çıkıyor. Kolay gelsin. 

sağolun :) 

On 23.08.2021 at 06:17, Viktor Gorelov yazdı:

Kolay gelsin

Burak eline sağlık. Tonlamalar çok güzel olmuş yine yakışıklı bir alet çıkacak ortaya. Mig boyalarının tonlarını ben de çok beğeniyorum. En son 1/72 Kfir boyamıştım toprak tonlarında. Çalışması da gayet kolay hatta tezgahta duran F-100D içi yine Mig'in boyalarını kullanacağım. 

13 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Burak eline sağlık. Tonlamalar çok güzel olmuş yine yakışıklı bir alet çıkacak ortaya. Mig boyalarının tonlarını ben de çok beğeniyorum. En son 1/72 Kfir boyamıştım toprak tonlarında. Çalışması da gayet kolay hatta tezgahta duran F-100D içi yine Mig'in boyalarını kullanacağım. 

çok teşekkür ederim abi.Valla bende bu kadar memnun kalacağımı beklemiyordum artık AMMO cuyuz :D