Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

y a m a n a y d ı n

1/35 │ T34-122 SPG │ Accurate Armour │ Yaman AYDIN

Recommended Posts

2. sayfadaki resimlerde daha soluk gözüküyor. Filtre vs den dolayı olabilir. 

Ama bu baya yeşil çıkmış. Fotoğraftan olduğunu düşünüyorum.

51407542341_1dacdb50d5_o.jpg

Ön koruma paletti benimde dikkatimi çekti ama verdiği referansa göre gittiğini düşünüyorum.

t-34_122_egypt_02_of_53.jpg

Düşünüyorum o halde.... duvara bir çöp sokalım :D:D pek sık yaşanmaz bu :D 

10 saat önce, ismet güralp yazdı:

Her resimde tonlar farklı mı görünüyor benim telefon mu kayış sıyırdı. Asıl tonu kestiremedim. 

Ön yedek paletlerde eskitmeyi bi gıdım az  gördüm. 

Flickr in suçu, telefonundan çekim yapanın değil :D 

Güçteki (Eskitme deki) dengeye gözetiyorum, o paletleri eskitsem contrast için, fazla gelirmiş gibi geldi, hep niyetim aşırıya kaçmadan teknikleri denemek .. Örnek burada çok farkedilmesede pas yapacağım yerlere ilk aşamada ammo light dust uyguluyorum, ttam kurumadan medium rust deposits uyguluyorum, açıktan koya doğru güzel bir geçiş oluyor, en sonra da nokta nokta light rust wash 

10 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

2. sayfadaki resimlerde daha soluk gözüküyor. Filtre vs den dolayı olabilir. 

Ama bu baya yeşil çıkmış. Fotoğraftan olduğunu düşünüyorum.

Ön koruma paletti benimde dikkatimi çekti ama verdiği referansa göre gittiğini düşünüyorum.

Düşünüyorum o halde.... duvara bir çöp sokalım :D:D pek sık yaşanmaz bu :D 

Dediğim gibi flickr'ın  suçu o yeşilin öyle görünmesi yani benim değil :D Çekim çadırım yok, kader utansın :) 

Ellerinize sağlık titiz çalışmalarınız çok güzel oluyor modellerde o derece güzel oluyor

Nacizane bir hususu belirmkte fayda görüyorum bulut ve ismetin ipleri ile kuyuya inmenizi pek hayırlı görmüyorum;)Bu Statler ve Waldorf ikilisi(O isimlerin babasıda benim bu arada) pek tekin değillerdir.:lol:

2 saat önce, y a m a n a y d ı n yazdı:

@Bulut Solmaz @ismet güralp sizlerin yüzünden, pazar günü sabah sabah acaba neresi pas olur, canı çıkar aracın dedim, ben çok rahatladım :D umarım sizler için de yeteri kadar pas olmuş olur :D 

51409563086_75b17f36fd_o.jpg

51408818932_f432edb1b9_o.jpg

51408836492_6df9ec262e_o.jpg

51409886113_d394d24026_o.jpg

Lem... Bluribin eksikliği kılıklı . Ne dedim ben sana. Tank şahane gidiyor bu Yaman’a zarf atalım mis gibi tankın içine ettirelim dedim. Bak.. az daha yüklenelim. Diorama felan yanmış patlamış bir şeyler o gazla ortada enkaz kalır zaaar .😂😂😂. Keh keh keh....

....

amanin özelden yazdım sandım. Foruma mı düşmüş...eyvah silemiyom mesajı...😂😂😂

57 dakika önce, baki temel yazdı:

Ellerinize sağlık titiz çalışmalarınız çok güzel oluyor modellerde o derece güzel oluyor

Nacizane bir hususu belirmkte fayda görüyorum bulut ve ismetin ipleri ile kuyuya inmenizi pek hayırlı görmüyorum;)Bu Statler ve Waldorf ikilisi(O isimlerin babasıda benim bu arada) pek tekin değillerdir.:lol:

Şşşşş. Uyandırma işte yaw.😂😂😂

10 saat önce, y a m a n a y d ı n yazdı:

sizlerin yüzünden, pazar günü sabah sabah acaba neresi pas olur, canı çıkar aracın dedim, ben çok rahatladım :D umarım sizler için de yeteri kadar pas olmuş olur

İftira valla ben ne zaman dedim pas yap diye... Aaaazımı açmadım. Öndeki palette bende bekliyordum dedim sadece.... :D:D 

Yap demedim ama bu harika olmuş.

10 saat önce, y a m a n a y d ı n yazdı:

:D Çekim çadırım yok, kader utansın :) 

Benimde yok :D o da eksik kalsın dedim. Koliden Çekim kutusu yaptım. Sağını solunu kesip aydınger koyuyorsun ya onda. bir halta benzemedi. beceremedim her zamanki gibi.  (Fotoğraf netten. benimki değil) halen kötü resim çekiyorum :D 

fon.jpg

9 saat önce, baki temel yazdı:

Valla doğru. bizde söyleyip duruyoruz zaten :) 

On 29.08.2021 at 13:10, baki temel yazdı:

Teşekkürler :D Evet haklısınız heralde ortak gizli bir takvimleri var ki yani forumda pırıl pırıl bitecek maketlerin çoğunun pas, kir, toz içerisinde kalmasının gizli yönlendiricileri, son post hep onlara ait :D 

23 saat önce, ismet güralp yazdı:

Lem... Bluribin eksikliği kılıklı . Ne dedim ben sana. Tank şahane gidiyor bu Yaman’a zarf atalım mis gibi tankın içine ettirelim dedim. Bak.. az daha yüklenelim. Diorama felan yanmış patlamış bir şeyler o gazla ortada enkaz kalır zaaar .😂😂😂. Keh keh keh....

....

amanin özelden yazdım sandım. Foruma mı düşmüş...eyvah silemiyom mesajı...😂😂😂

Şşşşş. Uyandırma işte yaw.😂😂😂

😂😂😂 pırıl pırıl bitecek tanktan ne istediniz yaw neydi günahı bunun :D 

14 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

İftira valla ben ne zaman dedim pas yap diye... Aaaazımı açmadım. Öndeki palette bende bekliyordum dedim sadece.... :D:D 

Yap demedim ama bu harika olmuş.

Benimde yok :D o da eksik kalsın dedim. Koliden Çekim kutusu yaptım. Sağını solunu kesip aydınger koyuyorsun ya onda. bir halta benzemedi. beceremedim her zamanki gibi.  (Fotoğraf netten. benimki değil) halen kötü resim çekiyorum :D 

fon.jpg

Valla doğru. bizde söyleyip duruyoruz zaten :) 

:D:D  Teşekkürler .. hep bi çamur hep bi pas :D 

Çekim  çadır işini yapıcam zorlanıyorum, hatta gri karanlık fonlar daha da hoşuma gidiyor ama şimdilik ben çekerim, flickr yanlış yayınlar :D