Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
baki temel

1/35 | Salgın Zamanı|Revell Tamiya| Baki Temel

Recommended Posts

Ellerine sağlık Baky Abem. 

Fevkaladenin Fevkinde olmuş yine.

Smet Baky Abem modeli bitirmiş hadi gidip çamur atak deyince koşarak dan geldim. Ama baktım sıvayacak hiç bir materyal yok. Bulsa bulsa Kenan komutan bir şeyler bulur.

Ben sadece figürlerin gözleri yine şehla olmuş diyip mikrofonu diğer arkadaşlere uzatıp kaçıyorum :D 

2 saat önce, ismet güralp yazdı:

Abi eline sağlık. Figürler çok güzel olmuş. Teker izlerini çamurlu yaparsın diye tahmin ettiydim. Çok detay var. Hepsinde emek var. Yarışmalık olmuş. Çok beğendim. 

Mersi canım.Bende naçizane bir temayı canlandırmaya çalıştım.:lol:

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Smet Baky Abem modeli bitirmiş hadi gidip çamur atak deyince koşarak dan geldim. Ama baktım sıvayacak hiç bir materyal yok. Bulsa bulsa Kenan komutan bir şeyler bulur.

Ben sadece figürlerin gözleri yine şehla olmuş diyip mikrofonu diğer arkadaşlere uzatıp kaçıyorum :D 

Tişikürler gözüm.Bu sıcakta koşma tıkanırsın malum biraz etine dolgunsun;).

Kenan komutan bulur o bulur ota boka bulur birşey:blush:

figürlerin gözleride nazarlık olsun:)

6 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bulsa bulsa Kenan komutan bir şeyler bulur.

Valla bu sıcakta heeeeeçte uğraşmam,bıngıldağı oynak Baky sürmenajtotal ile ben bakarım mirageme,delerim perçini,atarım alclad base mi :lol:

On 4.07.2021 at 17:04, baki temel yazdı:

Mersi canım.Bende naçizane bir temayı canlandırmaya çalıştım.:lol:

Eh be Abem. Her fırsatta geydirmasyonu da bırakmıyon maşallah. 😂😂😂

On 4.07.2021 at 16:01, Bulut Solmaz yazdı:

Baky Abi bu iyice manyadı. İlaçlarını yanlış alıyo gene.. vallahi ben bir şey demedim. Zati kendisi çamurun dibi.. illa beni de bulaştıracak...😂😂😂

Hangi göz.. lem biri dötü dönük öbürleri maskeli... Eyyyy işkembedensallayan Blu-manitu.😂😂😂

4 saat önce, ismet güralp yazdı:

Hangi göz.. lem biri dötü dönük öbürleri maskeli... Eyyyy işkembedensallayan Blu-manitu.😂😂😂

Len erimiş asfaltta yumurta kırma deneyi yapan şaşkaloz haberci smet efendi. O asfaltta tabiki yumurta kırılır. sen yumurta pişiyormu onun haberini yapacan...

Çorum'un nasıl leblebisi meşhursa, baky abem'inde şehla gözlü figürleri meşhur. Sence ben gözlerin görünmediğini fark etmedim mi.... Allla Alla ya...

On 04.07.2021 at 22:29, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık müzmin müsilaj :wacko: detayların hamfendisi ,zarif stanbıl efendisi,ota ve bilimum b.ka laf giydirebilir-im ama yok,yok,yok :D figürlerin gözü sahibi gibi kenafir :D

Hehehe ne oldu gözüm bulamadınmı bir şey. :o

On 04.07.2021 at 22:31, Kenan Turhan yazdı:

Valla bu sıcakta heeeeeçte uğraşmam,bıngıldağı oynak Baky sürmenajtotal ile ben bakarım mirageme,delerim perçini,atarım alclad base mi :lol:

Hadi ordan merdiven altı modelci modeli yapıyorsun güzel bittiyse içine sindiyse ballandıra ballandıra yok şöyle perçin yaptım yok şöyle detay yaptım yok efendim krem tüpünü dile getirdim bla bla bla yazıyorsun.

o metelik miragen soba boyası:lol: kılıklı olursa soracm bens san kiin bıngıldağı oynak

On 05.07.2021 at 08:16, Şerif Sadık yazdı:

Ellerine sağlık abi. Post-apokaliptik işlerin bence kendiliğinden bir artı puanı oluyor. Senin modelin katbekat enfes olmuş.

Teşekkürler şerif

16 saat önce, ismet güralp yazdı:

Eh be Abem. Her fırsatta geydirmasyonu da bırakmıyon maşallah. 😂😂😂

Baky Abi bu iyice manyadı. İlaçlarını yanlış alıyo gene.. vallahi ben bir şey demedim. Zati kendisi çamurun dibi.. illa beni de bulaştıracak...😂😂😂

Heehe geydirmasyon biz den sorulur.Lastiğin ucunu kapınca sonuna kadar sündürürüm;)gollük pası doksan çakarım:lol:

Sıkıntı yok gözüm unun da yaptığı bir uçak var bizimde atacak tonlarca çamurumuz

7 saat önce, baki temel yazdı:

Teşekkürler erkan başgan.Ulen şu eski günlerimize dönebilsekte gene yarışma fotolarımızı çeksen o aradada iki lafın belini kırsak ;)

olacak inşallah, her şey çok güzel olacak :D