Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

1/35 | AAVP-7A1 Assault Amphibian Vehicle Personnel| HOBBYBOSS | Kenan Turhan

Recommended Posts

On 04.06.2021 at 13:01, baki temel yazdı:

evet dostlar bu videomuzda pardon pardon iletimizde arcın dış görünüşüyle ilgili kısımdan bahsedecem.

duyuyormusun hobybosssssssssssss kenan azar azar atacam çamurları.

ibrikçi ile peştemalci sizde okuyormusunuz

Ben cet yaparım akadan anlamam deyip  hıyarım var diyene elinde tuzla koşan muhterem öyle benim adım hıdır mıdır deyip sıyrılamassın bu işten;)

Ya bu araca damlamı su deymemiş eteğine daş sırtına çalımı deymemiş üstündeki kule kapaklarına arka kapağa hiçmi bir alahın kulu basmamışmış ya allah rızası için bu araç hiç mi bir cızık almaz.

Şimdi bu uyanık ben bunu savunma sanayi fuarında gösteri aracı yaptım dese oradan da yırtamaz o zaman da full cillop olması lazım

Yırtamassın patron kenan yırtamassın az az atacam çamurları:lol:

Evet dotlar bir sonraki iletide görüşmek üzere

Hadi ordan yağmurlu havada hortumunan bahçe sulayan insan,öyle işkembeyi kubradan sallayıp,videolara bel bağlama,çözerlerse kemerini,sen düşün gerisini :ph34r: sen suları boyalı sandın zaaar,senin fabrikanın atık sularında yüzmez bu,okyanustan girer,altın renklü kumlara çıkar az güneşlenir sonra da kurur,suda da kireç olmadığından iz kalmaz,çalı çırpı,çiziğine amma da meraklısın be,birazdan sana getireyim sağını solunu çiz,için rahat etsin,çetrefilli Baky :lol:

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

. yol tekerleri de biraz fazla temiz kalmış. Sudan geçmiş efekti mi verdin ustam.

56 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Bak bakalım çalçeneBaky bir çizik var mı sudan çıkmış izi varmı,gerçi bunun kamosu Nato ama olsun :rolleyes: belge ile gel,belgeile,at gözlüğüynen değil :lol:müzmin muhalif :blink:

991001-N-6234S-005

Lem... süslü blü blü dansçısı... aldın mı cevabını... kah kidi kah kah kidi kidi koh koh... kapak olsun sana beter ol 😂😂😂😂

20 dakika önce, baki temel yazdı:

degerli ustam sen büyük odelcisin eline su dökemem seni takdir ediyorum kal sağlıcakla inik kardeşin baky

ulen çakala bak beni ziyarete gelmişti çay almaya gidince benim ağzımdan mesaj yazmış.yakatım seni patron kenan çamuru çift dingilli kamyonla dökmessem 

23 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Lem... süslü blü blü dansçısı... aldın mı cevabını... kah kidi kah kah kidi kidi koh koh... kapak olsun sana beter ol 😂😂😂😂

Vaaaaaaay imbikçide mevzuya dahil olmuş  o kapakları ben ne edecem sen anla artık<_<

Bir saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Bak bakalım çalçeneBaky bir çizik var mı sudan çıkmış izi varmı,gerçi bunun kamosu Nato ama olsun :rolleyes: belge ile gel,belgeile,at gözlüğüynen değil :lol:müzmin muhalif :blink:

991001-N-6234S-005

xnxr57ah-900

aav-98-1

5e35ce005bc79c5d076bd935

5e4c0b3d3b62b749275e21e3

eyyy patron kenan ve hamamcı dostları imbikçi peştemalcı o araç sudan çıktıktan en fazla 10 dakika sonra böyle tozlu çamurlu olur

kullanılan araçta resimlerdeki gibi kullanılmışlıktan kaynaklı ilaki çzçık kirllik aşınma leke vs olur

paleti yol tekerleri tozlanır olurda olur

bu kadar kapak yeter size

ulen birde bilgisayarımdan korsan mesaj yazmış patron kenan :angry:

37 dakika önce, baki temel yazdı:

Vaaaaaaay imbikçide mevzuya dahil olmuş  o kapakları ben ne edecem sen anla artık<_<

Abem benim. Sana lafım mı olur?

BULmaca BULdurmaca çamur üstünde kaydırmaca hopdediks hazretleri Blü manituya benim lafım. Adam hakediyor.😂😂😂

Aramızı bozmaya çalışan nifak minnak kedilerine kanmayalım Abem benim. 

Ellerinden öper selam ederim.  😂😂😂

1 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

:D:D:D  Komutanım eline sağlık. Yorumları okurken çok güldüm, Baki abinin bilgisayardan mesaj yazman da ayrı bir güzel olmuş :D:D 

Eren çok sağ ol,sen bakma Baky insanına maket yapamıyor ya,o yüzden yapanları kıskançlıyor :lol: bilgisayarı da kendi gibi ihtiyar tuşları düşmüş,pili bitmiş tırt olmuş hala kullanıyor,o yüzden hızlı yazamadım yakaladı mr.gecıt Baky :lol:

1 dakika önce, baki temel yazdı:

hadi ordan seni kurnaz bilgisayarımdan korsan:ph34r: mesaj da yazdınya pes diyorum artık ama beni yıldıramassın ifşaatlara devam;)

Tamam tamam küsme hemen,ağlayınca sümsüğün akıyor,çikin oluyorsun sevimsiz şiy :lol: sayende güzelim konunun ve AKAcığımın bütün isticamı,ahengi ve alengiri bozuldu  :huh: kürek elimde hazır ilk postunda postunu deleceğim içinden geçip,gömeceğim bil istedim :angry:-_-

On 03.06.2021 at 21:58, Kenan Turhan yazdı:

Çok sağ ol Yaman hocam senin imalatlarının yanında bu erimiş mum :)

Kenan Üstadımız :) alçakgönüllülük yapıyorsun yani ortaya çıkan model, bitiş çok güzel, çok dengeli renkler, tam vitrin için, BAE Systems 'di sanırım üretici CEO'su alsın masasına koysun :D 

18 saat önce, ismet güralp yazdı:

Abem benim. Sana lafım mı olur?

BULmaca BULdurmaca çamur üstünde kaydırmaca hopdediks hazretleri Blü manituya benim lafım. Adam hakediyor.😂😂😂

Aramızı bozmaya çalışan nifak minnak kedilerine kanmayalım Abem benim. 

Ellerinden öper selam ederim.  😂😂😂

hehehe sesimi çıkartmayımda Baky abem lafı kendine söylendi sanıp, bu ısırgan otu yahnisini hafif ateşte kızartmaya devam etsin :D:D 

Len zerzevatların üstadı ulu brokoli sapı smet beyciğim. Sence o zıkkımın oraya özellikle ters takıldığını bilmiyor muydum... :) Karamazof kardeşlerin en küçüğünün eltisinin amcasının teyzesi....

Valla Baky abem'e söylerim seni sınır kaçakçısı merkebi gibi mayın tarlasına önünde havuç koyarak salar....

baki.jpg    3050462-1170x658.jpg

( 🤔🤔 Yok yaaa bana belli olmaz. Bisükledün çarkına çomak sokmuş adamım. Bu çakma koalanın muallakta kalıp esbürüyü anlamamış olması olası. Neyse acıdım, lanet olsun içimdeki insan sevgisine. Baky abem'e söylemeyeyim. ) 

4 saat önce, y a m a n a y d ı n yazdı:

Kenan Üstadımız :) alçakgönüllülük yapıyorsun yani ortaya çıkan model, bitiş çok güzel, çok dengeli renkler, tam vitrin için, BAE Systems 'di sanırım üretici CEO'su alsın masasına koysun :D 

Çok sağ ol Yaman :) bak bir AKA işine girdim yedi düvel Baky bay bana neler etti,hani eline az çamur alıp yüzüne sürerek gizleme yaparsın anlarım da,herif bizi çamurun içine ittiği yetmedi birde üstümüze kürekle pat pat vurup zeminle aynı kota getirdi,gerçi ben kaşındım ormanda bunun bir lakabı vardı "timsah yutana anakonda Baky ":D sen ne gezersin bu herifin idrarla işaretlediği av bölgesinde :blink::rolleyes:

5 saat önce, ozgur kaya yazdı:

Her an askerler içine geçip oturacak gibi gerçek gözüküyor. Ustalık bu  oluyor sanırım.

Elinize sağlık , 

Çok sağ olun,kit de detaylı ve güzel olunca sonuç tatmin edici oluyor :)