Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Alp Eray Tugcular

1/24 I Toyota Supra MK4 I Tamiya I Alp Eray Tuğcular

Recommended Posts

hacım eline emeklerine sağlık hepsine tek tek yazamadım toplu eline sağlık deyim dedim sadece ben yanlış görüyor olabilirim ama arkadaki supra ve toyota decalinin kenarları belli oluyor çok erimemiş gibi dry transferse bilemicem nasıl olacak bu işler

Bir saat önce, Ramazan Özdek yazdı:

hacım eline emeklerine sağlık hepsine tek tek yazamadım toplu eline sağlık deyim dedim sadece ben yanlış görüyor olabilirim ama arkadaki supra ve toyota decalinin kenarları belli oluyor çok erimemiş gibi dry transferse bilemicem nasıl olacak bu işler

Hacım sağolasın. Dekali vernik sonrası uygulandım. Nasıl olacağını merak ettim. Logoları sıfır kesmiştim aslında ancak sonra resimlere bakınca farkettimki sıfır kesememişim :) . Çıplak gözle bakınca pek birşey anlaşılmıyor. :)

15 saat önce, Alp Eray Tugcular yazdı:

Hacım sağolasın. Dekali vernik sonrası uygulandım. Nasıl olacağını merak ettim. Logoları sıfır kesmiştim aslında ancak sonra resimlere bakınca farkettimki sıfır kesememişim :) . Çıplak gözle bakınca pek birşey anlaşılmıyor. :)

eline koluna sağlık zaten detaylı foto çeksen bir dert çekmesen başka dert (: cayır cayır yanıyor ama maşallah