Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

baki temel

1/35 | Salgınanı|R Zamevell Tamiya| Baki Temel

Recommended Posts

Bir saat önce, baki temel yazdı:

bunker işi tamamlandı.2 adet figür var onlarda bitince yerleşim ve final inşallah

Bu arada iyon jeneratörü dedikleri zımbırtıyla yaptığım çim ekme aleti baya iyi oldu sunuçtan çok memnunum.30 tl maliyeti var

IMG_20210621_172613

IMG_20210621_172645

IMG_20210621_172714

IMG_20210621_172729

IMG_20210621_172743

IMG_20210621_172758

IMG_20210621_172808

IMG_20210621_172832

IMG_20210621_173121

Çimler şahane olmuş Baki Abem.. Bir iki kelebek de olsa iyi olurmuş.😂😂😂

Sanırım aracın teker izleri falan zeminin daha işi var sanırım ama bu hali ile kalsa bile çok iyi. 

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Süper olmuş Baky Abim. Artık buna Kenan komutandan başkası çımır atamaz.

Smet, desene bir Çimenlerde kalıp izi kalmış :D:D diye. Benim tütüm (bale üniformam) yemiyor :D:D 

Sus lem sus takma dişleri yeni yaptırdım zati.. kızdırmaya gelmez onları yutturur vallahi billahi tallahi.😂😂😂

Ellerine sağlık dip dalga Baky paşa -_- o çimlerin hali ne az sula şunları :P dikmek için  çinden beleşe getirttiğin transformırs ekme aleti anlaşılan hoj işler çıkarıyor :D çok beğendiğin peşin satan kadar belli,şimdi de biçmek için bir makine yumurtlada tam olsun B) 

22 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Pacquiao Marquez Boxing

Süper olmuş Baky Abim. Artık buna Kenan komutandan başkası çımır atamaz.

Smet, desene bir Çimenlerde kalıp izi kalmış :D:D diye. Benim tütüm (bale üniformam) yemiyor :D:D 

eyvallah gözüm.kenan komutanında atamaz çamuru çünkü bizzat görüp beğendiğini beyan etti.şimdi burda ata sporu çamur atma işine girerse belgeleri yayınlarım:lol:

21 saat önce, ismet güralp yazdı:

Çimler şahane olmuş Baki Abem.. Bir iki kelebek de olsa iyi olurmuş.😂😂😂

Sanırım aracın teker izleri falan zeminin daha işi var sanırım ama bu hali ile kalsa bile çok iyi. 

Eyvallah gözüm.Kelebek melebek falan ne ayaksın neyi ima edyorsun:blush:

Teker izi falan olayacak ama kenarda mangalı yelleyen smeti yapsammı diye hala düşünüyorum:lol:

9 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık dip dalga Baky paşa -_- o çimlerin hali ne az sula şunları :P dikmek için  çinden beleşe getirttiğin transformırs ekme aleti anlaşılan hoj işler çıkarıyor :D çok beğendiğin peşin satan kadar belli,şimdi de biçmek için bir makine yumurtlada tam olsun B) 

Eyvallah kuşçu kenan paşa;)Atacak çamur bulamadınmı pek bi sessiz gördüm seni.:(

On 23.06.2021 at 13:55, Şerif Sadık yazdı:

Abi DIY cihaz çok güzel sonuç veriyormuş. Bir de çimlerin rengi de çok güzel olmuş. çok doğal bir dağılım var.

teşekkürler şerif dıy alet beklentimin üstünde iş yaptı.

2 saat önce, Volkan AYDIN yazdı:

Aklıma gene garip fikir geldi. Köpekbalığına birkaç uzun yüzgeç daha ekleyerek japon animelerindeki gibi havada bulutların arasında süzülürken yapılabilir. Sharknado filminde de havada uçuyor mesela.

bu aklına gelen fantastik evreni senuygula artık.zaten bu projede hiç köpek balığı olmadı gözüm:lol:

Baki abi eline sağlık. Bunker konusuna bayıldım bu tür çalışmaları çok seviyorum ayrı bir merak uyandırıyor.  Beton içinden çıkan demirler ve yüzey dokuları çok gerçekçi duruyor, çim yüzeyin üstündeki havalandırma ve kapakları da cabası. 

Merak ettiğim uzun çimler de ekme mi yoksa turf gibi bişey mi ?

31 dakika önce, Eren Erdogan yazdı:

Baki abi eline sağlık. Bunker konusuna bayıldım bu tür çalışmaları çok seviyorum ayrı bir merak uyandırıyor.  Beton içinden çıkan demirler ve yüzey dokuları çok gerçekçi duruyor, çim yüzeyin üstündeki havalandırma ve kapakları da cabası. 

Merak ettiğim uzun çimler de ekme mi yoksa turf gibi bişey mi ?

teşekkürler eren uzun çimler ekme benim yaptığım DIY çim ekme makinası ile yaptım