Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

baki temel

1/35 | Salgınanı|R Zamevell Tamiya| Baki Temel

Recommended Posts

Aha da ranzaaaa. Baky Abem istihareye yatıp gelmiş yeni pröcesi ile beyin pörsintellerimize elektröşök verip bizi hopterelli pikçırslara boğacak... 

Şimdi Kenan Komutanımdan, jan-kilot-van-dam 'ın völvö reklamında bacak açma hareketi gibi aksiyonlara hazır olalım. Çook eğlenicüük...nıha hahah hahaaa...

Bu arada aşağıdaki iş görür mü abem. Hemen ışınlayayım sana...

https://www.hizliresim.com/9qwpy9b

9qwpy9b.jpeg

https://www.hizliresim.com/hjm6nc1

hjm6nc1.jpeg

https://www.hizliresim.com/8203t9t

8203t9t.jpeg

18 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Güzel bir çalışma olcak gibi abi. Ekstra kaynaklanan parçalar ana renkle aynı boyanmasa daha iyi olur gibi abi.

evet doktorum haklısın ama o iş geçti tavan için imkansız yan kapılarıda maskeleyip boyamaya da üşeniyorum ama olabilir ;)

17 saat önce, Ümit BİLGİ yazdı:

Kolay gelsin Baki ağabey.

Bu makineyi çok severim, çalışman da harika başlamış.

Bir de, nedir? bu Köpekpaluğu meselesi:)

O suyun içinde konutanım da olacak mı?:rolleyes:

eyvallah ümit teşekkürler.

köpek balığı meselesi şu aşağıdaki procede kullanmak için model suda olacak sudada köpek balığı olacak

kenan komutanımda slip şort moyosu ve bronzlaşmış muhteşem göbeği ve elinde buz gibi birası :o sahilde olacak:P

10 saat önce, ismet güralp yazdı:

Aha da ranzaaaa. Baky Abem istihareye yatıp gelmiş yeni pröcesi ile beyin pörsintellerimize elektröşök verip bizi hopterelli pikçırslara boğacak... 

Şimdi Kenan Komutanımdan, jan-kilot-van-dam 'ın völvö reklamında bacak açma hareketi gibi aksiyonlara hazır olalım. Çook eğlenicüük...nıha hahah hahaaa...

Bu arada aşağıdaki iş görür mü abem. Hemen ışınlayayım sana...

https://www.hizliresim.com/9qwpy9b

9qwpy9b.jpeg

https://www.hizliresim.com/hjm6nc1

hjm6nc1.jpeg

https://www.hizliresim.com/8203t9t

8203t9t.jpeg

yaaaaaa işte o dediklerini yapacam:lol:

kenan komutanım o hareketi yapsın sonrada gelsin neyse:rolleyes:.kenan komutanım sağından soluna 3 günde dönüyor hem ramazan hemide pandemiden mütevellit sevimli bir kaolaya dönüştü:D

otların arasına koy ışınla skati

1 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

akky bemmmm çok dikkat. Very imporant!!! Sakın bu covidli yarasa smet ten şark neyin alma. Kötü bilim adamı olmaya heveslenen, ama bilimi hasan 2 salak osman 4'ten ileriye gidememiş bu koca kafalı Smet sana tuzak neyin kurmuş. O hatalı şark'ıyla projeni baltalamaya niyetli. (Sonraki projesi dünyayı yönetmek)

olmaz gözleri yanlış yerde ve küçük...

bulutuçum statlerim sakin relax ismetim iyi bir kardeşimizdir öyle kötü emelleri yoktur.ayrıca bu kötü dünyayı yönetecekte ne olacak:wacko:

gözlere takılma kalbin aynasıdır onlar

yerleri accık puty ve bir matkap ucu marfetiynen orcinal şekline itina ile getirilir;)

36 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Gereksiz goy goy yaptım diye Tam sildim sen mesaj atmışsın :D 

Silemedim de... forum silmiyor bir türlü.

leeeeeeeen ne olacak goy goy da yapacaz model de tartışacaz şu kısacık hayatta hep sınırlaramı kapatacaz kendimizi

ko malum yere rahvan gitsin

Sayın bay draje Baky,biten tükenmez kalemin ucunu,kalemtraşla açıp kullanmaya çalışan zat B) bakıyorum bal porsuğu gibi sinsi sinsi hamır mamır yapıyorsun,eee o zaman sa kolay gelsin,gerçi her yediğin haltta biraz tuzum var gibi,bunun da mutlaka bi yerini yaptım veya döktüm ne dersin :P küpekpaluğuna gelince,sen son aşamaya bi gel bakalım ;) ondan sonra seni bi derya deniz turuna çıkartayım :P sana okyanusların mavisini ve diplerindeki mercanların karades ve yingeçlerin bacaklarını göstereceğim az kaldı :D 

Aga sanki o kaynaklar biraz değil bayağı oversize,buverbana gibi olmuş :D sanki kaynak makinesi yerine usta mala ile sıva yapmış gibi ;) gerçi ben bilmem sen bilirsin her şeyin en iyi ve doğrusunu ya neyse B) bir elinde ayna öbüründe cımbız umurunda mı dünya modundaki insan adam baky :P

21 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Sayın bay draje Baky,biten tükenmez kalemin ucunu,kalemtraşla açıp kullanmaya çalışan zat B) bakıyorum bal porsuğu gibi sinsi sinsi hamır mamır yapıyorsun,eee o zaman sa kolay gelsin,gerçi her yediğin haltta biraz tuzum var gibi,bunun da mutlaka bi yerini yaptım veya döktüm ne dersin :P küpekpaluğuna gelince,sen son aşamaya bi gel bakalım ;) ondan sonra seni bi derya deniz turuna çıkartayım :P sana okyanusların mavisini ve diplerindeki mercanların karades ve yingeçlerin bacaklarını göstereceğim az kaldı :D 

21 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Aga sanki o kaynaklar biraz değil bayağı oversize,buverbana gibi olmuş :D sanki kaynak makinesi yerine usta mala ile sıva yapmış gibi ;) gerçi ben bilmem sen bilirsin her şeyin en iyi ve doğrusunu ya neyse B) bir elinde ayna öbüründe cımbız umurunda mı dünya modundaki insan adam baky :P

Ö ncelikle tişikürlerimi ve saygılarımı sunuyorum sana.Senki çerkezköyün paşası,detayların efendisi ,resin dökümün piri 

Evet her yediğim halta tuzun var tekrar teşekkür ederim.

Madem ben biliyorsam o kaynakların oversize olmadığınıda biliyorum boşa toz kaldırma:lol: