Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Mustafa Batukaan

1/72 | UH-60 | Revell | Mustafa Batukaan

Recommended Posts

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Fırçan halen kötü :D 

Bence maske bandından yada alüminyum folyodan şerit kessen daha güzel olur :D 

Önceki mesaj Murat’ın değil Ege’nin sayın SİU şefim. 

72 ölçekte en basiti ve sorunsuzu panel yıkama derinlik verip ve kuru fırça ile köşeleri belirginleştirmek. Ustaların farklı yöntemleri var tabi bu ben fakirin yöntemi. 

Bir saat önce, ismet güralp yazdı:

Önceki mesaj Murat’ın değil Ege’nin sayın SİU şefim. 

72 ölçekte en basiti ve sorunsuzu panel yıkama derinlik verip ve kuru fırça ile köşeleri belirginleştirmek. Ustaların farklı yöntemleri var tabi bu ben fakirin yöntemi. 

Hadi ya.... :D 
Dimek onu da fırçası kötü. Maske bandı önerim devam ediyor :D 

Yaşlıyım ben.... Mazur görün o kadarını.... :( 

Bu herifin elinede koz vermeyi hiç sevmiyorumda ne etçen. Elbet elime düşer... Lord of the squirrel

Edit: Yaw keşke yazdığımı silip kaçaydım. Böyle ortada tuhaf birşey söylemiş gibi ortada kalaydı :D Niye aklıma gelmediyse. Egede dalga geçmediğine göre daha görmemişti :)  Dur ya halen yazdığımı editleyebilirim 😈😈

On 12.04.2021 at 13:45, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

Bundan bende de  var. ( bende bir kör olarak. ) Çok güzel kullanışlı. Tavsiye ederim. küçük işlerde iyi oluyor.

bu hafta bende bundan bir tane aldım. 

Birde iki hafta öncesine kadar benim gözler çok normaldi, bu maketi yaparken sabaha kadar takıldım. sonra gecenin ilerleyen saatlerinde gözler pert olmuştu ama çok uğraştım yorgunluktan olduğunu düşünüyordum.

sonra devam eden süreçte yakını görmekte çok zorlanmaya başladım.  Resmen harfler birbirine giriyordu, dayanamayıp doktora gittim  hipermetrop olduğunu söyleyip gözlük verdi :( 

5 saat önce, Mustafa Batukaan yazdı:

bu hafta bende bundan bir tane aldım. 

Birde iki hafta öncesine kadar benim gözler çok normaldi, bu maketi yaparken sabaha kadar takıldım. sonra gecenin ilerleyen saatlerinde gözler pert olmuştu ama çok uğraştım yorgunluktan olduğunu düşünüyordum.

sonra devam eden süreçte yakını görmekte çok zorlanmaya başladım.  Resmen harfler birbirine giriyordu, dayanamayıp doktora gittim  hipermetrop olduğunu söyleyip gözlük verdi :( 

geçmiş olsun. ben çocukluktan beri gözlük taktığım için. benim gözler zaten bozuk sen direk bunu takma ben gözlüklerimle kullanıyorum. hatta doktora gittiğimde durumu anlattım yakın gözlüğü istemiştim. olmaz erkenden yakın gözlüğü takılmaz dedi. hemen tembelleştirme gözlerini demişti bana. olmazsa bir başka doktora git bi daha kontrol ettir gözlerini bence. böyle bir şeyi olur mu bilmiyorum ama. ( yada zaten gözlerinde bu bozulma başlamıştı büyüteç daha ortaya çıkardı. )

benim yaşım ( 41 ) bulutun dediğine göre yaşlanmışım bende. :D:D:D