Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

1/48 | F-4E 2020 "TERMINATOR" | HOBBYTIME | Kenan Turhan

Recommended Posts

42 dakika önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerinize sağlık, on numara bir maket olmuş  :wub:

Çok sağ ol :)

13 dakika önce, y a m a n a y d ı n yazdı:

Nefis olmuş :wub: Elinize sağlık .. :) 

Çok sağ ol :)

2 dakika önce, Musa Peker yazdı:

Olmamış :P

Elbet bir gün olanını yapacağım,sen gör bak,azimle çalışıyorum az kaldı betonu delmeme :PB)

16 saat önce, Hüseyin aydın yazdı:

Kenan abi eline emeğine gözüne sağlık. Sevgi emek ve sabrın yetenek ve zeka ile buluştuğu muhteşem bir sanat eseri olmuş. Modelcilikle uğraşan bizlere de çok güzel örnek ve motivasyon kaynağı olduğun için ayrıca teşekkür ler. 👏👏👏

Hüseyin çok sağ ol,umarım bir kusur işlememişizdir,elden geldiği kadar paylaşımcı olmaya çalışıyorum,zararımız değil faydamız dokunsun bakmasını bilenlere :)

8 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

O beğenmemiş sen bana vir... :D:D:D 

öyle hemen olmazzzzzzzz,çiçeğini,çükületanı bi al kapı eğişinde kıravyetini düzelt zile bas bakam,otomat açılsın :lol::P

21 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Bak şimdi hüzünlendim ben yine :lol: o parçayı değil uçağın yekparesini vereyim sana ne olacak :P bende bi dünya var zaten koyacak yer yok,raflar vitrin dolu ;)

Benim vitrinde yaptığımdan çok senin verdiğin uçaklarla dolacak sonra :P

Ileride Kenan Turhan maket müzesi acarım artık 

21 saat önce, Alperen Yüksel yazdı:

Baki abi bile bahane bulamayıp taaruza geçememiş ellerine sağlık Kenan abi bi saldırıyı daha çok güzel savuşturmuşsun :D 

Alperen çok sağ ol,Baky çekmastıra model maket beğendirmek,deveye bale papucu giydirip dans,salsa,vals yaptırmaktan on kaplan gücünden de zordur :lol:zoru başardığımı zannediyorum sanırım zannımca :P;)

20 saat önce, Osman Yener yazdı:

Kenan Bey, ellerinize gözlerinize sağlık. Harcadığınız emeğin sonucunda harika bir çalışma ortaya çıktı.

Çok sağ olun Osman Bey :)

21 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Alperen çok sağ ol,Baky çekmastıra model maket beğendirmek,deveye bale papucu giydirip dans,salsa,vals yaptırmaktan on kaplan gücünden de zordur :lol:zoru başardığımı zannediyorum sanırım zannımca 

iveeeeeeeet zoru başarmışşın.başarılalarının devamını dilerim.;)

11 saat önce, Erkan AKMAN yazdı:

Kenan abi emeklerine sağlık. Mister Baky başkanımız  da başarılar dilediğine göre yeni procelere başlayınız efenim

Yok yok yeni proce ye ramazandan sonra başlama tavsiyesi verdim.Zira ramazanda arkadaş tam anlamıyla sevimli bir kaolaya dönüşüyor hareketleri pek bi yavaşlıyor sağından soluna dönmesi 3 saat alıyor.:PSabah koltuğa bırak akşam iftarda al masaya koy o derece yani:rolleyes:

17 saat önce, Erkan AKMAN yazdı:

Kenan abi emeklerine sağlık. Mister Baky başkanımız  da başarılar dilediğine göre yeni procelere başlayınız efenim

Erkan çok sağ ol,ben kim Baky başğan kim,ben onun rüzgarına bile yetişemem ki :P gök böğürtüsü,şimşek makkküvin baky ;)

15 saat önce, davut özözden yazdı:

Elinize sağlık çok güzel.

Çok sağ olun.

5 saat önce, baki temel yazdı:

Yok yok yeni proce ye ramazandan sonra başlama tavsiyesi verdim.Zira ramazanda arkadaş tam anlamıyla sevimli bir kaolaya dönüşüyor hareketleri pek bi yavaşlıyor sağından soluna dönmesi 3 saat alıyor.:PSabah koltuğa bırak akşam iftarda al masaya koy o derece yani:rolleyes:

Hadi ordan seni zencefilli beyoğlu sade gazozuzu seni :P ben bir başlarsam fireni patlak AS 600 kibin rampa aşağı giderim de tutan olamaz ,seni de ezer dut pestili ederim de yaş itibari ile eser miktar yavaşladım :lol:

Valla yapımı, perçinleri, detayları, boyası herseyiyle harika duruyor. Elinize sağlık. Bu daha cok kisisel tercih ile ilgili ama kendim yapsaydım neleri az daha farklı yapardım diye sorduğumda söyle dusundum. Belki panel golgelemeleri biraz daha random ve vurgusu az olabilir (kuyruk arka sirt civarları), yakit tankları ve alt kısmında az daha kirletme, yorma islemi, ve siperlikte yeşil renk az daha transparan olsa iyice bi muhteşem olurmuş gibi. Ama dediğim gibi tümüyle bakildiginda super bir bitim. 

30 dakika önce, Levent Burak Kara yazdı:

Valla yapımı, perçinleri, detayları, boyası herseyiyle harika duruyor. Elinize sağlık. Bu daha cok kisisel tercih ile ilgili ama kendim yapsaydım neleri az daha farklı yapardım diye sorduğumda söyle dusundum. Belki panel golgelemeleri biraz daha random ve vurgusu az olabilir (kuyruk arka sirt civarları), yakit tankları ve alt kısmında az daha kirletme, yorma islemi, ve siperlikte yeşil renk az daha transparan olsa iyice bi muhteşem olurmuş gibi. Ama dediğim gibi tümüyle bakildiginda super bir bitim. 

Levent hocam çok sağ ol,dediklerinde çok haklısın,imalat aşaması uzayınca sonlarda biraz sallamasyon yapmadım değil :)panelleri az daha eskitmek istedim,sonra vaz geçtim,o siperlik asetat kaleminin azizliğine uğradı,daha şeffaf yaparım dedim olmadı,bıraktım ;)

vay vay vay anam vay :)

ne işçilik ne detay yok böyle bir çalışma elinize sağlık. bende de bir hasegawa f-4j showtime 100 var ona yanaşacaktım ama eşim bana bir tamiya F-15 almışdı doğum günümde  ona daldım. iyi de yapmışım bu çalışmada örnek alınacak detaylar öğretici yaklaşımlar olduğunu görüyorum. kendi F-4 üme başlarken referans alacağım çalışmanızı

tekrar elinize sağlık :)  

Ellerine sağlık üstadım :) Zaten tüm modellerin belli bir seviyenin üzerinde bitiyor ama söz konusu model F-4 olunca daha başka bir güzel olmuş:wub:

Detaylar, işçilik, zeka hepsi on numara beş yıldız:wub: Model ile ilgili eleştirebileceğim bir konu yok, bulsam Allah çarpar zaten:D

Yapım aşamalarındaki fotolar için de teşekkürler. Hepsini arşive attım, bir sonraki Fantom'da feyz alınmak üzere:rolleyes: Tekrar ellerine, kollarına, gözlerine sağlık üstad :) 

23 saat önce, Nejdet Arikoglu yazdı:

vay vay vay anam vay :)

ne işçilik ne detay yok böyle bir çalışma elinize sağlık. bende de bir hasegawa f-4j showtime 100 var ona yanaşacaktım ama eşim bana bir tamiya F-15 almışdı doğum günümde  ona daldım. iyi de yapmışım bu çalışmada örnek alınacak detaylar öğretici yaklaşımlar olduğunu görüyorum. kendi F-4 üme başlarken referans alacağım çalışmanızı

tekrar elinize sağlık :)  

Çok sağ olun Nejdet Bey,elden geldiği kadar,detaylı anlatım ve foto paylaştım 300'e yakın resim var :)

7 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ellerine sağlık üstadım :) Zaten tüm modellerin belli bir seviyenin üzerinde bitiyor ama söz konusu model F-4 olunca daha başka bir güzel olmuş:wub:

Detaylar, işçilik, zeka hepsi on numara beş yıldız:wub: Model ile ilgili eleştirebileceğim bir konu yok, bulsam Allah çarpar zaten:D

Yapım aşamalarındaki fotolar için de teşekkürler. Hepsini arşive attım, bir sonraki Fantom'da feyz alınmak üzere:rolleyes: Tekrar ellerine, kollarına, gözlerine sağlık üstad :) 

Fatih hocam çok sağ ol,var ol :) daha zihnimde tasarlayıp,uygulayamadığım detaylar da vardı ama onlarda kaldı başka bahara :D