Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

1/48 | F-4E 2020 "TERMINATOR" | HOBBYTIME | Kenan Turhan

Recommended Posts

1 saat önce, Şerif Sadık yazdı:

Finali merakla bekliyordum, sonu şaşırtmadı, Çok yakışıklı olmuş Kenan komutanım. Elinize sağlık.

Çok sağ olun :)

Bir saat önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

Vaooooovvvvv süper olmuş. Elinize, emeğinize sağlık.

Hasan hocam çok sağ ol :)

45 dakika önce, Burak Bedir yazdı:

Ellerine sağlık Kenan abi mükemmel.

Burak çok sağ ol :) çok fazla uğraştırdı beni ama yapmasam olmazdı efsaneye saygıda kusur etmemek lazım :)

internet ata sporu olan yorumlama bok atma işini icra edebilmek için çok uğraştım ama bulamadım :angry: onun için kenan komutanıma saygılar sunuyorum ellerine emeklerine sağlık diyorum..

ama 10. ve 11 resimlerde kanat kökünde boya taşması gözümden kaçmadı buldum işte :)hahaa yaşasın kötülük:P

4 saat önce, Enes ÇALDIR yazdı:

Eline sağlık Kenan abi :) gerçekten çok güzel oldu. Şuana kadar gördüğüm en iyi 48lik 2020 oldu diyebilirim :D

Enes çok sağ ol,elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım :)

4 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:

Söylenecek sözün olmadığı bir üretim , ellerine  emeklerine gözünün nuruna sağlık KOMUTANIM ...

nefis ötesi bayıldım ( yine söyledik işte )...

Aydın ustam çok sağ ol,valla neredeyse yaparken yiyip içtiğim hatta Baky pakmayanın gelip yediği pastaları içtiği çayları bile paylaşım o derece :D

3 saat önce, Cem Doğut yazdı:

Elinize sağlık, gözümüz bayram etti :)

Çok sağ ol Cem hocam,ayrıca verdiğin ref.ler içinde teşekkür ederim,az yanlışlı,bir fantom için uğraştım malum bu konuda maket yapmayıp ahkam kesen bir takım kişi ve kuruluşlar var bilindiği üzere :lol:

2 saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık her detaydaki emek ayrı hepsine değmiş çok güzel bir sonuç 👏

Çok sağ ol Muhteşem,her şeyini paylaştım gizli saklı kalmasın :lol:

2 saat önce, baki temel yazdı:

internet ata sporu olan yorumlama bok atma işini icra edebilmek için çok uğraştım ama bulamadım :angry: onun için kenan komutanıma saygılar sunuyorum ellerine emeklerine sağlık diyorum..

ama 10. ve 11 resimlerde kanat kökünde boya taşması gözümden kaçmadı buldum işte :)hahaa yaşasın kötülük:P

Sayın dillere destan yüreklere su,böbreklere kum,mideye gaz ve şişkinlik,beyne ziyan,göze fer batna cila,sarma sigara evde yapma rakı BAky beyz atacak bir kamyon b.k hazırlamıştın ne oldu şüfer atladı,yan yattı çımıra mı bıttı :D tabi beğeneceksin iflahım kesildi be bir sürü şey ekledim,yakından da bizzat gördün sen,daha ne kıvırıyon sen anlamadım ki,taş olur taş :ph34r: 10 ve 11 resimler de sana gelsin,mikroskopla mı bakıyorsun her resme bu kadar bakıp vakit ziyan edeceğini kır kıçını pırasa sapıyla çalışan fizyon pekmezli siber uçan pasta mumlu gezegenler arası taksini yap,boş boş gezme orda burda çalış az :lol::angry:

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

vAUUUvvvvVVVV Muhteşem 

PWoq7m.jpg

Bulut hocam çok sağ ol,senden 100 almak pek kolay değil,demek ki dersime iyi çalışmışım,Baky tembel tenekeye de kopya mopya vermem kendi uğraşsın zırtapoz :lol:

1 saat önce, ozgur kaya yazdı:

Ellerinize, emeğinize sağlık, zevkle takip ettim.  

Bir saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Oy oy oy komutanım eline sağlık ders niteliğinde bir çalışma oldu yine. Mig bitsin akabinde F-100'e başlıyorum ben de gaza geldim :D 

Bunun altına beton zemin olacak mı acaba ?

Eren çok sağ ol,her yerini yapım sırasını ve teknikleri paylaştım yaklaşık 300 yakın resim oluş konuda yapacaklara fayda sağlarsa ne mutlu bana :)f100 için şimdiden kolay gelsin, valla zemin düşünmüyorum :D

30 dakika önce, Ali Deveciler yazdı:

Mükemmel olmuş, ellerinize-emeklerinize sağlık :wub: