Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
ismet güralp

1/72 Tiger 142

Recommended Posts

15 yıl mı desem 20 mi? Hiç hatırlamıyorum. Alıp Revell enamelleri ile boyadığım ve şimdi eski kutuların arasından bulduğum boynu bükük, namlusu kopuk, yaralı ceylan, minnak  kedim benim ya.😥.

51035963376_6c858b5c27_b.jpg

51035231333_cde5686c33_b.jpg

Ben buna güzel bir şeyler düşüneyim. Metal namluymuş, bakla paletmiş. 

Şu benim yandan ters çarklı, poliüretan kalıp ehtiyara sorayım. Mutlaka güzel bir şeyler yumurtlar. 😂😂😂

önce boyayı sökmek lazım.

revell enamel diyorum huuu. Duyuyon mu?

Len pinti moruk. Paraya kıyda yenisini al. Ne uğraşıyorsun bunla. Metal namlı, metal palet (paletler kırılır tahminimce), hatch'in kapakları da kayıp sanırım...  vs birde decal alınacak... astarı yüzünden pahalıya gelir. sen bunu al........ sakla. zamanında böyle yapmıştım. Decali boş bulduğum bir yere yapıştırmıştım dersin.

Yok illah sökeceğim boyasını, kendime iş arıyorum diyorsan Dot 3'e sok. aradan 15 yıl geçtiyse ispirto işlemeyebilir. Boya Enamelse, zaten alkolle hiç uğraşma.

10 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Decali yapıştırdığın yere bak. sonra benim çarkıma laf ediyorsun (çok pis çamura yatarım, yattığım çamuru sağa sola atarım)

25 dakika önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Taretin yanlarına eklediğin dikenli telleri de sök. Ha pardon dikenli tel diil dikine takılmış yedek paletlermiş. hehehehehe. 

Yahu 20 yıl olmuştur diyorum. Daha bıyıklarımız terlememiş, gözümüz açılmamış, yeni çiçek açan bahar dalı gibi gençtik, minnak bi şeydik o zamanlar. 

Okumayı bile yeni sökerken şemayı çözememişiz yani ondan o decal orda. Boş bulmuşuz koymuşuz... 

Ne bilelim. O zaman herşey dimdikti Saçlar felan 😂😂😂😂 paletleri de öyle yapıştırmışız. Ne var. 

Star man on tour