Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Muhteşem Fırtına Özçınar

hobidetay.com resin detay set ve diorama objeleri

Recommended Posts

M60T Tareti ve Pulat aksamları lütfen :D :D böyle paldır küldür saldırdım ama :) harika girişim, kendime ait bir takım özlü sözlerim var bunlardan birisi de paraya çevrilemeyen bilginin ve girişime dönüşmeyen fikrin geçersizliği diye yumuşatayım, tebrik ederim. 

2 saat önce, Esat Tan yazdı:

M60T Tareti ve Pulat aksamları lütfen :D :D böyle paldır küldür saldırdım ama :) harika girişim, kendime ait bir takım özlü sözlerim var bunlardan birisi de paraya çevrilemeyen bilginin ve girişime dönüşmeyen fikrin geçersizliği diye yumuşatayım, tebrik ederim. 

Çok teşekkür ederim planda çok şey var ama zaman nedeniyle ürün gamı çok hızlı genişleyemiyor malesef. M60t taret şu an için büyük proje olur ama pulat sistemi daha yüksek ihtimalle olabilir orta vadede ☺️

Selamlar herkese, uzun bir aradan sonra www.hobidetay.com için yeni tamamladığım bir seti paylaşmak istedim, ikinci dünya savaşında kullanılan el bombalarından bazılarının 1/35 ölçekli resin modelleri. Bu tip WW2 temalı tamamlayıcı parçalara ilgi ne seviyede bilmiyorum ancak görüş ve önerilerinizi de bu vesileyle almak isterim. Yeni modelleri ve ürünlerin 3d modelleme, baskı aşamalarını paylaştığım https://www.instagram.com/hobidetay/ hesabını da ilgi duyanlar takip edebilir :) Doğrudan ürünü incelemek isterseniz: link

MK2 ww2grenadess35_2 ww2grenadess35_1

On 12.09.2021 at 23:48, Bulut Solmaz yazdı:

Eline sağlık. Güzel olmuş.

Teşekkür ederim ☺️

On 13.09.2021 at 08:17, ismet güralp yazdı:

Çok iş yapar. Listeme yazdım. 

Sık kullanılabilecek modellerden olduğunu düşündüm ben de ☺️

Bu arada Ekim ayı içinde bitirmeyi planladığım yeni bir kategori üstünde çalışıyorum onun da ilk testlerinden bir fotoğraf ekleyeyim istedim. Tank mürettebatı setleri planlıyorum. 1/72 ve 1/35 ölçekte Amerikan ve Alman tank mürettebatları olacak hem tank üzerinde hem de kupola içinde kullanılabilir oturan ve ayakta versiyonlar planlıyorum. Bu örnekteki 1/72 ölçek Amerikan tank mürettebatı denemesi.

1/72 scale tank crew hobidetay.com

2 saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Bu arada Ekim ayı içinde bitirmeyi planladığım yeni bir kategori üstünde çalışıyorum onun da ilk testlerinden bir fotoğraf ekleyeyim istedim. Tank mürettebatı setleri planlıyorum. 1/72 ve 1/35 ölçekte Amerikan ve Alman tank mürettebatları olacak hem tank üzerinde hem de kupola içinde kullanılabilir oturan ve ayakta versiyonlar planlıyorum. Bu örnekteki 1/72 ölçek Amerikan tank mürettebatı denemesi.

merakla bekliyorum Muhteşem hocam. çok iş yapar.

3 saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Teşekkür ederim ☺️

Sık kullanılabilecek modellerden olduğunu düşündüm ben de ☺️

1/72 scale tank crew hobidetay.com

Süper iş yapar. Yüz detayına biraz daha çalışabilinir mi diye düşündüm?

5 saat önce, Şerif Sadık yazdı:

merakla bekliyorum Muhteşem hocam. çok iş yapar.

Teşekkür ederim, umarım ilgi olur :) 

5 saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Mükemmel fikir, sonuç da güzel gözüküyor. Tebrik ederim elinize sağlık

Çok teşekkürler beğenmenize sevindim :)

5 saat önce, ismet güralp yazdı:

Süper iş yapar. Yüz detayına biraz daha çalışabilinir mi diye düşündüm?

Bu objeler kendi yaptığım modellerden farklı olarak lisansını satın aldığım hazır 3d modeller olacak, bu da onlardan biri. İnsan figürü gibi organik objeler modellemek hem çok daha fazla vakit alıyor hem de farklı bir kulvar ama o kulvara da geçmeye niyetim var şimdilik bu kategorilerde de ürünler sunabilmek için en hızlı yolu seçmek daha mantıklı geldi açıkçası :) 

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

abooov en korktuğum şey.  Figüüüüür. Boyalı verirsen alırım :D 

1/35 belki ama 1/72 ben de nasıl boyarım bilmiyorum :D 

Hastalık sağlık derken epey geciken bazı çalışmaların bitmesine az kaldı, hem Amerikan hem de Alman 2. dünya savaşı tank mürettebatı serileri. Fotoğraftakiler Amerikan 1/35 ölçek. Güncellemeleri takip için: https://www.instagram.com/hobidetay/:)

IMG_9636 IMG_9633 IMG_9586

3 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Öncelikle çok geçmiş olsun. Harika işler bunlar :)  1/48 ölçek olarak görebilecek miyiz acaba ? 

Teşekkür ederim 1/48 ve 1/72 de olacak şekilde planlıyorum evet ☺️

4 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

vay maşallah. güzel görünüyor.

Teşekkürler ekibin diğer üyeleri de gelecek yakında ☺️

On 26.10.2021 at 11:29, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Teşekkür ederim 1/48 ve 1/72 de olacak şekilde planlıyorum evet ☺️

Teşekkürler ekibin diğer üyeleri de gelecek yakında ☺️

elinize sağlık Muhteşem hocam. harika görünüyor.  o zaman 72'likleri de heyecanla bekliyoruz :)

On 27.10.2021 at 14:27, Şerif Sadık yazdı:

elinize sağlık Muhteşem hocam. harika görünüyor.  o zaman 72'likleri de heyecanla bekliyoruz :)

Çok teşekkürler ☺️ 35 ölçek alman ve amerikan takımları deneme baskıları bitti toplamda 8 farklı figür olacak. Onları siteye ekler eklemez sıra 72 ve 48 ölçeklerde.

On 29.10.2021 at 13:29, Alper Aktaş yazdı:

Harika bir çalışma , modern uçak mühimmatlarından bol bol görmek isteriz. Aselsan ehpod,kgk,teber, gökdoğan,bozdoğan,Som,Som-j ,aselsan minyatür bomba , sage kuzgun gibi pod ve mühimmatlar mümkünse eğer çok rağbet görebilir. Başarılarınızın devamını dilerim.

Çok teşekkürler vakit buldukça eklemeye çalışıyorum yeni modelleri 🙂 1/35 2. Dünya savaşı amerikan tank mürettebatı figür seti denemeleri bitti set stoklara girdi ilgilenenler için buradan da duyurmuş olayım, sette 4 farklı figür var. 1/72 ölçekler için daha sonuçlandıramadım. Kısa süre içinde de Alman tank mütettebatı seti de hazır olacak. Bir başka yeni ürün de 1/35 ölçekli briketler. Hem diorama hem de zırhlı araç üstü yıkıntı döküntü detayı olarak kullanılabilir. Herkese keyifli modeller 🙂

2021-11-08_11-46-43 2021-11-08_11-48-48 2021-11-07_10-28-37

18 saat önce, Enes ÇALDIR yazdı:

Muhteşem Hocam detaylar yine çok iyi. :wub:

Çok sağol epey deneme yaptım bu sefer güzel miktarda resin çöp oldu 🙂

17 saat önce, baki temel yazdı:

hepsi çok güzel ellerine ellerine sağlık.Fikir olsun diye söyleyeim bir kaç ürün daha ilerde değerlendirmeye alırsın belki

kova miniartın benzeri modern çantalar buzluk tahta fıçı gibi şeyler çeşitli brandalar bir kaç farklı kuş vs

Teşekkür ederim bazıları benim de aklımda inşallah zamanla onları da eklemiş oluruz stoğa 🙂👍🏻