Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

baki temel

1/72-1/35 | Blohm Voss Sea Killer|Revell| Baki Temel

Recommended Posts

Kolay gelsin ellerine ve beyin cücüğüne sağlık,sana kit verende kabahat,imalat değil,imhalat yapmışsın bayefendi şümendifer Baky :D o test pilotu oturtacaksanız ne demeye kemer kayış toka yaptın muhterem B) bir de o pilotumsucuğun işaret barnağını kırarım haaa kimi ispitliyor göstererek :D motorda çok cılız olmuş beyim,az daha kablo çek senin işin o zaten,motordan çok yan yatmış çöp kovasına benziiiyr :ph34r: şimdilik eleştirilerim bu kaaa dozunda bırakayım çozutma sonra ;)

Aklına fikrine sağlık Baky abem. Yine Ahmetten sinir olmasın zihni sinir işlere el atmışsın. yoooo el atmak denmez.. Kafa kol ayak komple girmişsin. Harikada girişmişsin. Çok iyi oluyor. Bu sefer figür bile güzel durmuş. 

14 saat önce, baki temel yazdı:

Aya sahip olacağız marsta devre mülk yapacağız klingonlarla kız alıp vereceğiz:D

bunu okurken çok güldüm. Yalnız klingondan kız mız alınmaz ben sana söyleyeyim. 

5de9e5d74c11eb63edff7769224574032c-17-klingon.rsquare.w700.jpg

Tamam bazı sabah programlarına katılan kadınlardan iyi ama biraz agresifler. kesiverirler bir tarafını alimallah :) 

Yeni Ay projemiz hayırlı ve uğurlu olsun.

Her zamanki gibin takipteyiz abem.....

15 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Kolay gelsin ellerine ve beyin cücüğüne sağlık,sana kit verende kabahat,imalat değil,imhalat yapmışsın bayefendi şümendifer Baky :D o test pilotu oturtacaksanız ne demeye kemer kayış toka yaptın muhterem B) bir de o pilotumsucuğun işaret barnağını kırarım haaa kimi ispitliyor göstererek :D motorda çok cılız olmuş beyim,az daha kablo çek senin işin o zaten,motordan çok yan yatmış çöp kovasına benziiiyr :ph34r: şimdilik eleştirilerim bu kaaa dozunda bırakayım çozutma sonra ;)

Eyvallah çerkezköyün paşası tekirdağın genel valisi .Sırf goy goy olsun diye yazıyon da o test pilotı sadece kokpitin ölçeğe uygunluğunu kontrol için kondu bir daha olmayacak.İspit konusuna gelince seni işaret ediyor bu goy goycuya dikkat et diyor;).

Motora gelince orada yazdık daha üstünde ilaveler olacak diye.Okumadınmı okuduğunu analama güçlüğümü çekiyorsun senin beyin cücüğünde sıkıntı var galiba:lol:

7 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Aklına fikrine sağlık Baky abem. Yine Ahmetten sinir olmasın zihni sinir işlere el atmışsın. yoooo el atmak denmez.. Kafa kol ayak komple girmişsin. Harikada girişmişsin. Çok iyi oluyor. Bu sefer figür bile güzel durmuş. 

bunu okurken çok güldüm. Yalnız klingondan kız mız alınmaz ben sana söyleyeyim. 

5de9e5d74c11eb63edff7769224574032c-17-klingon.rsquare.w700.jpg

Tamam bazı sabah programlarına katılan kadınlardan iyi ama biraz agresifler. kesiverirler bir tarafını alimallah :) 

Yeni Ay projemiz hayırlı ve uğurlu olsun.

Her zamanki gibin takipteyiz abem.....

Eyvallah gözüm figür konu mankeni bir daha kadrajda olmayacak.kafa göz ismi lazım değil bir müzevirede dalmak hissiyatı çok ağır basıyor ama yapmayacam ona glingonlu manita yapacam :P

Bir saat önce, baki temel yazdı:

OOOOOOOOOO kim gelmiş bozacının şıracısı gelmiş hoş gelmiş.Kardeniz gazını alıptamı geldin.sen şimdi beni uzaya gönderin diye tutturursunda:P

Abim öyle böyle değil çok özlemişim. 

Şu Hipokrat doktorun geçen İzmir depreminde gördüğüm kırık modellerinden midir nedir nasıl bir can sıkıntısı olduysa gaz kaçtı ama bulmuşlar sonunda kaçanları rahatladım. 😅😂😅

ya zaten bu Hipokrat’la ehtiyar, ikisi çeyrek yüzyılda bi model yapıyo, onun da başına gelenler bana dokundu. 

Neyse döndüm gari...

Kenan komutanımla gene geydirmeceye devam bakıyorum da. Arada biz de nasipleniyoz.. 

Artık burdayız abem. Hörmetlerimle...

21 saat önce, ismet güralp yazdı:

Abim öyle böyle değil çok özlemişim. 

Şu Hipokrat doktorun geçen İzmir depreminde gördüğüm kırık modellerinden midir nedir nasıl bir can sıkıntısı olduysa gaz kaçtı ama bulmuşlar sonunda kaçanları rahatladım. 😅😂😅

ya zaten bu Hipokrat’la ehtiyar, ikisi çeyrek yüzyılda bi model yapıyo, onun da başına gelenler bana dokundu. 

Neyse döndüm gari...

Kenan komutanımla gene geydirmeceye devam bakıyorum da. Arada biz de nasipleniyoz.. 

Artık burdayız abem. Hörmetlerimle...

neyse gözüm stresi üstünden attıysan çok sevindim.o deprem stresini çok iyi bilirim 99 depreminde gölcükte 10 gün yardım ekipleriyle beraberdim  

sen kenan komutanına bakma beni çekemiyor boyna dedikodu yapıyor.

aç bir yeni kutuda gmrlim neler yapacan

9 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Baki abi eline sağlık.  Çok güzel ilerliyor ortaya çıkacak sonucu merak ediyorum şimdiden. kokpit bölümü harika olmuş, koltuk süngeri ve kemerler çok iyi duruyor. 

Teşekkürler eren 

3 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Vermeyin şu müzmin muhalife gazı arkadaş ya,sonra hindi gibi kabarıp geziyor ortalıkta :D hepi kırısmısta kesip yesek diyeceğimde,pişmez ki bu kart düdük :P

Ne gözüm kıskandınmı gene başladın müzevir müzevir konuşmaya.hadi canım hadi sana burdan ekmek çıkmaz.:P

5 saat önce, baki temel yazdı:

eyvallah ahmetim.şu senin maymunlar cehennemi sahnesindeki denizi nası ettin hele bir anlat

Abi, deniz kısmını  alçakta bıraktım, şunlarla boyadım, sonra az mavi ve yeşili 100 kat verniğe karıştırıp çevresini kapatıp döktüm.

IMG_20210210_231733

Dalgaları medyum jelle yaptım, kuruyunca beyaz kuru fırça uyguladım.

14 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Abi, deniz kısmını  alçakta bıraktım, şunlarla boyadım, sonra az mavi ve yeşili 100 kat verniğe karıştırıp çevresini kapatıp döktüm.

IMG_20210210_231733

Dalgaları medyum jelle yaptım, kuruyunca beyaz kuru fırça uyguladım.

teşekürler gözüm 100 kat verniğin performansı gayet iyiymiş.medyum jel ne marka