Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Hüseyin aydın

1/72 | f-16 Solotürk|Revell | Hüseyin Aydın

Recommended Posts

6 dakika önce, Alper Aktaş yazdı:

Elinize sağlık solotürk tam olması gerektiği gibi, belki biraz pinwash yapardım ben olsam ama sonuçta solotürk yapılmasada olur. Tekrar ellerinize sağlık 2 f-16'da çok güzel :)

Alper hocam iki modeli de beğenmeniz beni çok mutlu etti😊teşekkür ederim 

Elinize sağlık güzel temiz görünüyor sadece bir iki noktada kanat arkasında kalan alt ve üst gövde birleşim yerleri yan açılarda gözüme battı, özellikle boyama başarılı görünüyor ama kuyruktaki altın rengi ile gövdedeki altın rengi tonu dekal ve boya farkından dolayı farklı görünüyor, sizlik bir durum değil tabi ama beni de rahatsız eden bir durum olduğundan ben kuyruğu da dekal yerine maskeleyerek boya ile yapmayı denemiştim. Olmazsa olmazlardan biri başarıyla tamamlanmış sonuç olarak tekrar elinize sağlık :)

18 dakika önce, Ege Babacan yazdı:

Ellerinize sağlık, böyle sıkıntılı bir kitte çok güzel final olmuş.

11 dakika önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık güzel temiz görünüyor sadece bir iki noktada kanat arkasında kalan alt ve üst gövde birleşim yerleri yan açılarda gözüme battı, özellikle boyama başarılı görünüyor ama kuyruktaki altın rengi ile gövdedeki altın rengi tonu dekal ve boya farkından dolayı farklı görünüyor, sizlik bir durum değil tabi ama beni de rahatsız eden bir durum olduğundan ben kuyruğu da dekal yerine maskeleyerek boya ile yapmayı denemiştim. Olmazsa olmazlardan biri başarıyla tamamlanmış sonuç olarak tekrar elinize sağlık :)

Çok teşekkür ederim ☺️ 

11 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Hüseyin ellerine sağlık,bir kaç problemi olsa da final iyi olmuş :)

Teşekkürler Kenan abi. Çok dikkat etmeye çalışsam da kitin dekallerinin zor ve parça uyumunun kalitesiz oluşu beni yordu. Bu arada iniş takımlarında yapışkanlı alüminyum bant kullandım😊

9 dakika önce, Ali Deveciler yazdı:

Pek anlamıyorum ama decalleriyle meşhur bir kit sanırım. Çok temiz ve güzel bitirmişsiniz. Ellerinize sağlık :) 

teşekkür ederim Ali hocam. Bu maket tecrübe açısından bayağı katkı veriyor. Bir de sabır😊