Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Kürşat Kaan Kerimoğlu

1/72 I E100 I Trumpeter I Kürşat Kaan Kerimoğlu

Recommended Posts

ellerine sağlık Doktorum. Güzel olmuş. Taretin arkasındaki branda hariç brandalar gayet güzel olmuş. Hatta namluya sardığın brandaya bayıldım. Keza sağa sola ek zırh görevindeki paletlerde öyle. 

Taretin arkasındaki kamburu ise hiç sevmedim. tabi kişisel tercih. branda dan ziyade kasabın yağlı kağıdı gibi durmuş :D 

O arkadaki kova oradan nasıl çıkacak çok merak ediyorum valla. o yüzden su yok içinde anlaşılan. :D 

Paletlere bayıldım. tam kış çamurundan çıkmış gibi... sağ arkadan ikinci yol tekerinin gönyesi hafif kaymış gibi 

Elie sağlık Kürşat Hocam yine süper bi çalışma çıkmış ortaya.

Telefondan gördüm, daha iyi bakabilmek için hemen PC başına geçtim. Branda konusunda baya ilerleme var. Modelin genelindeki chipping ve weathering uygulamaları çok hoşuma gitti. Genel olarak metalden yapılmış, ağır bir araç hissi aldım fotolara bakarken. 

Bulut Hocamın dediği gibi taret arkasında kambur gibi duran kısım ve kova gözüme takıldı. Onların dışında çok iyi olmuş eline sağlık :)

7 saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Çok güzel elinize sağlık boyada dökülmede çok emek var belli ki. Fotoğraflar da ayrı güzel, emeğinizi saklamamış neyse ki :)

Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. :D

6 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık,güzel final ama arkada sallanan kovada su yok :D benden kaçmaz külde yutmam,dumanda içmem :lol:B)

Abi kova yolda giderken dökmüş bütün suyu. Bu Almanlar anlamıyor süspansiyon yapmaktan. :D

4 saat önce, Şerif Sadık yazdı:

Brandalar ve renk tonları çok güzel olmuş Kürşat hocam. Elinize sağlık.

Teşekkür ederim :)

4 saat önce, ozgur kaya yazdı:

Elinize sağlık , çok güzel duruyor

Teşekkürler :D

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

ellerine sağlık Doktorum. Güzel olmuş. Taretin arkasındaki branda hariç brandalar gayet güzel olmuş. Hatta namluya sardığın brandaya bayıldım. Keza sağa sola ek zırh görevindeki paletlerde öyle. 

Taretin arkasındaki kamburu ise hiç sevmedim. tabi kişisel tercih. branda dan ziyade kasabın yağlı kağıdı gibi durmuş :D 

O arkadaki kova oradan nasıl çıkacak çok merak ediyorum valla. o yüzden su yok içinde anlaşılan. :D 

Paletlere bayıldım. tam kış çamurundan çıkmış gibi... sağ arkadan ikinci yol tekerinin gönyesi hafif kaymış gibi 

Kovayı aslında modelin yıldızı olacak diye oraya koymuştum. Eğreti durdu demek ki. Aslında paletlerde de yol tekerlerinde de baya fazla çamur var. Ama resimlerde hiç çıkmamış neredeyse.

Arkadaki kamburun içinde aslında varil var. En başında ben oraya ek platform yapıp üstüne varili koymuştum. Sonradan varile yaptığım boya hoşuma gitmedi. Ben de brandayla kapladım. Heralde çok sardığımdan kasabın yağlı kağıdı gibi durdu. Brandaları aşağı doğru sarkıtsam daha doğal olurdu.

4 saat önce, Enes ÇALDIR yazdı:

Elie sağlık Kürşat Hocam yine süper bi çalışma çıkmış ortaya.

Telefondan gördüm, daha iyi bakabilmek için hemen PC başına geçtim. Branda konusunda baya ilerleme var. Modelin genelindeki chipping ve weathering uygulamaları çok hoşuma gitti. Genel olarak metalden yapılmış, ağır bir araç hissi aldım fotolara bakarken. 

Bulut Hocamın dediği gibi taret arkasında kambur gibi duran kısım ve kova gözüme takıldı. Onların dışında çok iyi olmuş eline sağlık :)

Teşekkür ederim Enes. Aslında o kamburun içinde varil var ama Bulut'a da anlattığım gibi saklamak isterken gerçekten uzaklaşmışım. Yavaş yavaş geliştiriyorum bu branda olayını.

4 saat önce, Hüseyin aydın yazdı:

Arkadaşlar ın dediği gibi taretin arkasındaki  ve kova hariç çok başarılı bir çalışma olmuş. Brandalar çok profesyonel olmuş. Döküntüler yerinde. Usta işi bir model. Elinize sağlık

Teşekkür ederim. Bir sonraki modelde bu uyarıları dikkate alıcam ben de.

On 21.02.2021 at 01:21, Hakan Güney yazdı:

Elinize sağlık...Gördüğüm en iyi 1:72 modellerden birisi...

Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. :D

23 saat önce, Erkan AKMAN yazdı:

Emeklerinize sağlık

Teşekkürler. :D

18 saat önce, Metin ALDEMİR yazdı:

Söyleyecek laf bulamadım ağzım açık kaldı hanım peçete getirdi ağzının akan suyunu sil diye o ara kendime geldim eline emeğine sağlık.

Teşekkür ederim. :D

On 22.02.2021 at 23:34, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

Çok güzel, süper. Eline ve gözüne sağlık bu 1/72 ler nasıl yapılıyor ben bazen 1/35 teki detayları göremiyorum. Helal olsun. 

Teşekkür ederim Hasan Şadi. Bence denemende fayda var küçük ölçeği artık.

Doktorum civanım döktürmüşsün yine.. Eline emeğine sağlık.

Deprem sonrası senin modelleri yerde görünce nasıl bir gaz kaçmasıysa foruma bile girmedim.

Girer girmez de huysuzluk yapayım dedim. Bizim öbür ehtiyar “kova nasıl çıkacak” demiş de ben boyutuna takıldım. Accuk büyük, E100 gibi bir heyula tanka göre..

Siyah zeminde foto isterük, hatıra binaen. Bence daha iyi resim alınır gibi.

Kıskandım mı ? Çok..

vallahi de tillahi de güzel olmuş.