Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Alper Aktaş

1/700|HMS Invincible|Okyanus Diaroma|Revell|Alper Aktaş

Recommended Posts

Alper hocam eline sağlık çok beğendim .çok güzel bir çalışma olmuş. Yeteneğinizi ortaya çıkaran bir eser olmuş. Sadece görsel açıdan kaideyi deniz seviyesine ya da daha altına indirmeniz çok daha hoş bir hava verecek. Uçakları bir şekilde bence havada kalmasını sağlayacak bir yöntem bulursunuz. Eseri çok daraltmış ve karizmasını bozmuş bence . Yoksa. Çalışmanız bence dört dörtlük 

10 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Elinize sağlık...

Teşekkür ederim :)

10 saat önce, Hüseyin aydın yazdı:

Alper hocam eline sağlık çok beğendim .çok güzel bir çalışma olmuş. Yeteneğinizi ortaya çıkaran bir eser olmuş. Sadece görsel açıdan kaideyi deniz seviyesine ya da daha altına indirmeniz çok daha hoş bir hava verecek. Uçakları bir şekilde bence havada kalmasını sağlayacak bir yöntem bulursunuz. Eseri çok daraltmış ve karizmasını bozmuş bence . Yoksa. Çalışmanız bence dört dörtlük 

Çkk tedekkür ederim hüseyin bey, valla kaidenin farkındayım ama uçakların altında şeffaf dahi olsa birşey olsun istemedim. :) Ama dediginiz gibi biraz daralttığı bir gerçek

Elinize sağlık özellikle denizi çok beğendim, kişisel tercih tabi ama her ne kadar uçak geçişi de çok güzel görünse de ben denizi geçmeyen bir kaidenin daha güzel görüneceğini düşünüyorum :) Gemideki akıntılar güzel görünüyor ama gemide ve uçaklardaki beyazlar bana çok beyaz göründü belki de fotoğraftandır. Elinize sağlık tekrar.

1 saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık özellikle denizi çok beğendim, kişisel tercih tabi ama her ne kadar uçak geçişi de çok güzel görünse de ben denizi geçmeyen bir kaidenin daha güzel görüneceğini düşünüyorum :) Gemideki akıntılar güzel görünüyor ama gemide ve uçaklardaki beyazlar bana çok beyaz göründü belki de fotoğraftandır. Elinize sağlık tekrar.

Teşekkür ederim, evet bende arada kaldım.Malesef ikisini birden yapacak bir yol bulamadim. Uçakları ucurmak için akupunktur iğnesi olarakda bilinen kuru iğne kullandım. 0.30 mm kalınlığında bir malzeme.Bunu tutturmak icin deniz yuzeyini vs kullansam bu sefer uçak dumanıymış gibi gösteremeyecektim vs. :) Beyazlar konusunda şimdi tekrar bakınca haklısıniz bazı noktalar çok beyaz kalmış, siyah pigment ile biraz daha calışayım o bölgelere.

Bir saat önce, Şerif Sadık yazdı:

Elinize sağlık Alper bey. Yıla güzel bir başlangıç yapmışsınız. Daha da iyi devam eder inşallah. :)

İnşallah şerif bey ,çok teşekkür ederim :)