Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Hüseyin aydın

2020 özeti Hüseyin Aydın

Recommended Posts

tekrardan herkese merhaba.2020 yılının haziran ayında ilk maketim ile tanıştım. Her yaptığım makette daha fazla zevk almaya başladım. aldığım kitleri de artık ona göre seçiyorum . sanırım uçak ve tank maketleri arasında gidip geliyorum ancak kara araçlarını yaparken daha mutlu oluyorum. bir de yaptığım maketlere  daha sonradan düzeltmek için tekrar dönmüyorum. her birinin anısı farklı ve bu atmosferi bozmuyorum. ilk yapış sırasına göre 2020 senesinde yaptığım maketleri sizlerle paylaşıyorum. hepinize saygılar sevgiler...

Models Models Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

Models

9 dakika önce, Alper Aktaş yazdı:

Ellerinize sağlık , bence ilk modelden itibaren cok iyi çalişmalar. Bende sizden birkac ay evvel tanistim bu hobiyle ama ilk çalışmalarım bunların yanına yaklaşamaz :D

Çok teşekkür ederim . Maketlerle biraz geç tanıştık ama sıkı dost olduk. 7/24 sizinle yaşayan bir dost . Sizlerin de çalışmaları gayet güzel. Sizin iyi niyetli bakış açınızdan kaynaklı . Çok sağolun.  Kat edecek çok yol var. 

31 dakika önce, Gökçen Orhan yazdı:

Hepsi çok ama çok güzel. İlk modelleriniz diyelim bunlara, gerçekten bir yatkınlığınız beceriniz varmış zaten tebrik ederim. 10+ model yaptım sizin sonuçlarınızın yanından geçmez :) ama öğreniyoruz işte..

Gökçen hocam güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Aslında maket yapımındaki en önemli faktör atmosfer ve bu atmosferi sağlayan yegane kaynak sabır. Yapılan model de bence aceleci olmamalı ve mutlu huzurlu anlarımıza denk gelmeli. Son yaptığım Ferdinand ı acele bitirmek istedim. Çünkü yapım aşamasında farklı nedenlerle stresli idim. Ve bu anım devam ediyor. Bu modele de yansıdı. Her yaptığım modeli istiyorum ki benden sonra çocuklarıma ve daha ötesine aktarılsın. Çok faZla anlam yüklüyorum belki de ama işi ciddiye alıyorsak bu olmalı. Her nerede ne yapıyorsak en iyisi hedef olmalı. Siz de inatçı ve pes etmeyen bir modelcisiniz. En iyisini aramanız size başarıyı getirecektir. Tekrar teşekkür ederim ☺️