Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

baki temel

1/35 | Lonely Wolf|Revell| Baki Temel

Recommended Posts

Ellerine sağlık,sayım bayım Baky beğ :) hayatımda gördüğüm ennn ennn gizel araba,kamyon,ayüssüalfa,sıtarvors şeyisi :lol: sen dediklerime bakma vernik attım tiner çarptı başım ağrıyor bulanık görüyorum :lol: bırak bu çetrefilli şiyleri,uçağ yapta uçurak ağa :lol:;)

19 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

ellerine sağlık abim. 

2020 biten modellerini günceller istersen :)

teşekkürler bulut bir tane de eksik olsun.

2020 biten modellerini sende bir göstersene:D

la bu ismet nereye kayboldu haberin varmı:(

19 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Baki abi eline sağlık. Çok güzel bir final olmuş, bence içine sinmesi lazım :)  

teşekkürler erdoğan biliyorum ben yaptığım hataları.:(.modelciliği bilmiyen aaaa ne kadar güzel yapmışsın diyen eşe dosta iyi hediye olur;)

8 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık,sayım bayım Baky beğ :) hayatımda gördüğüm ennn ennn gizel araba,kamyon,ayüssüalfa,sıtarvors şeyisi :lol: sen dediklerime bakma vernik attım tiner çarptı başım ağrıyor bulanık görüyorum :lol: bırak bu çetrefilli şiyleri,uçağ yapta uçurak ağa :lol:;)

eyvallah gözüm.doğru didin biraz ara veriyom bu çetrefilli modellere bir tane kçg yapayım(kutudan çıktığı gibi) sen bilmessin şimdi bu modelcilik terimlerini onu için san özel açıklama yazdım kıymetini bil:D

1 saat önce, baki temel yazdı:

2020 biten modellerini sende bir göstersene:D

Ahhhh ahhhh yaramı dürttün abem... Heee valla çok özeniyom bu yılın özetini yapanlara :D 

Kaç 2020 özeti yapanların konusuna bende mi 2020 özeti yapsam deyip sonra sildim :P 

Gamyonu sonunda %95 bitirdim. Tekerlerini bilem taktım. Valla :D bak sen inanmazsın diye yemin bilem ettim.

arkasındaki incik boncuk kaldı sadece :) 

50739765691_ca2de46e9b_b.jpg

Xd4PDv.jpg

58 dakika önce, Şerif Sadık yazdı:

Ellerinize sağlık Baki abi.

İçime sinmedi demişsin ama final güzel olmuş, bir diorama ile taçlandırılabilir belki ama en iyisini yine modelci kendi bilir :)

37 dakika önce, Fatih Taş yazdı:

Ellerine sağlık abi :) Buna bir dio patlatsan modelin potansiyeli daha da ortaya çıkar sanki :) 

ikinizede teşekkürler ikinizde aynı konuya değinmişsiniz onun için böyle cevaplamayı tercih ettim.:mellow:.dediğim gibi model içime sinmedi boyada ve dekallerde sorun var.birde model sanki çok kaba geldi gözüme ve istediğim o macera ruhunu yansıtmadı yani ez cümle zemin dio falan yapmak içimden gelmiyor.

belki daha sonra bozup bir ay aracı uzay kamyonu gibi bir alete evirebilirim  ozaman bir şey düşünürüz:D

31 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Ahhhh ahhhh yaramı dürttün abem... Heee valla çok özeniyom bu yılın özetini yapanlara :D 

Kaç 2020 özeti yapanların konusuna bende mi 2020 özeti yapsam deyip sonra sildim :P 

Gamyonu sonunda %95 bitirdim. Tekerlerini bilem taktım. Valla :D bak sen inanmazsın diye yemin bilem ettim.

arkasındaki incik boncuk kaldı sadece :) 

50739765691_ca2de46e9b_b.jpg

Xd4PDv.jpg

Durmak yok yola devam hedef 2023 belki 24 çoooook mu abartım yok yok bu hızla anca yani:D:P

19 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Eline sağlık abi. Güzel model oldu. Neden beğenmedin?

bazı yerlerde boyada sıkıntı var yan kapılardaki dekaller çok kalın baya göze batıyor.öndeki türk bayrağının olduğu yerde sıkıntı var.yani hayaller paris gerçekler bayrampaşa oldu:(

18 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Eline sağlık Baki abi, Harika bir araç olmuş. bununla iyi gezilir. Tam covid zamanına uygun.

teşekkürler ahmet.evet bol teker çok çeker bir araç dağ bayır ova nehir gez