Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Göktuğ Berk Çakı

1/35 | Sherman 76 (w) | Italeri | Göktuğ Berk Çakı

Recommended Posts

Herkese merhabalar! 

İkinci el bir model sitesinde tanışıp ürünü oldukça makul bir fiyattan sahip olmama vesile olan bir Oğuzhan abiye (Kendisine soramdığım için soyismini vermiyorum.) çok teşekkür ederek başlmak istiyorum. 

Kit Hakkında

• (+) Parça birleşimi çok güzel, sorunsuz bir montaj aşaması sunuyor. 
  • (+) Academy marka Rus Sherman'a göre daha doğru ve kaliteli decallere sahip. 
  • (-) Vinil paletlerinde sanırım bir üretim hatası var. Keyfine göre kopmalar yaşanabiliyor. Tamir etmesi zorlayıcı. 
  • (-) Rus Sherman motor kompartmanı değişik olduğu için kitin arkada bulunan ızgara kısmnını keserek kit içerisinden çıkan diğer parça ile değiştirmeniz gerekiyor.

Modelin paletlerini yerli üretim pigment kullandım. Kalıcı bir bilgi olabilmesi için meşhur kanala video da çekip ekledim. Göz atmak isteyenler için;

Modelin Bitiş Fotoğrafları 

50636776287_0f47e1d59c_o.jpg

50635940748_095cfb30c4_o.jpg

50636693776_45733e338a_o.jpg

50635941908_fdc2dbbf94_o.jpg

12 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Hem model hem de video için ellerinize sağlık. Mevcut fotolara bakarak güzel bir bitiş olmuş ancak bu seviyede bir model daha fazla fotoyu hak ediyor diye düşünüyorum :) 

Kesnilikle ama paletleri zımba ile anca tutturduğum için kamufle edebildiğim açılar ile çekim yapabildim. Bir sonraki modelde bol bol fotoğraf koyacağım :)