Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Fatih Taş

1/35 I Cougar 6x6 MRAP I Meng I Fatih Taş

Recommended Posts

bu kit beni deli ediyor

acayip tatlı bir kit ve başlamak için can atıyorum ama kitin 2 vesiyonu var ve ikisi arasında karar veremedim

yedek stepnesi yanlarda olan çok çekici görünüyor ama bu versiyonun da anten aparatları daha güzel 

2dir elim gidip gidip geri geliyor napacam bilmiyorum 

sizinki iyi gidiyor gördüğüm kadarıyla :) kolay gelsin :) 

On 22.11.2020 at 15:38, Nejdet Arikoglu yazdı:

bu kit beni deli ediyor

acayip tatlı bir kit ve başlamak için can atıyorum ama kitin 2 vesiyonu var ve ikisi arasında karar veremedim

yedek stepnesi yanlarda olan çok çekici görünüyor ama bu versiyonun da anten aparatları daha güzel 

2dir elim gidip gidip geri geliyor napacam bilmiyorum 

sizinki iyi gidiyor gördüğüm kadarıyla :) kolay gelsin :) 

Teşekkrü ederim :)

Gerçekten güzel kit :) Ben de versiyonlar arasında kaldım ama yedekler kutusuna iki lastik ve jant atmak daha cazip geldi :)  

On 22.11.2020 at 17:43, baki temel yazdı:

fatih komutanım tezgaha dönmüş.kolay gelsin komutanım.

Teşekkürler abi :) Döndük kısmetse :) 

On 22.11.2020 at 20:26, Bulut Solmaz yazdı:

Sizi tekrar sahalarda görmek beni mutlu etti. Usta işi hemen kendini belli ediyor doğrusu...

Çok teşekkürler Bulut :) 

On 22.11.2020 at 21:06, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Pledge nedir abi??

Bulut açıklamış zaten :)  Zamanında denk getirip ABD'den getirtmiştim. Modelcilik cilaları ile arasında ciddi anlamda bir fiyat farkı var ama ne yazık ki bazı boyalarla (özellikle Mr.Hobby) hiç anlaşamıyor :( 

On 22.11.2020 at 22:20, Ramazan Özdek yazdı:

abi eline sağlık döndün mü memlekete ne yaptın umarım iyisindir ve her şey yolundadır

Teşekkürler Ramazan, döndüm çok şükür. Yıldız tarafına yerleştim ve şimdilik emeklilik keyfi yapıyorum. Yılbaşından sonra ufaktan iş bakarım belki :)  Şu pandemi belası bittiğinde görüşmeyi çok isterim :) 

20 saat önce, Doruk Şengül yazdı:

Çok güzel bir araçmış. Diğerleri gibi çok güzel bitecek bu model de. Kolay gelsin.

Teşekkürler :) 

20 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Komutanım hoş geldiniz.  Elinize sağlık, bu haliyle bile güzel duruyor bu alet. Normalde de bir hayli cüsseli diye biliyorum bu araçları.

Teşekkürler Eren :) Bu araçlar tam olarak bizim Kirpi'lerin muadili ve evet bayağı heybetli araçlar.

19 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Kolay gelsin komutanım.

Teşekkürler Kubilay :) 

Şimdi, Mahmut Velioğlu yazdı:

Kolay gelsin. Çok temiz işçilik. Çok kıskanıyorum bu kadar temiz işçilikleri:) Elinize sağlık.

Bu arada meng kalite olarak sanırım üst sınıf?

Çok teşekkür ederim :)  Evet Meng piyasadaki en iyilerden biri, ki temiz işçiliğin en büyük sebeplerinden birisi de sıkıntısız bir kit olması :) 

On 24.11.2020 at 10:28, Fatih Taş yazdı:

Teşekkürler Ramazan, döndüm çok şükür. Yıldız tarafına yerleştim ve şimdilik emeklilik keyfi yapıyorum. Yılbaşından sonra ufaktan iş bakarım belki :)  Şu pandemi belası bittiğinde görüşmeyi çok isterim :) 

oo hoşgeldin abi hayatının geri kalanı senin ve ailen için umarım planladığınız gibi geçer. Hobitime dan uzak kalamadın ondan yıldıza yerleştin sanırım (: ben birlik mah. doğma büyüme olduğundan çok iyi bilirim yıldız tarafını en kısa zamanda görüşmek üzere abi

On 25.11.2020 at 17:45, Ramazan Özdek yazdı:

oo hoşgeldin abi hayatının geri kalanı senin ve ailen için umarım planladığınız gibi geçer. Hobitime dan uzak kalamadın ondan yıldıza yerleştin sanırım (: ben birlik mah. doğma büyüme olduğundan çok iyi bilirim yıldız tarafını en kısa zamanda görüşmek üzere abi

Teşekkürler Ramazan :) Mahalleyi beğendim, .....'ın da yürüme mesafesinde olması da işin kaymağı oldu :) Görüşmek üzere...