Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

1/48 | F-16N U.S.Navy Fighter Weapons School "Top Gun" | Kinetic | Kenan Turhan

Recommended Posts

2 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Komutanım eline koluna sağlık. Gerçekten tam kitaplık bir model oldu.Hatta yorumlara tamamen katılıyorum, farklı sitelere gönderip neler yapıldığını görmeleri lazım. Detay seviyesi çok yüksek baktıkça bakasım geliyor :) 

Çok sağ ol Eren.Sadece yerli bir sitede paylaştım kamyon dolusu laf edildi :lol: gerçi yazılanlarda bir sıkıntı yok,kavgaya dönmedi iş :lol: ARC form sitesinde paylaştım çok beğeni aldı bir sürüde yorum yapıldı,valla hepsine cevap yazacak durumum ve bir o kadar ingilişmen in niyorkum yok :lol: bu uçak N versiyonu olarak pilot eğitimi için tasarlandığından üzerinde M61 top ve sırtındaki kazan yok,kokpit sağ ve sol yan paneller asla bu şekilde açılmaz,çünkü gövdeye monte arka kısımdan kablolar geçiyor,alt yakıt tankları da yok,sadece bir iki uçağa gövde altındaki istasyona yedek yakıt tankı takılmış,kanat uçlarındaki istasyona kayıt podu ve karşısındaki istasyona da simetri için AIM9 eğitim füzesi yapacaktım ama vaz geçtim,bu az what if biraz da sallamasyon oldu :lol: ama uçağın bu şekilde boyalı bu versiyonda kullanıldığı kesin doğru :P yakın bir şeyler yaptım olduğu kadarı ile,daha iyisini yapanlarda çıkarsa takdir ve tebrik ederiz en kupalısından :lol:

3 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:

Komutanım her forumu açtığımda bir doz almadan ayılamıyorum  , tekrar tekrar bakıyorum , tekrar tekrar elcezına sağlık ...

Aydıncığım ustacığım fazla içine çekme tiryaki olma zaten bu arkadaş örnek teşkil etmiyor dedi ultra model yorumcuları :lol:

10 saat önce, Erkan AKMAN yazdı:

Kenan abi emeklerine sağlık. Black box ben de aldım ancak yapabilecek miyim, pek ümitli değilim açıkçası.

selamlar...

Erkan çok sağ ol kardeşim :) alası çıkar senin tezgahtan yap gözler bayram etsin :lol: incelediysen eğer detaylar uçağın gerçek panel altı ekipmanlarına pek benzemiyor,masterini yapan usta biraz hayal gücünü serpmiş resinlere :lol:

7 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Erkan çok sağ ol kardeşim :) alası çıkar senin tezgahtan yap gözler bayram etsin :lol: incelediysen eğer detaylar uçağın gerçek panel altı ekipmanlarına pek benzemiyor,masterini yapan usta biraz hayal gücünü serpmiş resinlere :lol:

Şantiyelerden bi eve gidebilsem :D daha masayı kuramadım