Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

1/48 | F-16N U.S.Navy Fighter Weapons School "Top Gun" | Kinetic | Kenan Turhan

Recommended Posts

Bu serüveninde sonu böyle olsun.Aslında sağ ve sol kanat uçlarındaki istasyonlara ACMI pod ve AIM-9M takmayı düşünüyordum,vaz geçtim.Zaten bu tip bakım ve onarımlara giren uçakların yakıt tankları ve üzerindeki mühimmatlar sökülür bilindiği gibi.Ben yakıt tanklarını taktım alt kısım boş beleş durmasın diye,laf söz eden olursa hemen sökerim sıkıntı yok :lol:

1

2

3

4

5

6

7

8

Yine harika bir çalışma Gomtanım. Ellerin dert görmesin. Stoğunuza kem göz deymesin. Baky abem atacak daş bulamasın... Almak istediğiniz kit indirime gitsin... İnşallah... Flory model yıkama sıvınız hiç bitmez İnşallah.  :D:D 

Bende egzoza takıldım. Egzoz biraz daha az uğraşılmış gibi. Siz normalde egzoz'a çok daha fazla özen gösterirdiniz. Bunu da sizin işlerinize bakarak öğrendiğimiz referans ile söylüyorum. 

Ellerine sağlık komutan.aylak bakkal bilmem neresini tartarmış:Psende aylaklıklıktan ne yapacağını şaşırdın çalma çırpma kopyalama yapıştırma shift delete derkene iyi iş çıkmış meydane kenan kommutan takmış madalyayı gerdane.

Accık ta çamur atayım adet yerini bulsun 

16

bu ne böyle kardeşim olmuşmu cık cık cık cık heeeeeeç yakışmamış:P.Bir kaç yerde daha boya kaçağı neyim var ama onlarıda ihtiyarlığına saydım malum gözler artık görmüyor.

13 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ben yakıt tanklarını taktım alt kısım boş beleş durmasın diye,laf söz eden olursa hemen sökerim sıkıntı yok :lol:

hemen laf söz ediyorum tiiiiiiiiiz söküle:D

Sürçi lisan ettikse affola komutan Emeğinin işçiliğinin ve modelin en iyisini yapman konusundaki gayretin karşısında şapka çıkarıyorum.

12 saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık :)

Çok sağ ol :)

12 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Eline emeğine sağlık Kenan abi. Rahmi Koç müzesindeki kesit araçları anımsattı, müzelik bir model.

Kubilay çok sağ ol,sen müzelik diyorsun ama bak aşağıda taş devrinden kalmış one adet mudelci :lol: beğenmemiş ya ( ismini zikretmeyeyim reklama girmesin :lol: )

12 saat önce, Enes ÇALDIR yazdı:

Elinize sağlık. Süper görünüyor :)

Çok sağ ol :)

12 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Kenan...

Harika...:)

Çok sağ ol Abi :)

6 saat önce, Mahmut Velioğlu yazdı:

Kenan abi senin çocukluğuna inmek lazım bence:D

Bu nedir yav!!!:huh::wub:

Mahmut çok sağ ol,bence inme derim yoksa karşına guaj boya ile kamuflaj yapan biri çıkar demedi deme :lol:

4 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Eline sağlık abi. İnanılmaz detaylar var. Çok beğendim. Hata bulmak için baktım sadece panel çizgileri bana baskın geldi. O da özellikle baktım da öyle geldi. Tüm kuşları öptük bi leylek kaldı der gibi.

Kaan çok sağ ol,vallahi billahi ben panellere el sürmedim,cinnetlic abi nasıl kalıplamış sa o inan :lol:

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Yine harika bir çalışma Gomtanım. Ellerin dert görmesin. Stoğunuza kem göz deymesin. Baky abem atacak daş bulamasın... Almak istediğiniz kit indirime gitsin... İnşallah... Flory model yıkama sıvınız hiç bitmez İnşallah.  :D:D 

Bende egzoza takıldım. Egzoz biraz daha az uğraşılmış gibi. Siz normalde egzoz'a çok daha fazla özen gösterirdiniz. Bunu da sizin işlerinize bakarak öğrendiğimiz referans ile söylüyorum. 

Bulut ustam çoğ sağ ol ağam :lol: iyi niyet ve temennilerin beni berhava ettü yüğüdüm :P sen takılma egzoza zaten zor yapıştırdım şerefsizi :lol:

1 saat önce, baki temel yazdı:

Ellerine sağlık komutan.aylak bakkal bilmem neresini tartarmış:Psende aylaklıklıktan ne yapacağını şaşırdın çalma çırpma kopyalama yapıştırma shift delete derkene iyi iş çıkmış meydane kenan kommutan takmış madalyayı gerdane.

Accık ta çamur atayım adet yerini bulsun 

bu ne böyle kardeşim olmuşmu cık cık cık cık heeeeeeç yakışmamış:P.Bir kaç yerde daha boya kaçağı neyim var ama onlarıda ihtiyarlığına saydım malum gözler artık görmüyor.

hemen laf söz ediyorum tiiiiiiiiiz söküle:D

Sürçi lisan ettikse affola komutan Emeğinin işçiliğinin ve modelin en iyisini yapman konusundaki gayretin karşısında şapka çıkarıyorum.

Çok mersi anacımmm,model yapmadan yorum yapan insan,beğenmediğine sevindim,demek ki yol doğru :lol:boya kaçağı bu işin olmazsa olmazı sende biliyorsun,sütten çıkmış finişle yıkanmış kaşık gibi davranma :lol: ilk paylaşımında topa değil Ç.N.R.A. ya tutarım,far ışığı emüklemiş davşan kibin pısar kalırsın ha,demedi deme bilirsin beni :P seni en kısa zaman zarfında ve pulunda sahada görmektir tek arzum ve emel sayınım cınımın içisi ;):P ( bir gözü kalk gidelim,diğer gözü tezek yeme otur diyen ,kadın ile erkek arasında kalmış denişik tipteki figürlerini cümle alem gibi ben de özledim yeminle :PB) )

16 saat önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

naptın böyle Kenan'cım??

gizlisi saklısı kalmamış, içi dışına çıkmış :)

ellerin dert görmesin :)

Mümtaz abi çok sağ ol,benimde içim dışıma çıktı kit rezalet birde çok uyumsuz oldu reçineler salladım gitti olduğu kadar artık :lol:

43 dakika önce, mehmet serper yazdı:

Hocam şu kiti scale aircraft'a yükle, ecnebiler model görsün, eline sağlık, arkadaşında dediği gibi, Hisart veya Koç müzesinde sergilenmelik tayyare olmuş... 

Mehmet çok sağ ol kardeşim :lol:;)