Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Muhteşem Fırtına Özçınar

30.10.2020 İzmir Depremi

Recommended Posts

Aydın'da bile çok şiddetli hissedildi ama buralarda yaralı duyduğum kadarıyla yok. İzmir'de bazı bölgelerde yıkılan binalar ve birçok binada ağır hasar mevcutmuş. Hayatını kaybedenler için çok üzüldüm inşallah sayı daha fazla artmaz. Yaralılara ve hisseden forumdaşlara geçmiş olsun diliyorum umarım en az zararla atlatılmıştır. İzmirde olanlar da durumları hakkında bilgi verirse içimiz rahatlar. Maddi manevi elimizden geldiğince ihtiyaç varsa destek olmak isterim.

Ben de ve ailemde sağlık açısından bir hasar yok. Evde duvara sabitlenmemiş vitrinler devrildi. Maket vitrinim de devrildi ve tamamı tamir olamayacak şekilde parçalanmış durumda. Şükür sağlığımız iyi gerisi önemli değil. Etkilenen tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun.

IpaGtp.jpg

17 dakika önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Ben de ve ailemde sağlık açısından bir hasar yok. Evde duvara sabitlenmemiş vitrinler devrildi. Maket vitrinim de devrildi ve tamamı tamir olamayacak şekilde parçalanmış durumda. Şükür sağlığımız iyi gerisi önemli değil. Etkilenen tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun.

IpaGtp.jpg

Çok geçmiş olsun vitrin ve maketler için üzüldüm ama sağlık her şeyden önemli tabi ki size ve ailenize geçmiş olsun tekrar. 

3 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Kürşat hocam çok geçmiş olsun size ailenize, tüm İzmirli hemşehrilerimize. 

Çok büyük emekleriniz vardır elbet ama olan mala olsun demekten başka bir şey gelmiyor insanın aklına. Size bir şey olmasın da yine yapılır maketler 👍

@Muhteşem Fırtına Özçınar @EMRAH SEVER
size de çok geçmiş olsun hocam.

27 dakika önce, EMRAH SEVER yazdı:

Ben de ofiste yakalandım Bornova bölgesinde. Evim ise şehrin diğer tarafında ve ister istemez modelleri de düşündüm tabi ama hiç bir sıkıntı yok, ne insani ne de maddi olarak. Yaşamış herkese de geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun bornovada özkanlar civarında da yıkılan bina var diye duydum ama doğru mu bilmiyorum. 

26 dakika önce, Şerif Sadık yazdı:

@Muhteşem Fırtına Özçınar
size de çok geçmiş olsun hocam.

Çok sağolun. 

Bodrum 'da da çok ciddi hissettik. Muğla BŞB ekipleri her an göreve gitmek üzere icabçı haldeyiz.

2 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Kürşat büyük geçmiş olsun. Cana gelmesin.

Çocukluk arkadaşımın Bornova 'daki evinin karşısındaki apartman çökmüş.

Hayatını kaybedenlere Allah 'tan rahmet diliyorum. İzmirimize büyük geçmiş olsun.

1 saat önce, EMRAH SEVER yazdı:

Ben de ofiste yakalandım Bornova bölgesinde. Evim ise şehrin diğer tarafında ve ister istemez modelleri de düşündüm tabi ama hiç bir sıkıntı yok, ne insani ne de maddi olarak. Yaşamış herkese de geçmiş olsun.

Emrah büyük geçmiş olsun. En kritik bölgedeymişsin.

3 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Bodrum 'da da çok ciddi hissettik. Muğla BŞB ekipleri her an göreve gitmek üzere icabçı haldeyiz.

Kürşat büyük geçmiş olsun. Cana gelmesin.

Çocukluk arkadaşımın Bornova 'daki evinin karşısındaki apartman çökmüş.

Hayatını kaybedenlere Allah 'tan rahmet diliyorum. İzmirimize büyük geçmiş olsun.

Emrah büyük geçmiş olsun. En kritik bölgedeymişsin.

Aynen abi ,sağolasın. Böyle bir sallama görmedim inşallah bir daha da görmeyiz.

Bir saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Çok geçmiş olsun bornovada özkanlar civarında da yıkılan bina var diye duydum ama doğru mu bilmiyorum. 

Çok sağolun. 

Manavkuyu bölgesinde tüm yıkılan binalar, Bayraklı diye geçiyor. Her gün geçtiğimiz yerler.Allah beterinden korusun demekten başka bir sey yok sanırım.

2 saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Çok geçmiş olsun vitrin ve maketler için üzüldüm ama sağlık her şeyden önemli tabi ki size ve ailenize geçmiş olsun tekrar. 

Bu görüntü beni cok üzdü :( çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden saklasin. Tekrar yapilir hepsi yeterki saglik olsun. Ben ev icinde bulunan herseyi duvara sabitlemistim ciddi bir deprem fobim oldugundan dolayi. 

2 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

IpaGtp.jpg

Bu görüntü beni cok üzdü :( çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden saklasin. Tekrar yapilir hepsi yeterki saglik olsun. Ben ev icinde bulunan herseyi duvara sabitlemistim ciddi bir deprem fobim oldugundan dolayi. 

12 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

IpaGtp.jpg

Çok geçmiş olsun