Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kürşat Kaan Kerimoğlu

Geçmiş Olsun Mustafa Kardeşimiz

Recommended Posts

Abilerim, kardeşlerim; hepinize iyi dilekleriniz ve dualarınız için tek tek teşekkür ederim.

Kardeşim 12 ekim akşamı motorsiklet kazası yaptı. Beyin kanaması ve vücudundaki muhtelif kırıklarla yoğun bakıma alındı. Kazanın güvenlik kameralarından kaydını izledim. Yaklaşık 30-40 kmh hızla viraj çıkışında ani gaz vermeden dolayı motorun hakimiyetini kaybedip düşüyor. Kaskı başında fakat çene kayışını bağlamadığı için motorun yalpalaması sonucunda kask kafasından fırlıyor ve müteakiben kardeşim kafa üstü yere düşüyor.

Hayati tehlikesi hala devam etmekte. Henüz 30 yaşında ve gençliği sayesinde durumu atlatacağına inanıyoruz.

Bu süreçte aradığı halde açamadığım telefonlar oldu onlardanda özür diliyorum.

Hepinize tekrar teşekkür ederim.

1 saat önce, Mustafa Dombay yazdı:

Abilerim, kardeşlerim; hepinize iyi dilekleriniz ve dualarınız için tek tek teşekkür ederim.

Kardeşim 12 ekim akşamı motorsiklet kazası yaptı. Beyin kanaması ve vücudundaki muhtelif kırıklarla yoğun bakıma alındı. Kazanın güvenlik kameralarından kaydını izledim. Yaklaşık 30-40 kmh hızla viraj çıkışında ani gaz vermeden dolayı motorun hakimiyetini kaybedip düşüyor. Kaskı başında fakat çene kayışını bağlamadığı için motorun yalpalaması sonucunda kask kafasından fırlıyor ve müteakiben kardeşim kafa üstü yere düşüyor.

Hayati tehlikesi hala devam etmekte. Henüz 30 yaşında ve gençliği sayesinde durumu atlatacağına inanıyoruz.

Bu süreçte aradığı halde açamadığım telefonlar oldu onlardanda özür diliyorum.

Hepinize tekrar teşekkür ederim.

Dostum, kısa mesafe gidip dönecekti heralde ki kayışını bağlamamış. Bu kadar basit bir önlemi ihmal etmenin bu derece ağır sonuçlara yol açması üzdü. Maddi manevi her türlü desteğe hazırız haber etmen yeterli.