Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Bulut Solmaz

Siteye Bağlantı Problemi

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar.

Dün akşamdan beri siteye bağlantı problemi yaşıyorum. İş yerindeki sistemlerimden Hobimaket.com sitesine giriş yapılmıyor (Turk Telekom ADSL) DNS leri değiştirdim. Cache'i filan sildim işe yaramadı. Sadece VPN açtığımda siteye girebiliyorum. Ancak evde (KabloNet) hiç sorun yaşamıyorum.

Not: Şimdi mobil veriden denedim (Vodafone) yine sıkıntı yok... Sorunsuz giriyor.

Şimdi benzer sorun yaşayan var mı diye soracağım ama manasız olacak. Aynı sorunu yaşayan siteye giremediği için cevap veremeyecek :D:D 

Manasız yada değil... Siteye girmede sorun yaşayan var mı?

ahada sordum :D 

7 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Merhaba Arkadaşlar.

Dün akşamdan beri siteye bağlantı problemi yaşıyorum. İş yerindeki sistemlerimden Hobimaket.com sitesine giriş yapılmıyor (Turk Telekom ADSL) DNS leri değiştirdim. Cache'i filan sildim işe yaramadı. Sadece VPN açtığımda siteye girebiliyorum. Ancak evde (KabloNet) hiç sorun yaşamıyorum.

Not: Şimdi mobil veriden denedim (Vodafone) yine sıkıntı yok... Sorunsuz giriyor.

Şimdi benzer sorun yaşayan var mı diye soracağım ama manasız olacak. Aynı sorunu yaşayan siteye giremediği için cevap veremeyecek :D:D 

Manasız yada değil... Siteye girmede sorun yaşayan var mı?

ahada sordum :D 

Foruma son güncelleme olduktan sonra bende dairede bazı konuların fotoları hiç görünmüyor. telefondan sıkıntı yok. bizim bakanlık engellemiş olsa tamamen siteyi engeller.