Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Volkan AYDIN

1/72 | Roman Warship 50 B.C. | Academy | Volkan Aydın

Recommended Posts

Yelkenli yapmanın hiçte bana göre olmadığını anladığım maket. Boyaması zevkliydi. Ahşap efekti fena olmadı. Ama ipler öldürdü. Tam bitti derken düşürdüm. Tekrar toparladım. Sonra kedim Çamur bu nasıl gemi deyip bir pati darbesiyle aşağı indirdi. kırılan burun direğini yapıştırıp fotoğraf çekerken elim çarptı ve düştü. Zaten bunun yarışmaya sokmaya değer olmadığını düşünüyordum, o kadar kazadan sonra yarışmaya girme şansı hiç kalmadı. Eeeehhh diyip son bir kez japonla yapıştırıp yerine kaldırdım. Bir daha da yelkenli yaparsam ne olayım. ( belki bi kaç kadeh içtikten sonra Future Boy Conan animesindeki Barracuda yelkenlisini yaparım ama)

DSCF0367

DSCF0356

DSCF0357

DSCF0359

DSCF0360

DSCF0361

,

DSCF0362

DSCF0365

DSCF0368

DSCF0369

DSCF0370

Eline sağlık Volkan hocam. Kazasıyla belasıyla bitmiş ya yeter :) 

Bir yelkenler biraz ilgi istiyormuş gibi geldi. Yıkama yağlama soldurma kirlenme şeklinde. Modelin genelinde kirlenme yok ama yelken direkt ilgi odağı olduğundan dikkat çekiyor.

Conan'ın yelkenlisini görmek için sabırsızlanıyorum. Yapmana yardımcı olacaksan 4 tane bira rüşvet vermeye hazırım :D 

20 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Eline sağlık Volkan hocam. Kazasıyla belasıyla bitmiş ya yeter :) 

Bir yelkenler biraz ilgi istiyormuş gibi geldi. Yıkama yağlama soldurma kirlenme şeklinde. Modelin genelinde kirlenme yok ama yelken direkt ilgi odağı olduğundan dikkat çekiyor.

Conan'ın yelkenlisini görmek için sabırsızlanıyorum. Yapmana yardımcı olacaksan 4 tane bira rüşvet vermeye hazırım :D 

hmmm. Rüşvet ilgimi çekti doğrusu. HLJ'den alınacaklar listesine ekleyeyim onu. Yelkenlere yıkama yaptım biraz aslında. ama ipler olduğu için çok zorlandım. ondan bıraktım böyle.

HLJ çok güvenilir bir site. Bundan bir kaç yıl önce Kredi Kartımla alışveriş yapamadım. (Kartım yurt dışına çık olmasına rağmen) Mail order filan yapalım dedik. Türk bankalarından kaynaklanan bir sorundan bir türlü beceremedik. Benim bankamla defalarca iletişime geçmişler. Bu kadar ilgi olunca banka tırsmış şüpheli işlem sanmışlar :) Bu süreçte defalarca mesaj atıp ilgilindiler. Sonuca kavuşamayınca Adamlar bin tane özür dilediler. Yani öyle çok aşırı yüklü bir alış veriş bile değildi. Adamların günlük cirosu yanında deve kulak sayılır bir meblağ için bir ton mesai harcadılar. Çaponlar işinin hakkını veriyor. 

Şu korana dönemi kargo sorunlarını bilmem ama site güvenilir...