Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Çağıl İçen

1/48 | Messerschmitt BF 109F-2 | Eduard | Çağıl İçen

Recommended Posts

Son bölümü sabah minik bir kahvaltı ve kahve eşliğinde ve büyük bir keyifle izlediğimi özellikle belirtmek istiyorum :) Hatta kesmedi tekrar bir daha izledim.  Decal problemi aslında anlaşılmıyor ama keşke olmasaymış sizi anlayabiliyorum.  Resin Motor ve kokpit tek kelime ile mükemmel. Eduard 190 serisini toplamıştım sırada 109'lar var izleyince ayrı bir gaza geldim :) 

Yeni videolarınızı bekliyoruz, bol modelli günler. 

11 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Son bölümü sabah minik bir kahvaltı ve kahve eşliğinde ve büyük bir keyifle izlediğimi özellikle belirtmek istiyorum :) Hatta kesmedi tekrar bir daha izledim.  Decal problemi aslında anlaşılmıyor ama keşke olmasaymış sizi anlayabiliyorum.  Resin Motor ve kokpit tek kelime ile mükemmel. Eduard 190 serisini toplamıştım sırada 109'lar var izleyince ayrı bir gaza geldim :) 

Yeni videolarınızı bekliyoruz, bol modelli günler. 

İnsanlara bu şekilde ulaşabilmek gerçekten güzel, büyük motivasyon kaynağı. Yorumlarınız için çok teşekkürler.

10 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Çok beğendim, ellerinize sağlık.

Çok Teşekkürler..

9 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bayılırım bu uçağa. 

Çok iyi olmuş. Videoya daha zaman bulup bakamadım. Ama yine her zamanki gibi çok iyi bir çalışma olduğuna eminim. 

2 parçaya ayırmışsın. İkisi de gelsin diye bekledim :)

Teşekkürler, bir an önce bakın derim :D

Model ve kurgu Çok iyi bir video olmuş.

Bir çok güzel ayrıntı vermişsin.  Her zamanki gibi 👍👍

Ama videoyu 1080p izlememe rağmen daha önceki videolarında görmediğim bir odak kayması (bazı yerlerde, hafif) ve az miktarda kalitede düşüşler vardı SANKİ. bitrate düşmesi gibi. Programını yada ayarlarını mı değiştirdin?

3 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Model ve kurgu Çok iyi bir video olmuş.

Bir çok güzel ayrıntı vermişsin.  Her zamanki gibi 👍👍

Ama videoyu 1080p izlememe rağmen daha önceki videolarında görmediğim bir odak kayması (bazı yerlerde, hafif) ve az miktarda kalitede düşüşler vardı SANKİ. bitrate düşmesi gibi. Programını yada ayarlarını mı değiştirdin?

Evet özellikle boyaları gösterdiğim noktalarda ve birkaç yerde odaklanmamış kamera. Elimde başka görüntü olmadığı için de onları koydum :mellow: ama şimdi sen kalite düşmüş deyince içime kurt düştü tekrar izledim.  Dİyafram /enstantane ayarlarını oynuyorum bazen acaba ondan mı? bu gece yatamayabilirm :(

22 saat önce, Çağıl İçen yazdı:

Evet özellikle boyaları gösterdiğim noktalarda ve birkaç yerde odaklanmamış kamera. Elimde başka görüntü olmadığı için de onları koydum :mellow: ama şimdi sen kalite düşmüş deyince içime kurt düştü tekrar izledim.  Dİyafram /enstantane ayarlarını oynuyorum bazen acaba ondan mı? bu gece yatamayabilirm :(

ben bu işin prosu değilim. Sen benden tecrübelisin ama sürekli bir işin başında olunca baksan da göremeyebiliyorsun. Sen birde alıcı gözle bir bak. 

On 30.08.2020 at 21:48, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık o talihsizlikler yazılmasa onların yaşandığını da ben fark etmezdim açıkçası :) boyama çok güzel görünüyor, sarı renkli alanların boyamanın kalanını da çok daha iyi gösterdiğini düşünüyorum. 

Çok teşekkürler, Sarı burun rengine bayılıyorum zaten. Motor açık olmasaydı ful sarı olan kamuflajı yapardım.

16 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Eline sağlık Çağıl. Model de çekim de anlatım da çok güzel... 

Çok teşekkürler..