Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Aydın Kaynak

1/35 I T-54 A10 BIG GUN I TRUMPETER I Aydın KAYNAK

Recommended Posts

46 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

olmuş gibi :) 

Kıskanma çalış senin de olur. Tembellik akıyor her yerinden. İşin gücün laf cambazlığı, ıbıdık gıbıdık işler. Faydalı ol biraz. 😂😂😂

Aydın müthiş güzel gidiyor. Bazı haset bakışların nazarına gelmesin. 

22 dakika önce, Aydın Kaynak yazdı:

Kenan abi olsa Baky beyden şüphelenirdi ama ben kimden süphe etsem acepp

Biz biliyoruz buradaki fitne fücur, içten pazarlıklı, gıybetör'ün kim olduğunu sen merak etme. Aziz forum halkı böyle şahsiyetlerin oyununa gelmez. sayın smet bey....

Aga ellerine sağlık,sağlık da az biraz beynimize acı be usta iki gram yanmamış nöron vardı onlar da getttiiii getttiii anam anam anam ben nerelere gidem,Baky bekmezin degajesine başımı yaslayam hüngürt hüngürt ağlayam salya sımığım aksın kucağına :P:P

On 08.04.2021 at 14:52, Fatih Taş yazdı:

Olduğu kadar mı:blink: 

Ayıp ayıp, bu kadar ezilir mi insancıklar:D

:wub::wub::wub:

Valla olduğu kadar kımandanım :)

On 08.04.2021 at 14:59, Bulut Solmaz yazdı:

Biz biliyoruz buradaki fitne fücur, içten pazarlıklı, gıybetör'ün kim olduğunu sen merak etme. Aziz forum halkı böyle şahsiyetlerin oyununa gelmez. sayın smet bey....

:lol::lol::lol:

On 08.04.2021 at 16:10, Kenan Turhan yazdı:

Aga ellerine sağlık,sağlık da az biraz beynimize acı be usta iki gram yanmamış nöron vardı onlar da getttiiii getttiii anam anam anam ben nerelere gidem,Baky bekmezin degajesine başımı yaslayam hüngürt hüngürt ağlayam salya sımığım aksın kucağına :P:P

degajesi şimdi kadayıfdolma gibidir , ağzın suyuna dikkat et :P

On 09.04.2021 at 00:33, Musa Peker yazdı:

Oluyo, oluyo. Çok güzel oluyo :wub:

Vayyy Musa sen misin ? Ben robot değilim de :D

On 09.04.2021 at 10:02, Şerif Sadık yazdı:

Maşallah diyeyim, nazarım değmesin :wub:

teşekkür edeyim , teşekkür ....

6 saat önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

Aydın'cım

eline aldığın kit parçaları bazen kafayı üşütüyor mu? :wub::D

:wub::wub::wub:

On 8.04.2021 at 14:59, Bulut Solmaz yazdı:

Aydıncım kusura bakma. Cevap hakkı doğdu şu gaggak gubarak gubarak hindikuşuna giydirmeden olmaz. Dersen ki abi benim konuyu bulandırma vallahi daha cevap vermem. 😂😂😂

Evet sayın zıbartaküs abaküs küstüm çiçeği, ben kimseyi oynatmıyom da kapı gıcırtısına göbek atan sen değil misin? Bak ben Çanakkale çay kenarında büyüdüm ama senin gibisini görmedim sayın çamura batan ters çarklı amuda kalkan Blu manitu seni. Vahşi batıda zifte batıp üstüne kaz tüyü dökülesice, az denk dur da. Domates kasasını bitirdin, teneke bisikleti eline yüzüne bulaştırdın artanı bana mı sıvıycan öyle mi? Pışşşşşııık . Hadi bakim sen şu dioramayla da 2 sene uğraşırsın, seni seni forumun çenesiyle leaderboardına yapışık seniiii. Aha ha ha ve de ahha....😂😂😂

Saynı, Smet zangoç entarisi beg, 

Rica ediyorum gonuyu bılandırmayınız. Tamam gözünüz, gönlünüz aklınız bılanık, ama biz rahat ve huzur ortamında sizin çamır ve gıybetinizden uzak olmayı tercih ediyoruz. Bizim fitneye ve fücur'a verdiğimiz civap tam yerine denk gelmiş ki hemen yine demagojiye başlamışsınız. Çanakkale bizim sevdiğimiz güzide bir ilimizdir. Tüm Çankkaleliler şu an üzülmekle meşgul. Sizin çankkalede çay içip, yanına oturmanız bile onları yeterince üzmüş. Çanakkalede senelerce oturmuş, kordondaki atı beslemiş biri olarak ben bile ziyadesi ile zitres ve üzüntü içerisindeyim. Biraz önce tahta Atın bile ağladığını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Benim güzite domtiz kasam ve çarkı ters pisikletim aslında bir sanat eseridir. Ters çark aslında sanatçının (yani benim) koronaya sürrealist ve pesimist hatta patatiz bakışını iteliyor pardon irdeliyor. 

Şu anda zeminde çok ilerlemiş durumdayım. Biliyorum ki tüm forum bu konuya, bu yapacağım sanat eserine kitlenmiş, Sabırsızlıkla bekliyor. Onları bu sefer fazla üzmeyim sadece 18 ay gibi rekor kısa bir sürede tamamlamayı düşünüyorum. 

Aydın beyden ricam şu gatling'i ilk sizin üzerinizde denemesi. 

f40709b991240e7fdc23385fa5abfc3d.gif

31 dakika önce, Tolga Çatal yazdı:

aga kimse de dememiş ki "bilader nabıyon!"

neler demedikkiiiii. adamı dövmekle tehdit ettik. jeday konseyine şikayet ettik, aforoz edip meydanda yaktık... yok o olmadı o benim düşüncemdi araya karıştı.... bana mısın demiyor... :D