Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Aydın Kaynak

1/35 I T-54 A10 BIG GUN I TRUMPETER I Aydın KAYNAK

Recommended Posts

On 11.02.2021 at 11:16, ÖZGÜR EMRE AKSOY yazdı:

Master Ayhan Bey gücün karanlık tarafına geçtiğiniz tespit edilmş olup ulusal Jedi konseyine ihbar edildiniz. Saygılarımla. :):blink: Dehşetle takip ediyorum. Evde maket değil bildiğiniz silah imalathanesi kurmuşunuz. Kelimeler kifayetsiz.

On 11.02.2021 at 12:07, Bulut Solmaz yazdı:

Ahada sonunda yakaladılar... :D ben didiydim bu adam normal insan değil, uzaylı diye...

On 12.02.2021 at 15:08, Ahmet Aslanlı yazdı:

Çok iyi gidiyor, hayran kaldım Aydın.

çok çok teşekkür ederim , uzunca bir aranın ardından modeli biraz mıncıklaya bildim ..

ön takım ve arka teker gurubları toplandı ...

IMG_20210328_143918

IMG_20210328_143909

IMG_20210328_143920

Aga bu nasıl bir imalat ellerine ve dahi herbi yerine sağlık :D usta demek az kalır bu işçiliğin yanında sen artık bir adet,iki demet,üç okka pirefesörsün,hatta dük oldun sen dük :P dehşetlerimi sunuyorum sana ara ara Baky tatlısudibi insanı abinle buluş tenhalarda fikirlerinizi buruşturun bakalım ortaya ne çıkacak :D

Bildiğiniz yüksek bir köprü var mı?

bi atlayıp gelecem. 

Aydın Hocam ben ara verdikten sonra tekrar girmeden bu ilerlemeyi bilseydim tası tarağı toplayıp Antarktika’ya buzul içindeki fosil tesbih böceklerini incelemeye başlardım daha da maketçilik muketçilik hiiiç işim olmazdı. 

Vallahulazim mükemmel ötesi. NASA dan teklif gelir kesin yeni Mars gezgini arıyorlar bunu prototip alırlar ...😂😂

Aha geldi yine yüce ceday aydınhitachi-san. Benim pizkolocimi bozacak yine. Yüce çedar'ım mitsubishim yodam yaw. bari azar azar vereydin... 

Geçen seferki travmanın etkisiyle pisikletin çarkını ters takmıştım. Bu sefer neyi nereye sokarım Allah bilir. 

ben smet in tam tersi yöne, kuzey gutbuna kutup ayılarının bedevi nüfusu üstündeki etkilerini incelemeye gidiyorum... 

6 saat önce, ismet güralp yazdı:

bi atlayıp gelecem. 

Aydın Hocam ben ara verdikten sonra tekrar girmeden bu ilerlemeyi bilseydim tası tarağı toplayıp Antarktika’ya buzul içindeki fosil tesbih böceklerini incelemeye başlardım daha da maketçilik muketçilik hiiiç işim olmazdı. 

Vallahulazim mükemmel ötesi. NASA dan teklif gelir kesin yeni Mars gezgini arıyorlar bunu prototip alırlar ...😂😂

3 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Aha geldi yine yüce ceday aydınhitachi-san. Benim pizkolocimi bozacak yine. Yüce çedar'ım mitsubishim yodam yaw. bari azar azar vereydin... 

Geçen seferki travmanın etkisiyle pisikletin çarkını ters takmıştım. Bu sefer neyi nereye sokarım Allah bilir. 

ben smet in tam tersi yöne, kuzey gutbuna kutup ayılarının bedevi nüfusu üstündeki etkilerini incelemeye gidiyorum... 

3 saat önce, Musa Peker yazdı:

Birer bakla az koymuşsun zincirlere. Azcik bol olmalıydı. Olmamış :D

Beyler kürek zaplarını hazır edin :Dbunu da dövek,yoksa adam beynimizin içisindeki çips i yakacak,ayak yerine ellerimizle yürümeye başlayacağız bilin istedim :P gerçi tek rakibimiz fortuna  Baky ama olsun ara sıra odak değiştirelim B)

16 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Aga bu nasıl bir imalat ellerine ve dahi herbi yerine sağlık :D usta demek az kalır bu işçiliğin yanında sen artık bir adet,iki demet,üç okka pirefesörsün,hatta dük oldun sen dük :P dehşetlerimi sunuyorum sana ara ara Baky tatlısudibi insanı abinle buluş tenhalarda fikirlerinizi buruşturun bakalım ortaya ne çıkacak :D

15 saat önce, ismet güralp yazdı:

bi atlayıp gelecem. 

12 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

12 saat önce, Musa Peker yazdı:

Birer bakla az koymuşsun zincirlere. Azcik bol olmalıydı. Olmamış :D

Sizi şöyle aynı masa etrafında muhabbet ederken hayal etimde efsanesiniz :lol::lol::lol::lol::lol:

çok çok teşekkür ederim ( olmamış Musa kardeşimde dahil )

29 dakika önce, murathan köylü yazdı:

Abi maşallah nasaya davet edebilirler sizi uzay gemisi yapın diye.Bide ayıptır sorması bu bitince uçaksavar gibi bişey mi olacak nasıl bişey olacak?

:wub: eyvallah , bitince ne olacak işte tank kırması kamyon bozması altı patlarlı tek sayarlı birşey bende tam bilemedim şimdi hocam :)

9 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Beyler kürek zaplarını hazır edin :Dbunu da dövek,yoksa adam beynimizin içisindeki çips i yakacak,ayak yerine ellerimizle yürümeye başlayacağız bilin istedim :P gerçi tek rakibimiz fortuna  Baky ama olsun ara sıra odak değiştirelim B)

Walla ben varım... küreğimi de getirdim 

tenor.gif

7 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:
8 saat önce, murathan köylü yazdı:

:wub: eyvallah , bitince ne olacak işte tank kırması kamyon bozması altı patlarlı tek sayarlı birşey bende tam bilemedim şimdi hocam :)

öyle ortaya karışık şeyleri severim.

12 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:

Sizi şöyle aynı masa etrafında muhabbet ederken hayal etimde efsanesiniz :lol::lol::lol::lol::lol:

On 5.04.2021 at 21:39, Bulut Solmaz yazdı:

Yaw Aydın Hocam alemsin. 😂😂😂 adam benden uzak olmak için öbür kutba gideyazaaar sen ne dersin. 😂😂😂

Valla o pinti akü kutup başına anca gider, üstüne şase yapar.😂😂😂

9 saat önce, ismet güralp yazdı:

Bu smet denilen varlıktan uzak olsunda, Ravenloft'a bile giderim... Şarjı düşük pilli ehtiyar. 

Dante bunu görmüş aklına Inferno'yu yazmak gelmiş. 

23 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Walla ben varım... küreğimi de getirdim 

tenor.gif

şirin şey seni :wub:

23 saat önce, baki temel yazdı:

aydınım neler ediyorsun öyle palet kenarından zincir iyi fikir vallahi tuttım bu fikri;)

teşekkür ederim Baky abeyy , bizede arada ilham geliyor işte ..

22 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Muhteşem...

:wub::wub::wub: mahcup etme bizi yawww..

22 saat önce, Fatih Taş yazdı:

:wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Aydın, artık sana övgü kelimesi bulamıyorum, kendimi Bulut'un kumla oynayanlar videolarına veriyorum.

Aslında bunu IDEF'21'de TSK'nın konsept aracı olarak sergilemek lazım ki ecnebilerin dibi düşsün:D

videolar efsane :D çok çok teşekkür ederim komutanım :blush:

10 saat önce, ismet güralp yazdı:

Yaw Aydın Hocam alemsin. 😂😂😂 adam benden uzak olmak için öbür kutba gideyazaaar sen ne dersin. 😂😂😂

:lol::lol: yok yok siz aynı kutupsunuz , anladım ben :P

10 saat önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

Elinize emeğinize sağlık, çok çok güzel. 

Hasan hocam teşekkür ederim ...

44 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bu smet denilen varlıktan uzak olsunda, Ravenloft'a bile giderim... Şarjı düşük pilli ehtiyar. 

Dante bunu görmüş aklına Inferno'yu yazmak gelmiş. 

bakk yine :D:D