Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Aydın Kaynak

1/35 I T-54 A10 BIG GUN I TRUMPETER I Aydın KAYNAK

Recommended Posts

On 27.11.2020 at 10:33, Fatih Taş yazdı:

Aydın yine beyin yakıyorsun :wacko: :wub::wub::wub: 

:):wub:

On 27.11.2020 at 10:33, Fatih Taş yazdı:

Parça çizimlerini nasıl hazırlıyorsun ve plastik levhaya nasıl aktarıyorsun? 

Meslek gereği komutanım :) , 2B ve 3B çizim programı kullanıyorum çizimlerin parçayı oluşturan yüzeylerini 2B olarak A4 kağıda 1/1 ölçekte çıktısını alıyorum , sonra bunları PRITT tarzı herhangi bir yapıştırıcı ile plastik levha üzerine yapıştırıp , çizili şekli maket bıçağı ve cetvel yardımı ile kesiyorum sonrası sadece parçaları yapıştırmak , bu kadar yani :) 

41 dakika önce, Mahmut Velioğlu yazdı:

yav keserken biçerken hiç mi elin kaymıyo, cetvelden sekmiyo abi bu nasıl düzgün bi işçilik.Cnc lazer kesim gibi maşallah valla bravo😀

:wub: teşekkür ederim hocam , valla hocam 0,5mm lik plastik levhayı beş bıçak darbesi ile kesiyorum büyük ihtimal ile ondan kayma sapma kaçma yapmıyor ;)

23 dakika önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Krem tüpü diyince @baki temel abinin hemen içi erimiştir.

en çok sevdiği malzeme , ağrımayan yerlerine bile ağrıyor diyip krem tüplü ağrı kesici yazdırıyordur hocam siz takipde olun :P

Yaktın Beynimi Eyledin Viran,
Varayım yangın tüpüyle söndüreyim heman ..

images?q=tbn:ANd9GcTX8sGKH0nMwifGObvSIbB

Cızt cızzzt.. ooh mis gibi hamsi koktu, hiç sevmem. :P 

Aydın hocam Valla yaktın yine devrelerimi...  :D 

Eline koluna sağlık. Mahmutun dediği gibi hiç mi el titremez ya. Sana çoook lazım değil ama Ciddi Ciddi Masa üstü bir lazer kesici yada CNC'yi düşün derim. Çok ciddi zaman kazandırır. 3d ve 2d uygulamalara da hakimsin. Hiç zorluk çekmezsin. 

Aslında muhabbeti daha önce de geçti ama BENCE sana 3d yazıcı (reçine versiyonu) yakışır. Ben yaşlandım, kafama bir bok girmiyor ama sen halledersin gibi geliyor... 

16 dakika önce, Aydın Kaynak yazdı:

en çok sevdiği malzeme , ağrımayan yerlerine bile ağrıyor diyip krem tüplü ağrı kesici yazdırıyordur hocam siz takipde olun :P

o saç boyası tüpü kullanmıyor muydu :D:D 

16 dakika önce, Aydın Kaynak yazdı:

valla hocam 0,5mm lik plastik levhayı beş bıçak darbesi ile kesiyorum büyük ihtimal ile ondan kayma sapma kaçma yapmıyor 

Ben direkt ilk çizgide eğri kesmeyi beceriyorum :D ilkinde eğri kesmeyi beceremediysem üstünden hafifçe geçtiğim kesin eğri oluyor :P 

28 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Aslında muhabbeti daha önce de geçti ama BENCE sana 3d yazıcı (reçine versiyonu) yakışır. Ben yaşlandım, kafama bir bok girmiyor ama sen halledersin gibi geliyor... 

Aklıma düşürdün yine hocam yaa belki DUA saatine denk gelir tekrar yine yeniden istedim :)