Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
ismet güralp

Japonya EMS sevkiyatları açıldı...

Recommended Posts

15 dakika önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Hala yurtdışından bir şeyler alacak maddiyatınız kaldı yani :)

Yurtiçinden alırken 4 katı olmasa güzel olacak da, napalım el mecbur. Ben RC koelksiyonunu elden çıkardım. Oradan ne biriktirdi isem onunla idameye çalışıyorum, yavaş yavaş. Uygun kit 2. el ya da indirimde bulursam alıyorum ama 1/24 araba 550 lira etmez, etmemeli. Bir amerikalı 550 USD a alır mı diye bi düşünmek lazım tabi. Coğrafya kaderdir Doktor.

2 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

HLJ'nin yolunu bile unuttuk ya! Dolar 5 lirayı geçtikten sonra takip etmemeye başladım artık yurtdışını :) 

Valla ben uzun süredir ikinci el uygun bulursam kit ve malzeme alıyorum. Ender e (Hobimodels) uğramayalı 1 seneyi geçti sanırım. Bir de amazon da arada Revell in eski kitleri 120 - 150 aralığında oluyor o zaman alım yapıyorum. Daha evvel de dediğim gibi alemi cihan olsa bir kit 500 - 800 arası fiyatlar deli para. 1000 TL üzeri olanları hiç söylemiyorum.

6 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Hala yurtdışından bir şeyler alacak maddiyatınız kaldı yani :)

Valla tohturum civanim 60-70 TL lik PE lerden ariyorum. Türkiyem'de yok. Bulduğum da en ucuz. Mecbur kaldık. Öyle eskisi gibi 150-200 lük eli yüzü düzgün kit kalmamış. Skala 500 den başlıyor. 

Eskiden çoğu markayı Türkiye'den almak yurt dışından almaktan ucuzdu. Şimdi bazı markalarda Türkiye fiyatı yurt dışını aştı.  Bu durumda tekrar yurt dışından almak mantıklı oluyor. Ama ben kargo olarak takipli en ucuz kargo hangisi ise onu tercih ediyorum.

On 14.08.2020 at 10:23, Onur Tüzünoğlu yazdı:

Güzel haber :D Şansım yokmuş ama daha geçen depo sürem bitti diye 25 dolar verdim bir pakete, bana yetişmedi :D 

Pandemiden dolayı o süreyi kaldırmışlardı bildiğim kadarı ile şu sıralar süresiz tutabiliyoruz .. (Depodaki siparişlerimi iptal edip refund sırasında söyledi :D)