Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Ahmet Gürkan

1/24 | Land Rover Series III | Revell | Ahmet GÜRKAN

Recommended Posts

Bir saat önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Ahmet...

Sağol Hakan abicim teşekkürler... 

Bir saat önce, baki temel yazdı:

ahmet ellerine sağlık.o sırma saçlı kıvırcık kel kim ola acep.:D.zihnimde biri oluştu-_-

Sağol abim teşekkürler... Kıvırcık, karizmatik, seksi arkadaşın adı Kürşat :) 

3 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Harika bitti, ellerine sağlık. Çok beğendim ben, eskitme, ıslatma.

2 saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerine sağlık abim rengi çok tatlı olmuş

51 dakika önce, Aydın Kaynak yazdı:

Çok beğendim Ahmet hocam ellerine sağlık ...

Teşekkür ederim abilerim kardeşlerim. 

11 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

O kelin başına ne geldi üstü toz toprak? Bi de ıslaklıklar var o iyice uyuz etti beni.

Bilemeyeceğim artık doktor, bir de üstüne keyif sigarası yakmış yani, iyice belli oldu artık neler döndüğü :)  Land'daki arkadaş da çamur su demeden kaçar gibi basıyor gaza resmen, gözü nasıl korkmuşsa yavrucağın :) 

Ahmet. fırsat bulup yazamadım ama çalışma harika olmuş. Çok beğendim. :wub::wub: Subarudan sonra yine güzel bir proje olmuş. Ellerine sağlık...

Tekerin suyun içindeki bölümünün etrafını medium jel vs ile biraz dalgalandırsan daha da süper olurdu.

Subarunda kullandığın elyaf toz efektin harikaydı. o tekniği bu çalışmanda su sıçraması için de kullana bilirdin. Tabi araç sudan daha yeni çıkıyor fazla su sıçratmaz ama çok az da olsa bir su sıçraması iyi olurmuş. Tekniği iyi bildiğinden muhtemelen bu bilinçli bir tercih olmuştur.

Tekrar tekrar ellerine sağlık. 

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Ahmet. fırsat bulup yazamadım ama çalışma harika olmuş. Çok beğendim. :wub::wub: Subarudan sonra yine güzel bir proje olmuş. Ellerine sağlık...

Tekerin suyun içindeki bölümünün etrafını medium jel vs ile biraz dalgalandırsan daha da süper olurdu.

Subarunda kullandığın elyaf toz efektin harikaydı. o tekniği bu çalışmanda su sıçraması için de kullana bilirdin. Tabi araç sudan daha yeni çıkıyor fazla su sıçratmaz ama çok az da olsa bir su sıçraması iyi olurmuş. Tekniği iyi bildiğinden muhtemelen bu bilinçli bir tercih olmuştur.

Tekrar tekrar ellerine sağlık. 

Teşekkür ederim abi sağol. Suyun durağanlığı bir eksiklik evet, ama bi sor niye :) o jellerin fiyatına bir baktım da hiç yanaşılmıyor yanlarına :) araç üstüne biraz biraz sıçrama yaptım sadece, idare et :)