Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Çağıl İçen

1/72|T-54 B|Ammo Mig |Çağıl İçen

Recommended Posts

3 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık,Çağıl ders ve belgesel ayarında bir çalışma daha izledik senden :)

Estağfurullah çok teşekkürler, 

2 saat önce, Ercan Karakaş yazdı:

Elinize sağlık. 

Sağ olasın.

Bir saat önce, ismet güralp yazdı:

Eline sağlık Çağıl Hocam. 

Teşekkürler

Şimdi seyrettim Çağıl. Ellerine sağlık. 

Güzel bir çalışma Güzel ayrıntılara sahip. Kütüğe yaptığın texture gibi.... Saç spreyi tekniği gibi (gerçi hazır sıvı ama teknik saç spreyi tekniği kaldı :D) Wilder'in ve Night Shift'in güzel ufak teknik bilgilerine sahip. çok güzel bir Türkçe kaynak.

8 saat önce, Ali Deveciler yazdı:

En sevdiğim tank modellerinden biri. Emeklerinize sağlık. Video da çok açıklayıcı olmuş :)

Teşekkürler, t-54/55 sanki üzerinde eskitme yapılsın diye üretilmiş gibi geliyor bana.

7 saat önce, Ege Babacan yazdı:

Ellerinize sağlık..

Teşekkürler  Ege

4 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık Çağıl, güzel boyama ve eskitme sadece paletler de bir kaç birleşim yerinde sıkıntılar gözüme çarptı.

Haklısın Gökay birkaç yerde sıkıntı oldu, düzeltemedim de :(

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Şimdi seyrettim Çağıl. Ellerine sağlık. 

Güzel bir çalışma Güzel ayrıntılara sahip. Kütüğe yaptığın texture gibi.... Saç spreyi tekniği gibi (gerçi hazır sıvı ama teknik saç spreyi tekniği kaldı :D) Wilder'in ve Night Shift'in güzel ufak teknik bilgilerine sahip. çok güzel bir Türkçe kaynak.

Teşekkürler Bulut, Wilder ve nightshift büyük üstatlar onlardan birşey öğrenip aktarmasak ayıp olur, nightshift'te tekniklerini başkalarından aldığını söylüyor Mike Rinaldi gibi.  Benim de amacım Türkçe kaynağa katkıda bulunmak. 

54 dakika önce, Ahmet Ege Gürbulak yazdı:

Başarılı çalışma, başarılı video. Youtube dan takip etmeye devam ediyorum sizi harikasınız.

Çok teşekkürler

Eline sağlık , 

Bir modelcinin daha 72 ölçek konusundaki düşüncelerinin olumlu yönde değişmesi sevindirici 😁

Model göze çok güzel geliyor , sadece döküntülerin büyüklüğü 72 ölçekden ziyade 48 ölçeğe daha uygun görünüyor olması , biraz da bu ölçeğe el alışkanlığı olmamasından kaynaklı. Bir sonraki çok daha güzel olacaktır 👍

12 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Elinize sağlık. Çok güzel bir anlatım, video çekimleri ile bu hobiye hevesi olan herkese yol gösterir nitelikte bir çalışma olmuş. 

Teşekkürler

12 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerinize sağlık

Teşekkürler

11 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Eline sağlık , 

Bir modelcinin daha 72 ölçek konusundaki düşüncelerinin olumlu yönde değişmesi sevindirici 😁

Model göze çok güzel geliyor , sadece döküntülerin büyüklüğü 72 ölçekden ziyade 48 ölçeğe daha uygun görünüyor olması , biraz da bu ölçeğe el alışkanlığı olmamasından kaynaklı. Bir sonraki çok daha güzel olacaktır 👍

Teşekkürler, özellikle chipping sıvısı ile yaptığımdan ben de tatmin olmadım. O mereti istediğim gibi uygulayamadım daha, bir de dediğiniz gibi el alışkanlığı var. 

19 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık Çağıl hem model hem de video güzel olmuş. 72ye el alıştıkça ufak tefek hatalar da azalacaktır. Modelcollectleri tavsiye ederim güzel kitleri var özellikle rus serileri çok başarılı.

Teşekkürler Bayram, 

Modelcollectleri gördüm onlarda bakacağım en kısa zamanda. Keşke72 ölçekte yeni kalıplar çıksa. çok daha eğlenceli ve etkileyici oluyor bence.