Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

1/48 | F-16C AGGRESSOR | Tamiya | Kenan Turhan

Recommended Posts

2 saat önce, Ferhat Karadeniz yazdı:

Komutanım kolay gelsin bu krem tüpleri bi bitmedi ne Baki 2.0 danmı araklıyorsun napıyorsun :D :P  Ellerine sağlık abi yine film gibi izliyoruz 

Ferhatcığım kardeşim çok sağ ol :) Ne arar Baky de malzeme adamın D.M.O.su benim ben :P:lol:

25 dakika önce, baki temel yazdı:

model mi paylaşıyorsun dedikodumu mu  yapıyorsun kaedeşim.popilerliğimden çok ekmek yedin yeter arkadaş düş yakamdan:D

emme modelin de yahşı olmuş biz hak edene hakkını teslim ederiz:lol:

Çok sağ ol,tüm zamanların en en 0.5 rotring uçlu madalcısı :lol: sen yoktun meydan boştu attık tuttuk az biraz neyim :lol: birazdan yine tarihin tozlu raflarına gömülürsün ,ben kaldığım yerden devam ederim,her ortamda sana şamar atmaya,ne demişler eskiler meyve veren ağaç daşlanır deyu hahahaha :lol: gerçi senin meyven de yenmez ekşi ve buruk bir tadı olur hani aski ve yaşlısın ya ondan zaaar :D

On 20.06.2020 at 15:16, Kenan Turhan yazdı:

Çok sağ olun,beğendiğinize sevinsem mi yoksa üzülsem mi bilemedim ki :lol: vallahi kötü niyet yok yeni başlayanlara yol iz gösterelim yürüyüp bizi geçsinler diye uğraşıyorum :lol: misal sör her yere macun Baky bak aldı başını gitti tutabilene aşk olsun ;)

yok yok üzülmeyin bilakis sizinkiler gibi yada daha iyisini yapmak için teşvik ediyorsunuz :) 

13 dakika önce, Can TARI yazdı:

Kenan bey merhaba, ben bu hobiye yeni başladığım için bilmediğimden soruyorum. Bu agresör dediğiniz şey asansör, redresör, kompresör gibi bir şey midir :) Ayrıca ikinci sorum, IPA ile inceltilebilir mi yoksa sud kostik mi kullanıyorsunuz :P

Evet asansör ile redresörün izdivacı sonucu meydana geldiği rivayet ediliyor :lol: ama çok acıklı hikayesi var :lol: asıl zengin olan asansör fakir redresöre vermemiş kızı babası kompresör :lol: erol Taş baba kompresör :P her şekil incelir ben en çok tahin pekmez kıvamını seviyorum ;) taze sıcak ekmeği bandırıp yemek geldi içimden bak durduk yerde abi :lol: senden ötürü B)

Öffff çok iyi komtanım.

Harika bir iş olmuş. Renklere bayıldım. 

Ama şimdi ismi lazım değil, Adı ba... ile başlayan abimiz gelip te sizin ACMI Pod'ında kalıp izi var diye Çamur atabilir benden söylemesi..... :D:D:D:D  Halbuki o iz normalde makro zoooom ile bakmazsan görülecek şey değil. hep bu bay Ba.. nin işi bunlar... :lol:

50044396031_762d95a1a1_b.jpg

10 saat önce, Ferhat Karadeniz yazdı:

Oooo komutan ellerine sağlık 

Çok sağ ol sayın Ferhat başkanım :)

9 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Öffff çok iyi komtanım.

Ama şimdi ismi lazım değil, Adı ba... ile başlayan abimiz gelip te sizin ACMI Pod'ında kalıp izi var diye Çamur atabilir benden söylemesi..... :D:D:D:D  Halbuki o iz normalde makro zoooom ile bakmazsan görülecek şey değil. hep bu bay Ba.. nin işi bunlar... :lol:

Çok sağ ol Bulut ustam :lol: görmez o görmez :D bu aralar kendin şişir kendin yapıştır ile uğraşıyor ya unutmuştur kalıp ne, izi ne ,ben kimim neredeyim, ne oldum der durur :D evren dışı tanımlanamaya çisim :D

7 saat önce, Mahmut Velioğlu yazdı:

"Aggressor " nedir? Burada anlatıyor galiba:)

https://www.siyahgribeyaz.com/2020/04/f-16-mig-29-ve-hava-muharebesi-hakknda.html?spref=tw#_ftn2

Kenan abi ben gidip kumda oynayayım, gidip  mobilya , kaporta fln zımparalayım:)

Valla bravo nefis, bayılıyorum böyle detay işlere

Çok sağ ol Mahmut :lol: kumda oynama bırakılır mı hiç :lol: en sevdiğimdir adamın elektriğini alır,sakinleştirir :P

12 saat önce, Can TARI yazdı:

:lol::lol: Çok iyi yaaa... Gerçekten inandırıcı sormuşum demek ki, "Agressor" nedir diye link gönderen var... Sağolun varolun :lol::lol:

Daha sık model paylaşmalıyım anlaşılan :rolleyes::rolleyes:

Uzak kaldın sahalardan uzak :lol: sen gir sahaya pasa boğarız seni abi :P

2 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Abi bu aggressor heralde Beşiktaşlı olsa gerek siyah-beyaz boyandığına göre. 

Hayııııııııııııııııııııııııııır,asla olmaz olabilme ihtimali çok düşük seviyede :lol: ben kazıdım anti pasın altında sarı lacivert vardı sanki :P

On 26.06.2020 at 14:00, Bulut Solmaz yazdı:

Öffff çok iyi komtanım.

50044396031_762d95a1a1_b.jpg

Yerini işaretle hemen düzeltek ustam :lol: vallah ben göremedim :P

On 27.06.2020 at 13:05, Kenan Turhan yazdı:

Uzak kaldın sahalardan uzak :lol: sen gir sahaya pasa boğarız seni abi :P

Hayııııııııııııııııııııııııııır,asla olmaz olabilme ihtimali çok düşük seviyede :lol: ben kazıdım anti pasın altında sarı lacivert vardı sanki :P

Kesin sarı laciverttir o.😀😀