Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Göktuğ Berk Çakı

1/35 |KV-1 (r) |Trumpeter | Göktuğ Berk Çakı

Recommended Posts

Herkese merhabalar!

Bu yılın biten ilk modelini sizinle de paylaşmak istedim. 

Model Hakkında

1. Model oldukça güzel. Çok kolay bir montaj aşaması ile bitirmek mümkün. 
  2. Fiyat - içerik açısından oldukça tatmin edici. 
  3. Dekal olarak tek bir seçeneğe sahip. 
  4. Modelin içerisinde hem vinil hem de parçalı palet seti mevcut. Bu sayede Bir adet yedek palet takımı elde ediyorsunuz. 

49995642462_a4a5f1732e_b.jpg

49994868333_35696c31b9_b.jpg

49995388426_162a1a6a07_b.jpg

49994869063_503f7d4810_b.jpg

YouTube: Balkon Model

Teşekkürler @Kürşat Kaan Kerimoğlu. Evet aslında ben de paslandırma vs. çok severim fakat aracın tarihçesi neticesinde bu pek mümkün değil. Almanlar bu aracı Kurs Savaşı'na gönderiyorlar ve sadece orada kullanılıyor. Saha atölyesinden çıkıp tek bir savaşa gidene kadar pek bir atış  yapması mümkün değil gibi. Aynı şekilde egzozların da korozyona uğraması kafamdaki senaryoya pek uymadı. 

Bir saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Eline sağlık. Genelde her şey dengeli uygulanmış, hiç aşırılık olmaması güzel. Gözlerim egzosta ve namlu ucunda is lekeleri; yine egzosta pas dokusu aradı.

Bu arada egzoz boyaması sevenler için kanalımda ufak bir demo mevcut. İlgilenebilecekler için buraya bırakayım:

22 dakika önce, Göktuğ Berk Çakı yazdı:

Teşekkürler @Kürşat Kaan Kerimoğlu. Evet aslında ben de paslandırma vs. çok severim fakat aracın tarihçesi neticesinde bu pek mümkün değil. Almanlar bu aracı Kurs Savaşı'na gönderiyorlar ve sadece orada kullanılıyor. Saha atölyesinden çıkıp tek bir savaşa gidene kadar pek bir atış  yapması mümkün değil gibi. Aynı şekilde egzozların da korozyona uğraması kafamdaki senaryoya pek uymadı. 

Vidyo için teşekkürler. Ahşap boyalarının kullanımını ilk kez gördüm. Evde bir kaç tane var, ben de deneyeyim. Aracın tarihini bilmediğimden az kullanıldığını da tahmin edemedim. Üzerindeki döküntüler ve çizikler bana yıpranmış bir araç olduğunu düşündürttü. O yüzden egzosta korozyon, namlu da is ve egzos dumanından bahsetmiştim.

Ellerinize sağlık, güzel bir model olmuş :) Alman logosunu ilk gördüğümde what-if herhalde diye düşündüm ama ufak bir araştırma yapınca Almanların Ruslardan ele geçirdikleri (artık kaç tane ele geçirdilerse :)  ) bu tankları modifiye edip kullandıklarını öğrendim. Daha doğrusu sadece bir tanesini 756(r) olarak modifiye ederek Kursk Muharebesinde kullanmışlar. Öğrenebildiğim kadarıyla da sadece bir adet fotoğrafı mevcutmuş bu arkadaşın. Enteresan bir hikayesi varmış :) Tekrar ellerinize sağlık.

4 saat önce, Ramazan Özdek yazdı:

eline koluna sağlık Göktuğ kararında bir bitiş sadece gözlerim paletlerde daha çok metal hissi aradı sadece onun dışında başarılı olmuş

Kesinlikle abi. Fotoğraf alanım açık iken çabucak fotoğraflamak istedim. En kısa zamanda metalik efekti ekleyeceğim. 

1 saat önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

elinize sağlık.

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Elinize sağlık ....

3 saat önce, Ege Babacan yazdı:

Ellerinize sağlık, abartısız güzel final olmuş.

4 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık kardeşim güzel final olmuş👏

4 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ellerinize sağlık, güzel bir model olmuş :) Alman logosunu ilk gördüğümde what-if herhalde diye düşündüm ama ufak bir araştırma yapınca Almanların Ruslardan ele geçirdikleri (artık kaç tane ele geçirdilerse :)  ) bu tankları modifiye edip kullandıklarını öğrendim. Daha doğrusu sadece bir tanesini 756(r) olarak modifiye ederek Kursk Muharebesinde kullanmışlar. Öğrenebildiğim kadarıyla da sadece bir adet fotoğrafı mevcutmuş bu arkadaşın. Enteresan bir hikayesi varmış :) Tekrar ellerinize sağlık.

Çok teşekkürler herkese.Özellikle abartısız bir final için çabaladım. Beğenmenize çok sevindim.